NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
PATRIOTYCZNA TV I REDAKTORZY - OSADOWSKI OLSZAŃSKI - ŻYCZĄ DZIECKU - ŻEBYŚ ZDECHŁ MAŁY SKURWYSYNU - FRAGMENT PROGRAMU Z Y.T
KOMENDA GŁÓWNA POLICJI INFORMACJA - 05.02.2021 - W SPRAWIE ZBIGNIEWA JANA POTOCKIEGO
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
Dla wszystkich zaszczepionych szczepionką Pfizer/BioNtech
NOWY TARYFIKATOR KAR DLA POLAKÓW - STAWKI NAWET 400% W GÓRĘ !! Mandat do 5 tys. zł – takiej kary domaga się premier Mateusz Morawiecki.
OGÓLNOPOLSKI LICZNIK ZGONÓW W POLSCE W WYNIKU POWIKŁAŃ POSZCZEPIENNYCH COVID-19
Kupujesz mięso w Biedronce lub Lidlu? Jest ostrzeżenie GIS ☀Autor Gabi☀
Analne testy na COVID-19 w Polsce? Niedzielski zabrał głos ☀Autor Gabi☀
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Niemcy z przerażeniem patrzą w stronę polskiej granicy. Są gotowi na najgorszy scenariusz

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

W Lubuskiem myśliwi znaleźli już 20 martwych dzików. Zwierzęta prawdopodobnie były zarażone wirusem ASF – afrykańskiego pomoru świń. Niemcy drżą przed tym, że pomór dotrze także do nich.

Znalezione obrazy dla zapytania: martwe dziki na lubelszczyznie zdjecia"

W Lubuskiem znaleziono już 20 padniętych dzików. Czy to afrykański pomór świń?

W okolicy Sławy myśliwi znaleźli już 20 martwych dzików (zwierzęta były w różnym wieku). Wciąż nie wiadomo, czy wszystkie padnięte zwierzęta były zarażone wirusem (do tej pory potwierdzony jest tylko jeden przypadek). Mimo wszystk wojewoda lubuski wyznaczył teren od Sławy do Nowej Soli i ogłosił go strefą skażoną afrykańskim pomorem świń (ASF). Na wydzielonym terenie żadne gospodarstwo nie prowadzi hodowli trzody chlewnej.

 

 

Pierwszego zarażonego dzika znaleziono zaledwie 80 kilometrów od niemieckiej granicy, dlatego nasi zachodni sąsiedzi obawiają się, by pomór nie dotarł także do nich.

Meklemburgia-Pomorze Przednie gotowe do wojny

Biuro weterynaryjne, a także myśliwi Meklemburgii-Pomorza Przedniego są w stanie wysokiej gotowości – poinformował minister rolnictwa Meklemburgii-Pomorza Przedniego – Till Backhaus (SPD).

Minister zaapelował także do mieszkańców kraju związkowego o zgłaszanie odpowiednim służbom każdy przypadek martwego zwierzęcia. Apel adresowany jest przede wszystkim do mieszkańców regionów przygranicznych.

Czarny scenariusz się powtórzy?

Afrykański pomór świń jest zakaźną chorobą wirusową. Występuje tylko u trzody chlewnej. Po raz pierwszy pojawił się w Polsce w 2014 roku. Wtedy choroba przedostała się do Niemiec. Do tej pory z opanowaniem ASF poradzili sobie tylko Czesi, którzy nie dopuścili do tego, by pomór dotarł do sąsiadów.

Zdjęcie: pixabay.com, autor: CrizzlDizzl

zrodlo:mypolacy.de

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

One thought on “Niemcy z przerażeniem patrzą w stronę polskiej granicy. Są gotowi na najgorszy scenariusz

  1. Taka prawda jak ZWIS MĘSKI … miałby śliwkę połknąć … czyli to co zawsze … dalej wprowadzanie w życie opracowanego specjalnego programu likwidacji polskich niezależnych producentów rolnych … ich miejsce zajmą fermy dla duńskich zdechlaków … proste jak pierdolenie kozy w podogon przez kebaba … a nasze chlewnie będą ustrojone już na zawsze tylko pajęczynami …

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: