NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
PATRIOTYCZNA TV I REDAKTORZY - OSADOWSKI OLSZAŃSKI - ŻYCZĄ DZIECKU - ŻEBYŚ ZDECHŁ MAŁY SKURWYSYNU - FRAGMENT PROGRAMU Z Y.T
OGÓLNOPOLSKI LICZNIK ZGONÓW W POLSCE W WYNIKU POWIKŁAŃ POSZCZEPIENNYCH COVID-19
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
Dla wszystkich zaszczepionych szczepionką Pfizer/BioNtech
KOMENDA GŁÓWNA POLICJI INFORMACJA - 05.02.2021 - W SPRAWIE ZBIGNIEWA JANA POTOCKIEGO
Narodowy spis powszechny ludności i mieszkań w 2021 r.USTAWA z dnia 9 sierpnia 2019 r.
POLACY NARÓD PRZEKLĘTY ? dziwne zbiegi okolicznosci - rzecz o opiece NMP nad Polską!
NOWY TARYFIKATOR KAR DLA POLAKÓW - STAWKI NAWET 400% W GÓRĘ !! Mandat do 5 tys. zł – takiej kary domaga się premier Mateusz Morawiecki.
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Mosberg, Daniels i Bąkiewicz czyli gra do jednej bramki

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Prezes tzw. „Rot Niepodległości”, stowarzyszenia powstałego na bazie Marszu Niepodległości, które zyskało rozgłos dzięki organizacji protestów przeciwko amerykańskiej ustawie Just Act 447, wystosował list otwarty do Edwarda Mosberga, działacza żydowskiego i byłego więźnia niemieckich obozów koncentracyjnych, zaangażowanego w promowanie tzw. edukacji holocaustowej.

W liście wystosowanym przez Roberta Bąkiewicza czytamy, że w imieniu stowarzyszenia dziękuje on Mosbergowi za „chwalebną obronę prawdy i dobrego imienia Polski w obliczu skandalicznych słów Israela Katza o rzekomym genetycznym antysemityzmie Polaków, co, jak wiemy, jest niesprawiedliwe i krzywdzące”.

Robert Bąkiewicz publikując ów list otwarty wpisuje się w szkodliwą, acz asekurancką, postawę części środowisk prawicowo-narodowych, które za wszelką cenę nie chcą dostrzec, stosowanej od dekad, taktyki organizacji i środowisk żydowskich polegających na jednoczesnym „głaskaniu” Polaków i ich „obronie” wobec najbardziej krzykliwych działaczy żydowskich, a z drugiej strony na ciągłym przypominaniu im o tym, że „święci nie są”.

Zarówno instytucje państwowe, media głównego nurtu jak i oficjalne organizacje nazywające siebie narodowymi oraz, zorganizowane wokół nich, media drugiego obiegu, głównie internetowe, stosują bardzo umiarkowaną krytykę wobec Żydów i ich poczynań. Co jakiś czas mamy do czynienia z, podobnymi do słów Katza, incydentami, które wywołują oburzenie wśród polskiej opinii publicznej i wtedy właśnie do działania przystępują „żydowscy obrońcy”. Przez lata rolę takiego, dyżurnego, „obrońcy i przyjaciela Polaków” pełnił były ambasador Izraela w Polsce Szewach Weiss, który, pomimo swojej, szkodliwej względem Polski działalności, cieszy się do dziś szacunkiem części ludzi kreowanych obecnie na kluczowe postacie środowisk prawicowych czy narodowych. Szewacha Weissa wychwalał m.in. namaszczony na głównego dziennikarza narodowców Marcin Rola a także były kandydat tego grona na stanowiska prezydenta RP Marian Kowalski.

Jednocześnie wspomniane środowiska wpisują się niemal idealnie w narrację żydowskich szantażystów, potępiając wszelkie działania mające, w ich opinii, zbyt radykalne i dosłowne przesłanie.

W ten sam scenariusz działania wpisują się kolejne postacie żydowskiego lobbyngu w Polsce, takie jak Mosberg czy tajemniczy, syjonistyczny lobbysta Jonny Daniels, który zdaje się być szarą eminencją polskiej polityki. Oni także co jakiś czas „stają w obronie Polski” przy okazji głośnych incydentów, podczas gdy na co dzień wykonują systematyczną pracę w celu trzymania Polaków w szachu oskarżeń o współudział w „holokauście” i permanentnym poczuciu, jeśli nie winy sprawców, to co najmniej tych, którzy nie zrobili wystarczająco dużo aby powstrzymać hitlerowską machinę zagłady.

Instytucje państwowe, media głównego nurtu i urzędnicy komentując kolejne ataki na Polskę i Polaków, systematyczne obrzucanie nas błotem na arenie międzynarodowej, od lat zachowują, chyba ustaloną, narrację mówiącą o tym, że podobne wypowiedzi polityków izraelskich czy bossów żydowskich organizacji wynikają z niewiedzy historycznej i ignorancji, tak jakby nie chciały zauważyć, że słowa te wypowiadają czołowe postaci żydowskiej polityki czy ludzie zawodowo zajmujący się tematykę a nie przypadkowi, nieświadomi przechodnie w Tel Awiwie. W związku z takim podejściem do sprawy, zrzucaniem takich działań na niewiedzę tego czy tamtego oficjela żydowskiego, dusi się w polskim społeczeństwie świadomość zorganizowanej i dobrze rozplanowanej akcji przeciwko naszemu narodowi. W ten scenariusz wpisują się idealnie akcje takie jak opisywana, kreowania na naszych przyjaciół ludzi, którzy są w pełni zaangażowani w pracę przeciwko Polsce. W taktykę tę wpisuje się także jednostkowość, wyraźnie potępiających żydowskie kłamstwa, wypowiedzi przy zachowaniu zmasowanej i intensywnej narracji żydowskiej na świecie.

„Jeszcze raz dziękujemy panu za wyjątkową postawę. Jesteśmy panu wdzięczni i czujemy się wobec pana zobowiązani” – pisze na zakończenie swojego listu Bąkiewicz.

Jak napisałem powyżej, postawa Mosberga nie jest wyjątkowa, jest jednym z wielu Żydów, którzy mają studzić uzasadniony gniew Polaków wobec ich działań przy pomocy niewielkich i nieznaczących uśmiechów w ich stronę. Z pomocą przychodzą mu polscy politycy, państwowe instytucje a także, jak widać, ci, którzy na tym odcinku, w założeniu, mieli być autentycznym, oddolnym głosem sprzeciwu. Jeśli Robert Bąkiewicz wymyślił ten list sam to znaczy, że jest osobą całkowicie nie rozumiejącą realiów, toczonej od dekad, batalii, nie rozumie jej mechanizmów i, w związku z tym, jest osobą całkowicie niewiarygodną w roli reprezentanta przeciwników żydowskich działań względem naszego kraju. Jeśli zaś zdaje sobie z tego sprawę a jednocześnie jest w tej sprawie popierany przez polityków (w tym posłów RN / Konfederacja) to, niestety, ale coraz bardziej zaczyna wyglądać to na działanie sprzeciwu „koncesjonowanego”, skanalizowanie niezadowolenia społecznego, wytłumienie go i sprowadzenie do, akceptowalnego dla strony żydowskiej, marginesu błędu.

Przypomnijmy, że słowa Mosberga wypowiedziane zostały podczas uroczystości honorującej tzw. Sprawiedliwych Wśród Narodów Świata. Mosberg powiedział, że byli zarówno żydowscy jak i Polscy kolaboranci, co w opinii Bąkiewicza stanowi jego wyjątkową zasługę, i co izraelskie media, w tym dziennik Haaretz od razu opatrzyły stosownym komentarzem mówiącym o konieczności odrębnego postrzegania kolaboracji Żydów i Polaków. Narracja strony żydowskiej odnośnie kolaborantów jest uproszczona na potrzeby propagandy, mówi ona o zastraszonych Żydach działających przeciwko swoim rodakom wyłącznie ze strachu o życie i niemożności jakiegokolwiek sprzeciwu wobec okupantów. Natomiast Polacy portretowani są jako złoczyńcy działający z nienawiści do Żydów lub ewentualnie chęci zysku. Wiele poważnych i opartych na konkretnych dokumentach opracowań udowadniających, że kolaborantami żydowskimi byli głównie ludzie należący do ich elity, natomiast polscy kolaboranci to głównie pospolici przestępcy, nie jest ani słowem przywoływanych w narracji ze strony państwa polskiego. Tymczasem organizacja, powołana po to, by m.in. przeciwdziałać takiej sytuacji, wpisuje się idealnie w taktyką strony żydowskiej.

Edward Mosberg od początku jest zaangażowany w działalność kontrowersyjnej i enigmatycznej fundacji Jonnego Danielsa o nazwie From The Depths. Brytyjski Żyd, oraz były podoficer armii izraelskiej (IDF), Jonny Daniels zrobił w Polsce oszałamiającą karierę, na jego szabasowych kolacjach spotyka się cała wierchuszka polskiej polityki, gości on w największych mediach a jego firma marketingowa, której strony internetowe wyglądały jak serwisy firm-słupów z miejsca otrzymała udział w gigantycznych kontraktach państwowych spółek (m.in. Poczty Polskiej i Polskich Linii Lotniczych LOT). Daniels stał się więc swego rodzaju twarzą tzw. „dialogu polsko-żydowskiego” przy czym zawsze pokazuje którą stronę owego „dialogu” reprezentuje. To on, w swej arogancji, stwierdził, że ekshumacja w Jedwabnem nie dojdzie do skutku nawet gdyby chciało tego 40 milionów Polaków.

Oficjalnie jego fundacja zajmuje się odtwarzaniem żydowskiego dziedzictwa w Polsce poprzez organizowanie najróżniejszych imprez, pozyskiwaniem środków (w dużej części publicznych) na renowację żydowskich cmentarzy czy miejsc związanych z przedwojenną społecznością żydowską w Polsce. Wszystko to w naturalny sposób połączone jest z tzw. edukacją holocaustową mającą na celu „walkę z zagrożeniem antysemityzmem” czyli pielęgnowaniem w Polakach poczucia winy wobec Żydów oraz tzw. pedagogiką wstydu. W tym celu wykorzystywani są tzw. ocaleni, ludzie pokroju Edwarda Mosberga. Jednak prezes fundacji Jonny Daniels nie działa po cichu a tym bardziej nie stroni od angażowania się w bieżące sprawy polityczne Polski i zawsze odbywa się to w błysku fleszy, świetle kamer oraz w pełnej zgodzie z żydowską narracją w sporze historycznym, którego kolejne odsłony obserwujemy od lat.

Jeśli więc Robert Bąkiewicz realizuje, w swoim mniemaniu, sprytny plan odepchnięcia od swojej organizacji i osoby (na której medialności i rozgłosie wokół niej jest bardzo skupiony) ewentualnych zarzutów o tzw. „antysemityzm” to najwidoczniej nie wyciągnął żadnej lekcji z dekad tego sporu, nie ma rzetelnego rozeznania w stosowanej w tej walce taktyce, osobach odgrywających w niej istotne role i jest osobą, która realny opór może wyłącznie zahamować i skanalizować osiągając jedynie skromne, osobiste cele takie jak medialna rozpoznawalność. Mimo medialnej wrzawy wokół organizowanych akcji, działalność taka wpisuje się bowiem idealnie w linię partii rządzącej, która działa identycznie na poziomie instytucjonalnym, zostawiając niewielki margines gry na innym polu osobom pokroju Bąkiewicza.

Jednak działalność taka ma coraz więcej znamion celowej destabilizacji naturalnego oporu i sprzeciwu na rzecz dopuszczalnej, ugrzecznionej formy takowego. Przy czym należy dodać, że Bąkiewicz oraz jego współpracownicy (Rola, Sumliński itp.) są w awangardzie teoretyków spiskowych mówiących o działalności niezidentyfikowanych „agentur” mających rzekomo skłócać nas z Żydami i Izraelem a mowa tutaj o wszelkich oddolnych inicjatywach dotyczących tematu, a sami sobie przypisali wyjątkowe prawo do reprezentowania Polaków nie godzących się na próby ograbienia naszego kraju.

Ajwaj

Źródło: http://autonom.pl/?p=28942

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: