NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Poland matters
1157 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB BEZ BLOKADY
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀
MARCIN BUSTOWSKI - JEGO PARTIA POLITYCZNA - CZYLI O CO WALCZYMY I Z KIM WALCZYMY
MINISTERSTWO SPRAW WEWNĘTRZNYCH I ADMINISTRACJI - Z DNIA 18.02.2021 -DECYZJA W SPRAWIE JANA ZBIGNIEWA POTOCKIEGO
DZIŚ O 24.00 - POLSKA ZAMYKA SIĘ GRANICE ZAMKNIETE DLA NIE ZASZCZEPIONYCH OBCOKRAJOWCÓW
Policjanci przerażeni widmem odszkodowań, które mogą być zmuszeni wyrokami sądowymi wypłacić !!  ☀Autor Gabi☀
MACIEJ MACIAK - NOWA SIŁA POLITYCZNA "RUCH MACIAKA" - SZCZEGÓŁY PROJEKTU
GRANICA POL-DE - CZY DO PRZEKROCZENIA POTRZEBNE JEST ŚWIADECTWO ZASZCZEPIENIA
Gdy książę Filip umrze, rozpocznie się operacja „Forth Bridge” ☀Autor Gabi☀
CZERWONE

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Kamienica, w której urodził się Hitler spędzała Austriakom sen z powiek. Już wiedzą, co z nią zrobią

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Dom, w którym na świat przyszedł Adolf Hitler stanie się posterunkiem policji. W ten sposób austriackie ministerstwo spraw wewnętrznych chce uniknąć do domu pielgrzymek neonazistów.

Kamienica, w której urodził się Hitler spędzała Austriakom sen z powiek. Już wiedzą, co z nią zrobią

Austriackie ministerstwo spraw wewnętrznych ogłosiło, że w miejscowości Braunau am Inn, w domu, w którym na świat przyszedł Adolf Hitler będzie mieścił się posterunek lokalnej policji.

Z byłego domu Hitlera zrobią posterunek policji, ale najpierw konkurs

Funkcjonariusze zmienią lokalizację po przystosowaniu dawnego domu Hitlera do użytku. W tym celu, w 2020 roku zostanie ogłoszony konkurs architektoniczny na jego remont. Do konkursu mogą stanąć architekci z całej Unii Europejskiej. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w połowie 2020 roku.

Przyszłe użytkowanie domu przez policję powinno stanowić wyraźny znak, by budynek nie był już kojarzony z narodowym socjalizmem – powiedział minister spraw wewnętrznych Austrii – Wolfgang Peschorn.

Ukróci do pielgrzymki neonazistów

Czyniąc z byłego miejsca zamieszkania Hitlera posterunek policji austriackie ministerstwo spraw wewnętrznych chce ograniczyć w to miejsce pielgrzymki neonazistów, którzy przybywają w to miejsce z całego świata.

Po długim procesie były dom Hitlera należy do państwa

Po wywłaszczeniu na początku 2017 roku budynek jest własnością państwa. Wywłaszczenie poprzedził długi proces sądowy między byłymi już właścicielami domu – rodziną Gerlinde Pommer (była właścicielem domu prawie 100 lat) a państwem. Rodzinie zostało przyznane odszkodowanie w wysokości 812 000 euro, które zakończyło proces sądowy.

Zdjęcie: Twitter.com/eli barbur

zrodlo:mypolacy.de

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: