NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1162 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
POSEŁ MAJKA UJAWNIA - KULISY SEJMOWE R.P III - SZANTAŻE , KORUPCJA , KARIERY
"Nie daj się dźgnąć szczepionką COVID-19!!!!!, dopóki tego nie przeczytasz!!!!!!
To oni zniechęcają Polki i Polaków do szczepień! ☀Autor Gabi☀
"Oto, jak możesz uniknąć masek i nakazów szczepień!!!!"
Złe wieści dla milionów Polaków.. ☀Autor Gabi☀
Posłuchaj tego doktora i byłego profesora szkoły medycznej o spisku kryminalnym i eksperymentalnych szczepionkach ☀Autor Gabi☀
Szokujące nagrania z Wuhan! Ten materiał miał nie ujrzeć światła dziennego [VIDEO] Włącz napisy PL ☀Autor Gabi☀
Jest zgoda na przywóz z Niemiec do Mirska 54 000 ton odpadów ☀Autor Gabi☀

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Irak: premier odchodzi dzień po rzezi protestujących. Ludzie chcą nowych wyborów

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Zapowiedź dymisji premiera Adila Abd al-Mahdiego wywołała wśród protestujących w Iraku ogromną radość. Demonstranci, do których w poprzednich tygodniach bezlitośnie strzelano, powtarzają jednak: nie tylko o zmiany personalne nam chodzi.

Szef irackiego rządu powtórzył wczoraj, w kolejny piątek, którzy przeszedł pod znakiem protestów, że ma zamiar wysłać parlamentowi swoją dymisję. Zgromadzeni na bagdadzkim Placu Tahrir (Placu Wyzwolenia) przyjęli tę wiadomość śpiewem i tańcami. Potem jednak przypomnieli o ponad 50 zabitych podczas demonstracji dzień wcześniej. Był to najkrwawszy dzień od wybuchu demonstracji na początku października. Łącznie siły bezpieczeństwa zastrzeliły lub w inny sposób śmiertelnie raniły około czterystu manifestujących Irakijczyków. Po tym wydarzeniu największy duchowy autorytet irackich szyitów ajatollah Ali as-Sistani wprost wezwał Abd al-Mahdiego, by odszedł. W tym kontekście przyjęcie dymisji premiera przez parlament wydaje się nieuniknione.

AJ+

@ajplus

Iraq’s PM says he’ll submit his resignation amid ongoing anti-government protests.

The announcement by Adel Abdul-Mahdi comes 1 day after more than 40 people were killed by security forces. At least 3 more were killed Friday.

Zobacz obraz na TwitterzeZobacz obraz na Twitterze
Ludzie o tym mówią: 100

Protestujący przypomnieli również, że wyszli na ulice nie tylko po to, by domagać się zmiany szefa rządu. Cytowana przez „Al-Dżazirę” 30-letnia Nur oznajmiła, że jest szczęśliwa i czuje, że krew i łzy nie poszły na marne, ale „dymisja premiera to zaledwie pierwszy krok”. Irakijki i Irakijczycy żądają wymiany całej skompromitowanej klasy politycznej, walki z bezrobociem i inwestycji w najbardziej podstawowe usługi publiczne. Przypominają, że Irak mógłby zarabiać na swoich zasobach naturalnych, tymczasem zyski są obecnie przejadane przez wąską wpływową kastę. Część demonstrantów chce, by nowe wybory, które niechybnie będą musiały się odbyć po dymisji rządu, zostały przeprowadzone pod nadzorem ONZ.

zrodlo:strajk.eu

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: