Tadeusz Rydzyk
Autor: Artur Hojny/Super Express Tadeusz Rydzyk

Ojciec Tadeusz Rydzyk ma dość szerokie grono znajomych wśród prawicowych polityków. Jednym z jego ulubieńców jest niewątpliwie popularny senator Prawa i Sprawiedliwości, który swego czasu należał m.in. do AWS czy Ligi Polskich Rodzin. Kilka lat temu na dobre odnalazł się w PiS. Często występuje w mediach, chodzi m.in. do radia Maryja. Rok temu Super Express przyłapał go na tym, jak chodził po plaży nad Bałtykiem z penisem na wierzchu!

Jan Maria Jackowski w zeszłym roku paradował po plaży w stroju Adama, mimo że do sezonu letniego było jeszcze względnie daleko (WIĘCEJ NA TEN TEMAT PRZECZYTASZ TUTAJ). –  Jestem morsem, dlatego kąpię się cały rok – zdradził nam wówczas polityk PiS. Pytany o brak odzienia, odparł tylko, że była to dzika plaża i że nie obawiał się wzroku innych ludzi. Odważnie, bo przecież nigdy nie wiadomo, kto wyskoczy zza krzaków.

 

Zamiłowanie do nietypowego plażowania najwyraźniej nie przeszkadza ojcu Tadeuszowi Rydzykowi, bo Jackowski często gości w jego mediach. Ostatnio mądrzył się na temat podwyżek nauczycieli. – W tej chwili wszyscy nauczyciele będą konsumować skutki zmian w ustawie Karty Nauczyciela, ponieważ gwarantuje ona wzrost płac. Można powiedzieć, że wszystko jest zgodne z harmonogramem i założeniami, ale intencją większości jest to, aby parlament jak najszybciej przyjął tę nowelizację – wskazał. – Przypomnę, że ta ustawa jest pokłosiem podpisanego porozumienia między rządem a „Solidarnością”. Niestety nie przystąpiły do niego pozostałe centrale związkowe, które wówczas protestowały – podkreślił Jan Maria Jackowski.

se.pl