NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
KOMENDA GŁÓWNA POLICJI INFORMACJA - 05.02.2021 - W SPRAWIE ZBIGNIEWA JANA POTOCKIEGO
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
Dla wszystkich zaszczepionych szczepionką Pfizer/BioNtech
NOWY TARYFIKATOR KAR DLA POLAKÓW - STAWKI NAWET 400% W GÓRĘ !! Mandat do 5 tys. zł – takiej kary domaga się premier Mateusz Morawiecki.
Ratownicy medyczni "antyszczepionkowcami"? ☀Autor Gabi☀
PIS - KUPUJE CZOŁGI US ARMY Z DEMOBILU JAKO PODSTAWOWY CZOŁG ARMI POLSKIEJ - SZOK !
Analne testy na COVID-19 w Polsce? Niedzielski zabrał głos ☀Autor Gabi☀
Setki Żydów pielgrzymuje do Leżajska. COVID już nie taki straszny? ☀Autor Gabi☀
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Brytyjski komisarz w UE: Będzie mi brakowało pocałunków Junckera

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Ustępujący unijny komisarz ds. bezpieczeństwa Julian King w rozmowie z Reutersem wyznał, że będzie mu brakowało pocałunków, które od czasu do czasu dostawał od odchodzącego dzisiaj szefa Komisji Europejskiej Jean-Claude’a Junckera.

„Będzie mi brakowało ciepłych objęć i sporadycznych całusów od szefa” – przyznał King. Jak pisze Reuters, Juncker jest znany z tego, że całuje w policzek zarówno współpracowników, jak i światowych przywódców. Całusa od niego dostał m.in. prezydent USA Donald Trump.

Brytyjski komisarz w UE: Będzie mi brakowało pocałunków JunckeraJuncker jest znany z tego, że całuje zarówno współpracowników, jak i światowych przywódców. (Fot. Getty Images)

W składzie nowej Komisji Europejskiej po raz pierwszy od lat nie będzie przedstawiciela Wielkiej Brytanii. King, który podkreśla, że jest ostatnim z 15 komisarzy od czasu wstąpienia Wielkiej Brytanii do Europejskiej Wspólnoty Gospodarczej w 1973 r., urzędował od września 2016 r.

King: „Będzie mi brakowało ciepłych objęć i sporadycznych całusów od szefa”. (Fot. Getty Images)

Pytany, czy podczas pakowania czuje się, jak ostatni brytyjski gubernator Hongkongu, odpowiedział, że sytuacja bardziej przypomina ewakuację Amerykanów pod koniec wojny wietnamskiej. „To jest raczej Sajgon niż Hongkong. I to nie tylko dlatego, że na dachu jest lądowisko dla śmigłowców” – ocenił King.

Podkreślił jednak, że ze względu na przesuwanie daty Brexitu i nadchodzące wybory parlamentarne nie jest tak do końca pewne, czy jest ostatnim brytyjskim komisarzem. „Nigdy nie mów nigdy. Nie wiemy, co przyniesie przyszłość” – podkreślił King.

zrodlo:londynek.net
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: