NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Poland matters
1156 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB BEZ BLOKADY
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
MARCIN BUSTOWSKI - JEGO PARTIA POLITYCZNA - CZYLI O CO WALCZYMY I Z KIM WALCZYMY
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀
MINISTERSTWO SPRAW WEWNĘTRZNYCH I ADMINISTRACJI - Z DNIA 18.02.2021 -DECYZJA W SPRAWIE JANA ZBIGNIEWA POTOCKIEGO
DZIŚ O 24.00 - POLSKA ZAMYKA SIĘ GRANICE ZAMKNIETE DLA NIE ZASZCZEPIONYCH OBCOKRAJOWCÓW
Policjanci przerażeni widmem odszkodowań, które mogą być zmuszeni wyrokami sądowymi wypłacić !!  ☀Autor Gabi☀
MACIEJ MACIAK - NOWA SIŁA POLITYCZNA "RUCH MACIAKA" - SZCZEGÓŁY PROJEKTU
GRANICA POL-DE - CZY DO PRZEKROCZENIA POTRZEBNE JEST ŚWIADECTWO ZASZCZEPIENIA
Gdy książę Filip umrze, rozpocznie się operacja „Forth Bridge” ☀Autor Gabi☀
CZERWONE

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Włoska policja rozbiła neonazistowski gang

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Funkcjonariusze przeszukali prawie 20 gospodarstw domowych. Znaleźli książki o Adolfie Hitlerze i Benito Mussolinim, nazistowskie symbole i flagi oraz broń palną i sieczną. Liczby zatrzymanych osób nie podano do publicznej wiadomości.

O akcji włoskiej policji wiadomo stosunkowo niewiele. Organa ścigania zasłaniają się dobrem śledztwa. Nie ma więc jasności, ani ile osób zostało zatrzymanych, ani nawet jak liczna jest grupa. Na specjalnej konferencji prasowej funkcjonariusze powiedzieli dziennikarzom, że liderzy gangu podjęli próbę założenia nazistowskiego stronnictwa politycznego oraz zawiązanie ogólnooeuropejskiego sojuszu ekstremistycznych ugrupowań rasistowskich i ksenofobicznych. Wiadomo, że prowadzili w tej sprawie zaawansowane rozmowy z brytyjskimi nazistami z Combat 18 i portugalską sektą Nowy Porządek Społeczny.

Instant News Alerts@InstaNewsAlerts

(1/2) Italian police said they uncovered a plot to form a new Nazi party and seized a cache of weapons during searches across the country. Police in 16 towns and cities from the Mediterranean island of Sicily to the Alps in northern took part in the investigation,

Ludzie o tym mówią: 21

Prohitlerowskie poglądy spajające grupę nie ulegają żadnych wątpliwości. Policjanci podali, że jedna z zatrzymanych osób, 50-letnia kobieta z Padwy prawdopodobnie kierująca inicjatywą, znana jest w środowisku ekstremistycznej prawicy jako „sierżant Hitlera”. Jako jedną z głównych organizatorek wskazuje się także 26-latkę z Sycylii; jej pseudonim to „Miss Hitler”.

Ujawniono też, iż jedna z osób ujętych przez policję ma powiązania z mafią kalabryjską – ‚Ndrangheta.

Naloty na domy podejrzanych w całym kraju, od Mediolanu po Sycylię, przeprowadzili funkcjonariusze oddziałów antyterrorystycznych i specjaliści ds. zwalczania przestępczości zorganizowanej. Operacja pod kryptonimem Czarne Cienie była zwieńczeniem dwuletniego dochodzenia.

zrodlo:strajk.eu

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: