NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
PATRIOTYCZNA TV I REDAKTORZY - OSADOWSKI OLSZAŃSKI - ŻYCZĄ DZIECKU - ŻEBYŚ ZDECHŁ MAŁY SKURWYSYNU - FRAGMENT PROGRAMU Z Y.T
CO MÓWIŁ O III R.P MINISTER Mieczysław Wilczek ZANIM "ZDECYDOWAŁ SIĘ " WYSKOCZYĆ Z 12 PIETRA HOTELU W WARSZAWIE ?
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
BARDZO MĄDRY FACET !- O PRZYCZYNACH I SKUTKACH SKURWIENIA SIĘ OJCZYZNY !
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
Są oficjalne zalecenia ws. szczepień. Duże zmiany! ☀Autor Gabi☀
OGÓLNOPOLSKI LICZNIK ZGONÓW W POLSCE W WYNIKU POWIKŁAŃ POSZCZEPIENNYCH COVID-19
MOTORYZACJA -polskie projekty już nie polskie - TO IDZIE DO PRODUKCJI W NIEMCZECH - ZARAZ PO EPIDEMII
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Pisowskiemu europosłowi przeszkadza arabska muzyka?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Zabawne, z jaką łatwością funkcjonariusze PiS poza granicami kraju nie potrafią przepuścić żadnej okazji, żeby się skompromitować. Tym razem na posterunku zameldował się europoseł Kosma Złotowski.

Kosma Złotowski został wybrany na odpowiedzialne stanowisko posła parlamentu europejskiego przez swoich wyborców z Bydgoszczy, prawdopodobnie również po to, by godnie nas reprezentował w tej szacownej instytucji, jaka jest parlament UE. Już wiadomo, że na pewno ta rola przekracza możliwości Kosmy Złotowskiego.

Pan europoseł zapewne podczas wizyty na bożonarodzeniowym jarmarku w Strasburgu usłyszał arabska muzykę, dobiegła go woń kebabu oraz spostrzegł, że podawany jest na stoiskach humus. Zareagował na te bodźce jak pies Pawłowa i natychmiast wydał z siebie komunikat pełen oburzenia, który zamieścił na swoim profilu w Twitterze:

„„Boże Narodzenie za pasem. W Strasbourgu – Capitale de Noël – stolicy Bożego Narodzenia – otworzyły się świąteczne jarmarki (…). Wszystko w rytm arabskiej muzyki, ale Pan Jezus urodził się przecież w Betlejem, na Bliskim Wschodzie. Tam nie śpiewano Stille Nacht (1818). Francja powraca do korzeni.., ale zapomina, że wówczas nie tylko nie śpiewano tam Stille Nacht, ale też nie grano tam arabskiej muzyki”.

Można z tego wpisu wywnioskować, że fakt grania arabskiej muzyki jest przez posła Złotowskiego uznany za dysonans w tworzeniu świątecznej atmosfery.

Wytłumaczenie, skąd arabska muzyka na jarmarku okazało się dość proste: każdego roku organizatorzy zapraszają jakiś kraj, by przedstawił swe obyczaje i elementy kultury. Tego roku padło na Liban i stąd arabskie nuty w Strasburgu.

Kiedy powyższe ujawniło bydgoskie wydanie „Gazety Wyborczej” europoseł próbował wyśmiać dziennikarza: „Przeszkadza mi francuski 🇫🇷 protekcjonizm wobec polskich firm i to co #Macron wygaduje o @NATO, ale nie to, że #Strasburg zajada się libańskim kebabem😂 @Wyborcza_Bydgo widzi to, co chce zobaczyć, choć tego nie ma. Sztuka czytania jest trudna, ale niech Pan próbuje Redaktorze!”.

 

zrodlo:strajk.eu

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: