NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1166 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
Decyzja zapadła, będą masowe kontrole. Policja zainteresować się może także i tobą  ☀Autor Gabi☀
"Nie daj się dźgnąć szczepionką COVID-19!!!!!, dopóki tego nie przeczytasz!!!!!!
Posłuchaj tego doktora i byłego profesora szkoły medycznej o spisku kryminalnym i eksperymentalnych szczepionkach ☀Autor Gabi☀
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
POSEŁ MAJKA UJAWNIA - KULISY SEJMOWE R.P III - SZANTAŻE , KORUPCJA , KARIERY
NOWE PRAWO DLA PIS - POLAK JUZ NIE DOWIE SIĘ CO KNUJE PIS W UMOWACH Z OBCYMI PAŃSTWAMI - NAWET JAK PODPISZĄ ROZBIÓR !
Lotnisko w Denver zapisem nadchodzącego ludobójstwa i schronieniem dla elit w czasie depopulacji. ☀Autor Gabi☀
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Najnowsze: wrócił do USA po wizycie w Afganistanie

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Lala Koniecpolska

Hrabina w Arystokracja

BAGRAM AIR FIELD, Afganistan (AP) – najnowsze informacje na temat pierwszej wizyty prezydenta Donalda Trumpa w Afganistanie (zawsze na miejscu):

16:35

Prezydent Donald Trump powrócił do Stanów Zjednoczonych po wizycie w Dniu Dziękczynienia w Afganistanie.

Air Force One wylądował na Florydzie, gdzie prezydent spędza wakacyjny weekend.

Trump wystartował we wczesny piątek z Bagram Air Field po kilku godzinach z wojskami amerykańskimi i krótkim spotkaniu z prezydentem Afganistanu Ashrafem Ghani.

Trump powiedział, że USA i talibowie są zaangażowani w rozmowy pokojowe i uważa, że talibowie chcą zawrzeć umowę, która zakończy najdłuższą wojnę Ameryki.

___

12:20

Prezydent Donald Trump wraca do USA po niezapowiedzianej podróży do Afganistanu, swojej pierwszej wizycie w miejscu najdłuższej wojny w Ameryce.

Trump wystartował wcześnie w piątek z Bagram Air Field po kilku godzinach z żołnierzami i krótkim spotkaniu z prezydentem Afganistanu Ashrafem Ghani.

Trump mówi, że USA i talibowie są zaangażowani w trwające rozmowy pokojowe i uważa, że talibowie chcą zawrzeć układ.

Trump gwałtownie zerwał rozmowy pokojowe z talibami we wrześniu, odwołując tajne spotkanie w Camp David po bombardowaniu w Kabulu, w którym zginęło 12 osób, w tym amerykański żołnierz. Nie było od razu jasne, jak długie lub merytoryczne było ponowne zaangażowanie Stanów Zjednoczonych w talibów.

Rzecznik Białego Domu Judd Deere powiedział, że Ghani został powiadomiony o wizycie Trumpa na kilka godzin przed jego przybyciem i przyjął zaproszenie na spotkanie w bazie.

___

23:50

Prezydent Donald Trump dziękuje żołnierzom amerykańskim w Afganistanie podczas niespodziewanej wizyty w Bagram Air Field podczas jego pierwszej podróży na miejsce najdłuższej wojny w Ameryce.

Mówi, że przeleciał 8 331 mil, aby być tam, aby powiedzieć im, że USA nigdy nie były silniejsze. Mówi: „Nigdzie nie wolałbym świętować Święta Dziękczynienia”.

Trump przemówił do tłumu około 1500 żołnierzy zgromadzonych w hangarze na bazie. Stał za podium otoczony wojskowymi zielonymi workami z piaskiem i otoczony sprzętem wojskowym.

Trump w pewnym momencie zaprosił prezydenta Afganistanu Ashrafa Ghaniego, aby dołączył do niego na scenie. Ghani życzył żołnierzom „Szczęśliwego Święta Dziękczynienia” i pochwalił Trumpa za jego przywództwo.

Dziesiątki tysięcy afgańskich cywilów i ponad 2400 amerykańskich członków służby zginęło od czasu najdłuższej wojny w Ameryce 18 lat temu.

___

23:40

Prezydent Donald Trump zjadł Święto Dziękczynienia z wojskami amerykańskimi na Bagram Air Field w Afganistanie, gdzie potajemnie podróżował w czwartek.

Pierwszym przystankiem Trumpa była jadalnia ozdobiona papierowymi dekoracjami na Święto Dziękczynienia, w której posadził indyka dla żołnierzy w największej amerykańskiej bazie w kraju.

Następnie powitały go głośne okrzyki, gdy wszedł do głównej jadalni i usiadł na posiłek, pogadał i pozował do zdjęć.

Podziękował także żołnierzom i żartował: „To długi lot, ale my go kochamy”.

Posiłek obejmował indyka, szynkę, makaron i ser, tłuczone ziemniaki i kandyzowane ignamy. Parada Święta Dziękczynienia Macy, Entertainment Tonight i film o Harrym Potterze odtwarzane w telewizorach w jadalni.

___

23:30

Prezydent Donald Trump składa niespodziewaną wizytę w Afganistanie, aby spędzić czas z wojskami amerykańskimi w Święto Dziękczynienia.

Trump przybył na lotnisko Bagram Air krótko po 20:30 czasu lokalnego i spędził ponad dwie i pół godziny na ziemi. Reporterzy byli pod ścisłą instrukcją, aby utrzymać podróż w tajemnicy, aby zapewnić mu bezpieczeństwo.

Wizyta przychodzi ponad dwa miesiące po tym, jak Trump nagle zerwał rozmowy pokojowe z talibami po zamachu bombowym w Kabulu, w którym zginęło 12 osób, w tym amerykański żołnierz.

Przychodzi w decydującym momencie prezydentury Trumpa, a śledztwo w sprawie impeachmentu przebiega szybko.

Prezydent i pierwsza dama odbyli podobną podróż w ubiegłym roku do Iraku w noc Bożego Narodzenia – po raz pierwszy w aktywnej strefie konfliktu.

Wiceprezydent Mike Pence odwiedził również żołnierzy w Iraku w tym tygodniu.

___

11 po południu

Biały Dom dołożył wszelkich starań, aby utrzymać w tajemnicy niespodziankę prezydenta Święto Dziękczynienia w Afganistanie po tym, jak jego osłona została zdmuchnięta w zeszłym roku.

Telefony komórkowe zostały skonfiskowane wszystkim podróżującym na pokładzie Air Force One do Bagram Air Field. I tweety o Święcie Dziękczynienia zostały wzięte pod uwagę, aby publikować z wyprzedzeniem z konta prezydenta, aby zapobiec podejrzeniom o jego milczeniu.

Prezydent po raz pierwszy przyleciał potajemnie z okolic Waszyngtonu z Florydy, gdzie powiedziano reporterom, że spędza Święto Dziękczynienia.

Tymczasem samolot, którym poleciał na Florydę, pozostał zaparkowany na asfalcie na lotnisku West Palm Beach, aby uniknąć ujawnienia ruchu prezydenta.

W ubiegłym roku Air Force One został zauważony w drodze do Iraku przez amatora brytyjskiego obserwatora lotów.

 

zrodlo:apnews.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: