NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
PATRIOTYCZNA TV I REDAKTORZY - OSADOWSKI OLSZAŃSKI - ŻYCZĄ DZIECKU - ŻEBYŚ ZDECHŁ MAŁY SKURWYSYNU - FRAGMENT PROGRAMU Z Y.T
OGÓLNOPOLSKI LICZNIK ZGONÓW W POLSCE W WYNIKU POWIKŁAŃ POSZCZEPIENNYCH COVID-19
BARDZO MĄDRY FACET !- O PRZYCZYNACH I SKUTKACH SKURWIENIA SIĘ OJCZYZNY !
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
POLACY NARÓD PRZEKLĘTY ? dziwne zbiegi okolicznosci - rzecz o opiece NMP nad Polską!
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
Są oficjalne zalecenia ws. szczepień. Duże zmiany! ☀Autor Gabi☀
Dla wszystkich zaszczepionych szczepionką Pfizer/BioNtech
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Integracja Rosji i Białorusi zawisła na włosku

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Data posiedzenia Najwyższej Rady Państwa Związkowego Białorusi i Rosji nie została jeszcze ustalona, ​​zależy to od woli prezydentów i stopnia przygotowania tzw. „map drogowych” regulujących kolejne kroki na drodze integracji obu krajów – powiedział  Państwa Związkowego Rosji i Białorusi (PZRiB) Grigorij Rapota w wywiadzie dla agencji BelTA.

fot: Kremlin.ru

Czy oznacza to, że zapowiadana od miesięcy na 8 grudnia uroczysta sesja Rady, na której  i  planowały podpisać plan działania na rzecz pogłębienia integracji w ramach PZRiB nie odbędzie się?.

„Uważam, że do pewnego stopnia termin posiedzenia Najwyższej Rady Państwa Związkowego będzie zależał od stopnia, w jakim zostaną opracowane mapy drogowe. Kiedy to się stanie (posiedzenie Rady Najwyższej ), nie mogę powiedzieć, nie mam danych” – dodał.

Sekretarz stanu zauważył, że porządek dzienny spotkania został zasadniczo ustalony; „Jesteśmy gotowi na każdą decyzję” – podkreślił Rapota.

 Siergiej Rumas 19 listopada po spotkaniu ze swoim rosyjskim odpowiednikiem Dmitrijem Miedwiediewem powiedział, że strony uzgodniły 21 z 31 „map drogowych”. Wyjaśnił, że jeśli do 8 grudnia zespoły pracujące nad synchronizacją działań integracyjnych nie uda się dopracować wrażliwych tematów, przede wszystkim tych dotyczących rynku ropy i gazu, zajmą się nimi prezydenci. Ci zdecydują co dalej.

Z kolei Aleksander  powiedział 17 listopada, że ​​integracyjne mapy drogowe z Rosją nie zostaną podpisane bez rozwiązania kluczowych problemów rozliczeń za ropę i gaz oraz dostaw surowców .

Tymczasem słyszymy, że od  stycznia 2020 r. Moskwa może wprowadzić podwyżkę ceny gazu dla Białorusi.

 płaci 127 dolarów za 1 tys. m3 gazu. Jest to cena niższa od rynkowej, ale wyższa od rosyjskiej ceny wewnętrznej. Według Mińska cena surowca powinna odzwierciedlać bliskie relacje i fakt istnienia Państwa Związkowego. Aleksander Łukaszenka powtarza, że podniesienie cen gazu przez Moskwę stawia pod znakiem zapytania ideały integracji dwóch państw, i domaga się „równych warunków dla podmiotów gospodarczych w obu krajach”.

zrodlo:kresy24.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: