NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
PATRIOTYCZNA TV I REDAKTORZY - OSADOWSKI OLSZAŃSKI - ŻYCZĄ DZIECKU - ŻEBYŚ ZDECHŁ MAŁY SKURWYSYNU - FRAGMENT PROGRAMU Z Y.T
CO MÓWIŁ O III R.P MINISTER Mieczysław Wilczek ZANIM "ZDECYDOWAŁ SIĘ " WYSKOCZYĆ Z 12 PIETRA HOTELU W WARSZAWIE ?
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
BARDZO MĄDRY FACET !- O PRZYCZYNACH I SKUTKACH SKURWIENIA SIĘ OJCZYZNY !
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
Są oficjalne zalecenia ws. szczepień. Duże zmiany! ☀Autor Gabi☀
OGÓLNOPOLSKI LICZNIK ZGONÓW W POLSCE W WYNIKU POWIKŁAŃ POSZCZEPIENNYCH COVID-19
MOTORYZACJA -polskie projekty już nie polskie - TO IDZIE DO PRODUKCJI W NIEMCZECH - ZARAZ PO EPIDEMII
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Hongkong świętuje po tym, jak USA wprowadzą zmiany….

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

PEKIN (AP) – Chiny zareagowały wściekle w czwartek na podpisanie przez prezydenta Donalda Trumpa dwóch ustaw mających na celu wspieranie praw człowieka w Hongkongu, wzywając ambasadora USA do protestu i ostrzegając, że ten ruch zakłóci współpracę z Waszyngtonem.

Hongkong, dawna kolonia brytyjska, która uzyskała częściowo autonomię, kiedy Chiny przejęły kontrolę w 1997 r., Została wstrząśnięta sześciomiesięcznymi czasami brutalnymi demonstracjami prodemokratycznymi.

Tysiące działaczy na rzecz demokracji tłoczyło się w czwartek wieczorem na publicznym placu w centrum Hongkongu na wiecu z okazji Święta Dziękczynienia, aby podziękować Stanom Zjednoczonym za uchwalenie prawa i poprzysiągć „marsz” w walce.

Zatwierdzenie rachunków przez Trumpa nie było nieoczekiwane. Nie było też reakcji Pekinu, biorąc pod uwagę stanowcze odrzucenie przez Chiny jakiegokolwiek komentarza na temat tego, co uważa za kwestię wewnętrzną.

Niemniej jednak starcie następuje w delikatnym momencie i może zakłócić i tak drażliwe negocjacje handlowe między dwoma narodami.

Wiceminister spraw zagranicznych Chin Le Yucheng powiedział ambasadorowi USA Terry’emu Branstadowi, że ruch ten stanowił „poważną ingerencję w wewnętrzne sprawy Chin i poważne naruszenie prawa międzynarodowego”, oświadczyło ministerstwo spraw zagranicznych.

Le nazwał to „aktem nago hegemonicznym”. Nalegał, by USA nie wprowadzały w życie rachunków, aby zapobiec większym szkodom w stosunkach USA-Chiny, powiedział minister.

W oświadczeniu o spotkaniu ambasada Stanów Zjednoczonych w Pekinie powiedziała: „Komunistyczna Partia Chin musi dotrzymać obietnic wobec Hongkongu”.

USA „uważa, że autonomia Hongkongu, jego przestrzeganie praworządności i zaangażowanie w ochronę swobód obywatelskich są kluczem do zachowania jej szczególnego statusu na mocy prawa amerykańskiego” – powiedział.

Ustawy USA, które niemal jednogłośnie uchwaliły obie izby Kongresu, nakładają sankcje na urzędników chińskich i Hongkongu, którzy dopuszczają się łamania praw człowieka w Hongkongu, wymagają corocznego przeglądu korzystnego statusu handlowego Hongkongu i zakazują wywozu do policji w Hongkongu niektóre nieśmiertelne amunicje.

„Podpisałem te rachunki z szacunku dla prezydenta Xi, Chin i mieszkańców Hongkongu” – powiedział Trump w oświadczeniu. „Są one odgrywane w nadziei, że przywódcy i przedstawiciele Chin i Hongkongu będą w stanie polubownie rozwiązać swoje różnice prowadzące do długoterminowego pokoju i dobrobytu dla wszystkich”.

Wybitny działacz z Hongkongu, Joshua Wong, który był jednym z tych, którzy lobbowali za amerykańskimi przepisami, powiedział, że to niezwykłe, że prawa człowieka zwyciężyły rozmowy handlowe USA-Chiny. Wong powiedział w czwartek podczas wiecu, że kolejnym celem jest zwiększenie globalnego wsparcia poprzez skłonienie Wielkiej Brytanii i innych krajów zachodnich, aby poszły w ich ślady.

Odkąd protesty w Hongkongu rozpoczęły się w czerwcu, Pekin odpowiedział na poparcie demonstrantów ze Stanów Zjednoczonych i innych krajów, oskarżając ich o zorganizowanie zamieszek w celu powstrzymania rozwoju Chin. Rząd centralny obwinił zagraniczne „czarne ręce”, które chciały zniszczyć miasto.

CY Leung, były dyrektor naczelny Hongkongu, powiedział podczas rozmowy w zagranicznym klubie korespondentów w Hongkongu, że wątpi w Stany Zjednoczone lub zwolenników rachunków „kiedykolwiek miał na myśli interes Hongkongu”.

Zasugerował, że Hongkong był używany jako „proxy” dla Chin, a ustawodawstwo było sposobem na powrót do Pekinu.

Chociaż Chiny wielokrotnie groziły nieokreślonymi „środkami zaradczymi”, nie jest jasne, w jaki sposób zareagują. Przemawiając w Fox News, Trump nazwał protesty „czynnikiem komplikującym” negocjacje handlowe z Pekinem.

Podczas codziennej odprawy rzecznik chińskiego MSZ Geng Shuang odpowiedział na pytanie, w jaki sposób poparcie ustawodawstwa przez Trumpa może wpłynąć na rozmowy handlowe, stwierdzając, że podważyłoby to „współpracę w ważnych obszarach”.

Zapytany w czwartek, czy ustawodawstwo USA wpłynie na rozmowy handlowe z Waszyngtonem, rzecznik chińskiego Ministerstwa Handlu powiedział, że nie ma żadnych nowych informacji.

Niedawno obie strony wyraziły zaufanie, że poczynią postępy w sprawie wstępnego porozumienia, aby zapobiec dalszej eskalacji w wojnie taryfowej, która zahamowała producentów w obu krajach.

___

Powiązani pisarze prasowi Eileen Ng w Hongkongu i Elaine Kurtenbach w Pekinie przyczynili się do tego raportu.

zrodlo:apnews.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

One thought on “Hongkong świętuje po tym, jak USA wprowadzą zmiany….

  1. jusa jak wszedzie na swiecie w tym w polsce prosi sie o obicie ryja ktory wszedzie wtykaja .z tymi swoimi hakowatymi nochalami , wysadzonymi siekaczami , plytkimoczodoluwelonimwytrzeszczem , klapciatymi z przyrosnietymi do lba opuszkami usznymi , szeleszczacoszemrzacego mamrotania zdegenerowanych do zgnilego kalafiora mozgow kture rrrr polskiego wymowic nie potrafia mimo wielowiekowego pasozydowania w polsce . tych cech nabrali na synaju gdzie szczury zarli , w lachmanach a potem nago z obolalymi od piasku penisami ktore przed ludobujstwem w kannanie se obrzezali , pierdolili sie miedzy soba jak kroliki , a zarcie manna nazwali w swoim poradniku bandyty czyli tora … …..i tyle najkrocej jak mozna o tych ludojadach

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: