Kandydaci w prawyborach Konfederacji. Janusz Korwin-Mikke, Grzegorz Braun, krzysztof Bosak, Artur Dziambor, Konrad Berkowicz, Jacek Wilk, Krzysztof Tołwiński, Paweł Skutecki, Magdalena Ziętek-Wielomska.
Kandydaci w prawyborach Konfederacji. Janusz Korwin-Mikke, Grzegorz Braun, krzysztof Bosak, Artur Dziambor, Konrad Berkowicz, Jacek Wilk, Krzysztof Tołwiński, Paweł Skutecki, Magdalena Ziętek-Wielomska.

W czwartek odbyła się wielka debata polityków Konfederacji, którzy zadeklarowali swój start w prawyborach prezydenckich tego ugrupowania. W telewizji wRealu24 pojawili się Janusz Korwin-Mikke, Grzegorz Braun, Krzysztof Bosak, Jacek Wilk, Konrad Berkowicz, Artur Dziambor, Paweł Skutecki, Krzysztof Tołwiński i Magdalena Ziętek-Wielomska.

To pierwsza tego typu inicjatywa w historii polskiej polityki. Jeszcze nigdy w prawyborach partyjnych w szranki nie stanęło aż tylu kandydatów. Co więcej, pomimo tej samej przynależności, reprezentują oni inne poglądy dotyczące wielu kwestii, stąd też wielu wyborców może znaleźć odpowiedniego kandydata dla siebie.

Debatę można obejrzeć na kanale wRealu24 na YouTube – link na dole artykułu.

Debata spotkała się z licznymi komentarzami internautów. Swoimi spostrzeżeniami podzielili się oni na Twitterze.

– Podobała mi się debata prawyborcza @wrealu24_pl. Muszę przyznać, że bardzo fajnie się to oglądało.Trudno wytypować jedną osobę, która wypadła najlepiej. Bardzo wysoki poziom. Wiem jedynie, że 3 osoby u mnie opadają. Troszkę @KonradBerkowicz mógł na koniec odpuścić.

– Właśnie nadrobiłem zaległości z debatą prawyborczą konfederacji, najlepiej JKM potem Dziambor i Wilk, między nimi powinna rozegrać się walka o zwycięstwo, aczkolwiek faworyt jest jeden.

– Dzisiejsza debata w prawyborach Konfederacji to pokaz kultury, wzajemnej uprzejmości i rzeczywistej troski o Polskę. Żadnych osobistych wycieczek, same konstruktywne wypowiedzi. Aż się z przyjemnością oglądało po tych awanturach,które prezentuje Banda Czworga.Brawo Konfederacja!

– BARDZO KONSTRUKTYWNA DEBATA, PIERWSZA W POLSCE, NIECH INNI UCZĄ SIĘ, JAK MOŻNA DEBATOWAĆ DLA DOBRA POLSKI @KONFEDERACJA_ @KoronyPolskiej #Konfederacja. MOJE OSOBISTE WNIOSKI I PREFERENCJE: CICHY ZWYCIĘZCA 1. GRZEGORZ BRAUN 2. ARTUR DZIAMBOR 3. JACEK WILK 4. KRZYSZTOF BOSAK.

– Najbardziej się obawiałem zbędnych uszczypliwości i atakowania się, nie licząc drobnej uszczypliwości @KonradBerkowicz było dobrze, debata merytoryczna która pokazała że startują od nas sami świadomi i inteligentni patrioci.

Do debaty odnieśli się także sami kandydaci.

– Ekipa #Konfederacja razem z ekipą @wrealu24_pl tuż po udanej debacie kandydatów na kandydata na Prezydenta RP. Prawybory organizowane przez Konfederację ruszają już od przyszłego tygodnia. Stay tuned! – napisał Artur Dziambor.

– Za nami pierwsza debata pra-wyborcza Konfederacji. Jak się Wam podobała? Bardzo dziękuję tv wRealu24 za znakomite przygotowanie i prowadzenie tego politycznego show! – skomentował Jacek Wilk.

Screenshot_3.jpg

Screenshot_4.jpg

Screenshot_6.jpgScreenshot_5.jpg

n.czas.com