NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1169 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Największa Norymberga wszechczasów jest w drodze (uwaga: przetłumaczone z języka niemieckiego)  ☀Autor Gabi☀
Izrael znalazł nowy kij na niezaszczepionych. „Drakońska ustawa, która łamie etykę lekarską i prawa pacjenta”☀Autor Gabi☀
Odważny! Były fan szczepień koronowych przyznaje: „Mam szkody spowodowane szczepieniami”  ☀Autor Gabi☀
OGÓLNOPOLSKI LICZNIK ZGONÓW W POLSCE W WYNIKU POWIKŁAŃ POSZCZEPIENNYCH COVID-19
Brzeg: Zmarła 49-letnia nauczycielka..☀Autor Gabi☀
MATERIAŁ NADESŁANY - ZBRODNICZY PLAN PRZECIW LUDZKOŚCI
Reptilianie – czyli ludzie JASZCZURY. Czy naprawdę rządzą światem?
Wybuch w centrum testowania na Covid-19! „Musiał zostać podłożony ładunek” [VIDEO] ☀Autor Gabi☀
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Czas ucieka przed terminem Korei Północnej do USA w sprawie broni jądrowej

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

PYONGYANG, Korea Północna (AP) – przywódca Korei Północnej Kim Jong Un i prezydent Donald Trump zasygnalizowali swoje wzajemne uczucia, tak regularnie, że łatwo można przeoczyć rosnące obawy, że zawrotne głowy zaangażowanie dyplomatyczne ostatnich dwóch lat rozpadnie się .

Pjongjang wystosował coraz ostrzejsze ostrzeżenia do Waszyngtonu, aby wspomnieć o ostatecznym terminie pod koniec roku, aby zaproponować nową inicjatywę w celu rozstrzygnięcia trwającego od dziesięcioleci narodu nuklearnego.

Niepowodzenie może oznaczać powrót do lawiny potężnych testów broni północnokoreańskiej, które oznaczały 2017 rok jako jeden z najtrudniejszych lat w związku, który często był definiowany przez rozlew krwi, głęboką nieufność i regularne zagrożenia.

W miarę zbliżania się terminu i gdy maszyna propagandowa Północy podkręca ostrzeżenia, oto spojrzenie na to, jak mogą się rozgrywać dyplomatyczne walki o wysokie stawki w jednym z najniebezpieczniejszych zakątków świata:

___

TERMIN: JAK TO POWAŻNE?

Korea Północna wcześniej wyznaczyła terminy, których nie dotrzymuje jako sposobu na osiągnięcie tego, czego chce w negocjacjach.

Ale pomimo zwykłego sceptycyzmu istnieją oznaki, że tym razem Phenian oznacza biznes.

Yonhap News Agency z Korei Południowej poinformowała, że Seul poważnie traktuje termin zakończenia roku i pracuje nad „planami awaryjnymi” ze Stanami Zjednoczonymi, które starają się, ale nie udaje się, aby Koreę Północną ponownie podjąć poważne rozmowy, zanim skończy się czas. .

Główny negocjator nuklearny USA ostrzegł ostatnio, że Północ może prowokować, jeśli termin nie zostanie dotrzymany.

Kiedy dyplomacja załamała się na szczycie Trump-Kim w lutym zeszłego roku po tym, jak Korea Północna nie wygrała szerokiej sankcji w zamian za częściowe zrzeczenie się swoich zdolności nuklearnych, rozpoczęła szereg testów broni krótkiego zasięgu. W czwartek Korea Północna wystrzeliła dwa pociski prawdopodobnie z wielokrotnego wyrzutni rakiet, jak podało wojsko Korei Południowej, pierwszy tak duży test broni od około miesiąca.

Północ zasugerowała również, że nie odbędzie kolejnego szczytu z Trumpem, chyba że dostanie coś znaczącego za swoje wysiłki.

„USA starają się tylko zyskać na czasie, udając, że poczyniły postępy w rozwiązaniu problemu Półwyspu Koreańskiego” – powiedziała w ubiegłym tygodniu Kim Kye Gwan, starszy doradca ministerstwa spraw zagranicznych Północy. „Ponieważ nic nie otrzymaliśmy w zamian, nie będziemy już dawać prezydentowi USA czegoś, czym mógłby się pochwalić”.

POWRÓT DO ICBM?

Jeśli Korea Północna podejmie decyzję, że Trump może niewiele zyskać – w trakcie kongresowego postępowania w sprawie impeachmentu i wyborów prezydenckich w 2020 roku – może powrócić do nuklearnych i międzykontynentalnych testów rakiet balistycznych, które sprawiły, że rok 2017 był tak niebezpiecznym rokiem.

Jednak niektórzy zewnętrzni obserwatorzy uważają, że Kim, pomimo frustracji administracją Trumpa, musi jeszcze zrezygnować z negocjacji, które osiągnęły poziom zaangażowania USA, który wymykał się przywódcom Korei Północnej przez dziesięciolecia.

„Wchodząc w 2020 r. Okno strategiczne, by zawrzeć pewien rodzaj kompromisu z USA, szybko się zamknie, dzięki czemu sankcje staną się bardziej trwałe” i utrudni obietnicę Kima dotyczącą ulgi ekonomicznej dla jego ludu, według Stephena Roberta Nagya, eksperta i profesora z Azji Międzynarodowy Uniwersytet Chrześcijański w Tokio.

Według Kim Seong Mook, analityka z Koreańskiego Instytutu Badań Strategii Narodowej w Seulu, Kim może również próbować zacieśnić więzi i zabezpieczyć pomoc od Chin – najważniejszego sojusznika i ekonomicznej linii życia Korei Północnej – oraz Rosji, testując pociski krótkiego zasięgu. .

Ale mocniejsze testy nie są wykluczone.

Na przykład, jeśli Północ zdecyduje się zrezygnować z rozmów i uruchomi ICBM, najprawdopodobniej nastąpi to w „czasie, który spowodowałby największy ból dla Trumpa”, powiedział Go Myong-Hyun, analityk w Asanie z siedzibą w Seulu Instytut Studiów Politycznych.

ŻADNA NADZIEJA?

Sue Mi Terry, były starszy analityk CIA ds. Korei, napisał wcześniej w tym miesiącu, że wśród nierealistycznych oczekiwań w Pjongjangu USA mogą mieć „tylko dwie złe opcje” – udzielić Północnym masowych sankcji w zamian za niewiele w zamian lub Zobacz, jak Phenian wraca do potężniejszych testów broni po upływie terminu na koniec roku.

„Plan Koreańczyków z północy polega na opóźnieniu: pokazać się, porozmawiać, zerwać rozmowy” – napisał Terry. „Podczas gdy grają w tę grę, ulepszają i rozszerzają swoje programy nuklearne i rakietowe.”

Christopher Hill, główny negocjator USA z Koreą Północną w administracji George’a W. Busha, powiedział, że uważa, że Pjongjang „naprawdę będzie naciskał (Trump), aby dostać coś do końca roku”.

„A jeśli administracja Trumpa będzie twarda, będą musieli przeprowadzić ponowną kalibrację. I dokonają ponownej kalibracji, ponieważ wiedzą, że potrzebują Trumpa – powiedział Hill.

Zdaniem Roberta Kelly’ego, eksperta Koreas z Koreańskiego Uniwersytetu Narodowego Pusan, Moon Jae-in, liberalny prezydent Korei Południowej, który odbywał szczyty z Kim i pragnie głębszego zaangażowania, może być ostatnią najlepszą nadzieją na dyplomację.

Moon, jak napisał Kelly, musi zawrzeć „umowę, która ponownie angażuje zainteresowanie Trumpa w pracowitym czasie dla niego i ostatecznie wyciąga ustępstwo z Północy, co jest wystarczająco znaczące, aby uciszyć rosnący chór konserwatywnej krytyki w Seulu i Waszyngtonie, ale jednocześnie oferuje Korei Północnej na tyle, aby zatrzymać odliczanie. ”

Ale Kelly dodał: „nie jest jasne, czy Księżyc – lub ktokolwiek – może nawlec tak wąską igłę”.

___

Powiązani pisarze prasowi Edith Lederer z Organizacji Narodów Zjednoczonych oraz Hyung-jin Kim i Kim Tong-hyung w Seulu w Korei Południowej przyczynili się do tego raportu.

zrodlo:apnews.com

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

2 thoughts on “Czas ucieka przed terminem Korei Północnej do USA w sprawie broni jądrowej

  1. najniebezpieczniejszy bandyta swiata , posiadacz najwiekszego arsenalu broni masowej zaglady wliczajac w to bron chemiczna i biologiczna (testuja ja min. w ,,szczepionkach” na krolikach doswiadczalnych zwanych polakami) , chce rozbroic swiat do proc jak palestynczykow by se dalej moc jak na izraelskiej strzelnicy do palestynczykow/ruchomych tarcz strzelniczych strzelac/testowac jak to juz dawno na przyklad sobie na japonczykach przetestowli swoie dwa ,,little boy”…..smierc ludojadom , kosami na sztorc …ps. tak mi sie przypomnialo jak to watykan kusz w europie zabronil bo sam najwieksza iloscia kusz dysponowal . kusze potencjalnych wrogow nazywal bronia , niegodziwa , niehonorowej walki , nielegalnie sie rozprzestrzeniajacej , w lapach niegodziwcow rabusiow i zbrodniarzy…..ha..ha..wciaz te same przez wieki sie wluczace talmudyczne mamrotanie …… .

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: