TRANSLATOR CHANGE NAVIGATION CONTENT AND PAGE TO ANY LANGUAGE FROM 160 AVAILABLE// Tłumacz/ zmień język strony nawigacji i chat na dowolny jezyk z 160 dostępnych.
LISTA - KANAŁY - AUTORÓW PUBLIKUJĄCYCH FILMY I ARTYKUŁY NA STRONIE M-FORUM -WYBIERZ Z LISTY KANAŁ Z WSZYSTKIMI PUBLIKACJAMI AUTORA

M-forum A.V Live.

╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝

pobrane (1).png live-stream

Australia, którzy przeżyli pożar, dołączają do globalnych protestów klimatycznych

BERLIN (AP) – osoby dotknięte dramatycznymi pożarami w Australii przyłączyły się do młodych ekologów, aby zaprotestować przeciwko stanowisku rządu w sprawie zmian klimatu.

Rzeźba lodowa jest umieszczona dla premiera Wielkiej Brytanii Borisa Johnsona w studiu przed rozpoczęciem debaty klimatycznej w wyborach powszechnych Channel 4 News w ITN Studios w Holborn w centrum Londynu, czwartek, 28 listopada 2019 r. Johnson nie wziął udziału debata, która była dla liderów partii. (Kirsty O’Connor / Pool Photo via AP)

Protesty w australijskich miastach w piątek rozpoczęły „globalny dzień działania” przed spotkaniem rządów w przyszłym tygodniu w celu omówienia problemu globalnego ocieplenia.

Janet Reynolds, która przyłączyła się do protestu w Sydney, powiedziała, że straciła wszystko w „piekle, absolutnej burzy ognia, która przeszła przez moją posiadłość”.

Przemawiając poza lokalnymi biurami partii liberalnej premiera Scotta Morrisona, studentka Daisy Jeffrey powiedziała: „ludzie stracili swoje domy, ludzie stracili życie, musimy zapytać: jak daleko to musi się posunąć, zanim nasz rząd w końcu podejmie działania?”

Kolejne wiece zaplanowano w miastach na całym świecie, w tym w Waszyngtonie, Londynie, Berlinie i Madrycie, gdzie rozmowy klimatyczne rozpoczynają się w poniedziałek.

 

zrodlo:apnews.com

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: