NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1162 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
POSEŁ MAJKA UJAWNIA - KULISY SEJMOWE R.P III - SZANTAŻE , KORUPCJA , KARIERY
To oni zniechęcają Polki i Polaków do szczepień! ☀Autor Gabi☀
"Oto, jak możesz uniknąć masek i nakazów szczepień!!!!"
Złe wieści dla milionów Polaków.. ☀Autor Gabi☀
Szokujące nagrania z Wuhan! Ten materiał miał nie ujrzeć światła dziennego [VIDEO] Włącz napisy PL ☀Autor Gabi☀
"Nie daj się dźgnąć szczepionką COVID-19!!!!!, dopóki tego nie przeczytasz!!!!!!
Jest zgoda na przywóz z Niemiec do Mirska 54 000 ton odpadów ☀Autor Gabi☀
Dlaczego Prezydent, Premier, Sejm, Senat, ZUS, Urząd Skarbowy, Policja, Wojsko, służby zarejestrowane są jako firmy? ☀Autor Gabi☀

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Australia, którzy przeżyli pożar, dołączają do globalnych protestów klimatycznych

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

BERLIN (AP) – osoby dotknięte dramatycznymi pożarami w Australii przyłączyły się do młodych ekologów, aby zaprotestować przeciwko stanowisku rządu w sprawie zmian klimatu.

Rzeźba lodowa jest umieszczona dla premiera Wielkiej Brytanii Borisa Johnsona w studiu przed rozpoczęciem debaty klimatycznej w wyborach powszechnych Channel 4 News w ITN Studios w Holborn w centrum Londynu, czwartek, 28 listopada 2019 r. Johnson nie wziął udziału debata, która była dla liderów partii. (Kirsty O’Connor / Pool Photo via AP)

Protesty w australijskich miastach w piątek rozpoczęły „globalny dzień działania” przed spotkaniem rządów w przyszłym tygodniu w celu omówienia problemu globalnego ocieplenia.

Janet Reynolds, która przyłączyła się do protestu w Sydney, powiedziała, że straciła wszystko w „piekle, absolutnej burzy ognia, która przeszła przez moją posiadłość”.

Przemawiając poza lokalnymi biurami partii liberalnej premiera Scotta Morrisona, studentka Daisy Jeffrey powiedziała: „ludzie stracili swoje domy, ludzie stracili życie, musimy zapytać: jak daleko to musi się posunąć, zanim nasz rząd w końcu podejmie działania?”

Kolejne wiece zaplanowano w miastach na całym świecie, w tym w Waszyngtonie, Londynie, Berlinie i Madrycie, gdzie rozmowy klimatyczne rozpoczynają się w poniedziałek.

 

zrodlo:apnews.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: