NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1163 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
POSEŁ MAJKA UJAWNIA - KULISY SEJMOWE R.P III - SZANTAŻE , KORUPCJA , KARIERY
"Nie daj się dźgnąć szczepionką COVID-19!!!!!, dopóki tego nie przeczytasz!!!!!!
To oni zniechęcają Polki i Polaków do szczepień! ☀Autor Gabi☀
"Oto, jak możesz uniknąć masek i nakazów szczepień!!!!"
Posłuchaj tego doktora i byłego profesora szkoły medycznej o spisku kryminalnym i eksperymentalnych szczepionkach ☀Autor Gabi☀
Złe wieści dla milionów Polaków.. ☀Autor Gabi☀
Szokujące nagrania z Wuhan! Ten materiał miał nie ujrzeć światła dziennego [VIDEO] Włącz napisy PL ☀Autor Gabi☀
Jest zgoda na przywóz z Niemiec do Mirska 54 000 ton odpadów ☀Autor Gabi☀

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

W Odessie Marynarka Wojenna Ukrainy zaangażowała się w zapobieżenie wyciekowi ropy z rozbitego tankowca Delfi

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

W Odessie  zaangażowała się w instalację pływającej bariery wokół rozbitego tankowca Delfi. Poinformował o tym Denis Karpow, szef administracji portu w Odessie.

„Wczoraj po południu [25 listopada – red.] zaangażowaliśmy siły i środki Marynarki Wojennej, które nam pomagają. Dzisiaj o godz. 9.15 [26 listopada – red.] dwie jednostki Marynarki Wojennej i nasze holowniki wyruszyły do ​​lokalizacji Delfi, a teraz odbywa się bezpośrednia operacja instalacji pływających barier wokół tankowca. Oznacza to, że jeśli dojdzie do wycieku produktów naftowych, zostaną one natychmiast zlokalizowane” – powiedział.

Wyjaśnił też, że kiedy statek osiadł na mieliźnie w rejonie miejskiej plaży „Delfin”, rozłożono zabezpieczenia – na brzegu ułożono 140 m barier, jednak z powodu złej pogody nie było możliwe ułożenie podobnych barier wokół statku. Według niego, kiedy administracja portu w Odessie otrzymała informację, że dryfujący tankowiec opuszcza akwen portu „Południowy” i znosi go w kierunku Odessy, podjęto wszelkie działania operacyjne, aby zminimalizować możliwe szkody.

„Natychmiast wysłaliśmy wszystkie jednostki, aby uniknąć zderzenia z dryfującym statkiem, ponieważ było duże ryzyko takiego zderzenia” – powiedział. Odpowiadając na pytanie, czy tankowiec był wykorzystywany do tankowania statków w ramach kontrabandy, zwrócił uwagę, że do niedawna (około do 19 listopada br.) statek znajdował się poza strefą 12 mil (na wodach neutralnych). Dlatego strona ukraińska nie mogła wpłynąć na żadne nielegalne działania (gdyby miały miejsce). „Na wodach państwowych wszystko powierzono naszej Straży Morskiej i Państwowej Służbie Granicznej. Prawdopodobnie w wypadku działań na wodach neutralnych należy podejmować wspólne wysiłki z innymi państwami ” – skomentował.

Wyjaśnił, że zgodnie z oficjalnymi informacjami Delfi opuścił rumuński port w Konstancy wiosną 2018 r., Od tego zasu „nikt go nie widział”. Według straży granicznej główne dokumenty tankowca straciły ważność w 2018 r.

Przypomnijmy, tankowiec Delfi z trzema Ukraińcami na pokładzie rozbił się na Morzu Czarnym w pobliżu Odessy. Tankowiec wysłał sygnał o niebezpieczeństwie wieczorem 20 listopada, kiedy wszedł do strefy nadzoru portu morskiego Południowy (obwód odeski). W wyniku złej pogody zniosło go zabrany w okolice plaży Delfin w Odessie. Według administracji portu morskiego tankowiec był bez ładunku. Nurkowie ewakuowali trzech członków załogi, którzy byli wyczerpani i wychłodzeni. Uszkodzenie tankowca doprowadziło do zanieczyszczenia wybrzeża. Według p.o. Przewodniczącego Państwowego Inspektoratu Środowiska Ukrainy Jegora Firsowa, maksymalne dopuszczalne normy zostały przekroczone 157 krotnie.

Opr. TB, UNIAN

fot. https://lotsia.com.ua/

zrodlo:kresy24.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: