NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Poland matters
1158 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB BEZ BLOKADY
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀
MARCIN BUSTOWSKI - JEGO PARTIA POLITYCZNA - CZYLI O CO WALCZYMY I Z KIM WALCZYMY
MINISTERSTWO SPRAW WEWNĘTRZNYCH I ADMINISTRACJI - Z DNIA 18.02.2021 -DECYZJA W SPRAWIE JANA ZBIGNIEWA POTOCKIEGO
DZIŚ O 24.00 - POLSKA ZAMYKA SIĘ GRANICE ZAMKNIETE DLA NIE ZASZCZEPIONYCH OBCOKRAJOWCÓW
Policjanci przerażeni widmem odszkodowań, które mogą być zmuszeni wyrokami sądowymi wypłacić !!  ☀Autor Gabi☀
MACIEJ MACIAK - NOWA SIŁA POLITYCZNA "RUCH MACIAKA" - SZCZEGÓŁY PROJEKTU
PIOTR RYBAK OCENIA SZANSE KANDYDATÓW NA POLITYKÓW
GRANICA POL-DE - CZY DO PRZEKROCZENIA POTRZEBNE JEST ŚWIADECTWO ZASZCZEPIENIA
CZERWONE

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

USA: 36 lat niewinnie za kratami

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Kolejny skandal amerykańskiego wymiaru sprawiedliwości. Posłano ich za kraty 36 lat temu z wyrokiem za zabójstwo. Dziś okazało się, że są niewinni.

Trzej ciemnoskórzy mężczyźni  zostali zwolnieni 25 listopada w Baltimore, zaraz po tym, kiedy władze przyznały, że oskarżenie ich w 1983 roku o morderstwo 14 letniego DeWitta Ducketta oparte było na „niewłaściwych” dowodach, podaje CNN.

Trzej wówczas bardzo młodzi ludzie (jeden 17 lat, dwaj pozostali po 16) opuścili lekcje i podczas wagarów pojawili się na boisku, gdzie zastrzelono ofiarę. Dowodem miała być jakoby kurtka zabitego, którą potem znaleziono w domu jednego z oskarżonych. Problem polega na tym, że ochrona wyprowadziła ich z terenu szkoły na pół godziny przed zabójstwem, zaś kurtka nie była zakrwawiona i nie miała śladów prochu. Mało tego, matka oskarżonego pokazała paragon, z którego wynikało, że była to kurtka tej samej marki, ale została kupiona po morderstwie. Jednak prokuratura i ława przysięgłych dali wiarę zeznaniom świadków.

„To było piekło” – powiedział Chestnut o swoim doświadczeniu pobytu w więzieniu. Od momentu aresztowania nie przyznał się do popełnienia morderstwa i walczył o prawne uznanie swojej niewinności. Prawnicy, którzy zajmowali się sprawą, byli „przerażeni” ilością dowodów na korzyść oskarżonych, które ukryto przed ich adwokatami i ławą przysięgłych.

Prokurator stanowa Marilyn Mosby powiedziała, że było to celowe ukrywanie dowodów, świadczących na korzyść oskarżonych. Ukrywano m.in. anonimowe telefony, które wskazywały prawdziwego sprawcę morderstwa, i który przyznał się do popełnienia czynu. Do czasu uwolnienia niewinnych, podejrzany o morderstwo – zmarł. Zmarł też detektyw, na którego zeznaniach skonstruowano akt oskarżenia i który przesłuchiwał ówczesnych nastolatków bez obecności rodziców.

Marilyn Mosby oficjalnie przeprosiła niewinnych mężczyzn, przyznając, że ukradziono im 36 lat życia. „Nie ma sposobu, abyśmy mogli naprawić szkody wyrządzone tym mężczyznom, którym skradziono 36 lat życia”. Dodała, że w stanie Maryland nie ma systemu, który przewidywał by odszkodowanie dla osób fałszywie oskarżonych za morderstwo. Są dopiero w planie.

 

zrodlo:strajk.eu

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: