NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
KOMENDA GŁÓWNA POLICJI INFORMACJA - 05.02.2021 - W SPRAWIE ZBIGNIEWA JANA POTOCKIEGO
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
NOWY TARYFIKATOR KAR DLA POLAKÓW - STAWKI NAWET 400% W GÓRĘ !! Mandat do 5 tys. zł – takiej kary domaga się premier Mateusz Morawiecki.
Dla wszystkich zaszczepionych szczepionką Pfizer/BioNtech
Ratownicy medyczni "antyszczepionkowcami"? ☀Autor Gabi☀
Analne testy na COVID-19 w Polsce? Niedzielski zabrał głos ☀Autor Gabi☀
PIS - KUPUJE CZOŁGI US ARMY Z DEMOBILU JAKO PODSTAWOWY CZOŁG ARMI POLSKIEJ - SZOK !
Kupujesz mięso w Biedronce lub Lidlu? Jest ostrzeżenie GIS ☀Autor Gabi☀
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Palestyna: zamieszki w czasie burzenia domów przez armię okupacyjną

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Dziś o świcie wojsko izraelskie pojawiło się w palestyńskim miasteczku Beit Kahil niedaleko Al-Chalil (Hebronu) wraz z buldożerami, by zniszczyć cztery domy rodzinne czterech mężczyzn podejrzanych o zabicie w sierpniu żydowskiego żołnierza. Po zburzeniu domów Izraelczycy zabili jednego Palestyńczyka i ranili jego dziecko, najeżdżając na jego samochód buldożerem. Doszło do protestów.

Według władz okupacyjnych, czterej uwięzieni Palestyńczycy stanowili „część grupy odpowiedzialnej za śmierć żołnierza”. Tradycyjnie przystąpiono dziś do wyburzenia ich domów, co stanowi karę dodatkową. Karanie pozbawieniem mieszkania całych rodzin osób podejrzanych o opór przeciw okupacji stanowi część kar zbiorowych stosowanych przez izraelską armię wobec Palestyńczyków.

Gdy o świcie nadjechały wozy opancerzone i buldożery, kobiety i dzieci płakały, a mężczyźni z Bet Kahil próbowali oprzeć się najazdowi rzucając kamienie i podpalając opony toczone w kierunku wojska. Nie trwało to długo, gdyż, jak poinformowała izraelska armia, „użyto środków rozpraszania rozruchów”. Przeprowadzono aresztowania, a jeden z buldożerów zgniótł samochód z palestyńską rodziną w środku.

W tym roku izraelska kampania burzenia palestyńskich domów pod różnymi pretekstami koncentruje się głównie na okupowanej Jerozolimie wschodniej, gdzie zniszczono już ponad sto budynków. Po uznaniu przez Stany Zjednoczone aneksji miasta przez Izrael wyburzenia nabrały tempa, mimo dyplomatycznych protestów państw Unii Europejskiej.

Po operacji w Beit Kahil minister obrony Izraela Naftali Bennett powiedział, że „niestety, nie możemy zagwarantować, że nie będzie już terroryzmu, ale sprawiamy, że każdy, kto podniesie rękę na Izraelczyka, ciężko zapłaci”.

 

zrodlo:strajk.eu

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: