NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
PATRIOTYCZNA TV I REDAKTORZY - OSADOWSKI OLSZAŃSKI - ŻYCZĄ DZIECKU - ŻEBYŚ ZDECHŁ MAŁY SKURWYSYNU - FRAGMENT PROGRAMU Z Y.T
OGÓLNOPOLSKI LICZNIK ZGONÓW W POLSCE W WYNIKU POWIKŁAŃ POSZCZEPIENNYCH COVID-19
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
BARDZO MĄDRY FACET !- O PRZYCZYNACH I SKUTKACH SKURWIENIA SIĘ OJCZYZNY !
POLACY NARÓD PRZEKLĘTY ? dziwne zbiegi okolicznosci - rzecz o opiece NMP nad Polską!
Są oficjalne zalecenia ws. szczepień. Duże zmiany! ☀Autor Gabi☀
Narodowy spis powszechny ludności i mieszkań w 2021 r.USTAWA z dnia 9 sierpnia 2019 r.
Dla wszystkich zaszczepionych szczepionką Pfizer/BioNtech
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Muzułmanie przeciwni L…t „z dożywotnim zakazem protestów” w UK

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Brytyjski Sąd Najwyższy zakazał kontynuowania homofobicznych protestów przez grupę muzułmanów w Birmingham. Przedstawiciele protestujących zapowiedzieli już, że nie będą respektować wyroku sądu. Ich zdaniem, na wyrok miał wpływ fakt, że 'wszyscy związani ze sprawą mieli biały kolor skóry'.

Muzułmanie przeciwni LGBT "z dożywotnim zakazem protestów" w UKGrupa radykalnych muzułmanów domagała się usunięcia informacji o LGBT z programu nauczania. (Fot. Getty Images)

Spór o nauczanie o różnorodnych związkach w szkołach, wszczęty przez grupę muzułmanów w Birmingham, znalazł swój finał w Sądzie Najwyższym. Wymiar sprawiedliwości nie miał wątpliwości, że uczestnicy protestów kierowali się homofobią oraz półprawdami, a w rezultacie zakazał im kontynuowania protestów. Będą również musieli pokryć 80 procent kosztów sądowych.

Trwająca niemal rok batalia doczekała się końca, choć przedstawiciel muzułmanów przeciwnych nauczaniu o LGBT zapowiedział, że nie będzie respektował wyroku. Ocenił, iż decyzja sądu była stronnicza, ponieważ „wszyscy związani ze sprawą byli biali”.

„Sędzia był biały, przedstawiciel gminy był biały, prawnicy byli biali, nauczyciele byli biali, policjanci byli biali, nawet świakdowie byli biali. Brak różnorodności spowodował, że wyrok sądu jest niesprawiedliwy” – ocenił stojący na czele protestów Shakeel Afsa.

Mieszkańcy okolic szkoły, pod którą prowadzono protesty, przez cały czas wywieszali tęczowe flagi w ramach solidarności. (Fot. Getty Images)

Sąd udowodnił, że strajkujący protestowali przeciwko czemuś, co określali jako „promowanie homoseksualizmu” czy „sprzeczny z islamem tryb życia”, opierając się na szeregu nieprawdziwych informacji.

Dodatkowo udowodniono, że swój udział w protestach miały ekstremistyczne grupy religijne, które rozpowszechniały tzw. fake newsy, próbując zwiększyć napięcia na terenie zamieszkiwanych przez muzułmanów dzielnic w Birmingham.

W rzeczywistości zmiany, które weszły w tym roku w brytyjskim systemie edukacji zakładają jedynie, że uczniowie będą uczeni na temat różnorodnych związków występujących w społeczeństwie, a nieletnie osoby LGBT otrzymają dopasowaną dla swojej orientacji edukację seksualną.

Brytyjskie media zwróciły jednocześnie uwagę, że Shakeel Afsa próbował przekonywać sąd, iż „odbieranie rodzicom możliwości uczenia dzieci zgodnie z wartościami religijnymi to dyskryminacja”. Sąd dowiedział się, że mężczyzna sam wcześniej wielokrotnie dopuszczał się dyskryminacji, nazywając osoby związane ze sprawą „bacon” oraz „bacon breath”.

Protestujący nie będą mogli kontynuować swoich akcji strajkowych pod szkołami. (Fot. Getty Images)
zrodlo:londynek.net
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: