NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Poland matters
1156 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB BEZ BLOKADY
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
MARCIN BUSTOWSKI - JEGO PARTIA POLITYCZNA - CZYLI O CO WALCZYMY I Z KIM WALCZYMY
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀
MINISTERSTWO SPRAW WEWNĘTRZNYCH I ADMINISTRACJI - Z DNIA 18.02.2021 -DECYZJA W SPRAWIE JANA ZBIGNIEWA POTOCKIEGO
DZIŚ O 24.00 - POLSKA ZAMYKA SIĘ GRANICE ZAMKNIETE DLA NIE ZASZCZEPIONYCH OBCOKRAJOWCÓW
Policjanci przerażeni widmem odszkodowań, które mogą być zmuszeni wyrokami sądowymi wypłacić !!  ☀Autor Gabi☀
MACIEJ MACIAK - NOWA SIŁA POLITYCZNA "RUCH MACIAKA" - SZCZEGÓŁY PROJEKTU
GRANICA POL-DE - CZY DO PRZEKROCZENIA POTRZEBNE JEST ŚWIADECTWO ZASZCZEPIENIA
Gdy książę Filip umrze, rozpocznie się operacja „Forth Bridge” ☀Autor Gabi☀
CZERWONE

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Krowy kochają technologię i na co dzień relaksują się w headsetach VR

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

TECHNOLOGIA

Moskiewskie krowy kochają technologię i na co dzień relaksują się w headsetach VR

Jak się za chwilę przekonacie, zastosowań wirtualnej rzeczywistości jest dużo więcej niż można się było spodziewać i co ciekawe VR nie musi służyć jedynie człowiekowi, bo cenią go sobie również… krowy.

Kiedy pierwsze gogle wirtualnej rzeczywistości trafiały na rynek, ich twórcy zapowiadali, że przyniosą prawdziwy przełom w wielu dziedzinach, ale przede wszystkim zyskają na nich gry wideo. Ostatecznie tak się nie stało, bo VR nie do końca trafiło do graczy i deweloperzy postanowili nie inwestować w nie dodatkowych środków – co prawda jest jeszcze szansa na zmianę trendu, choćby za sprawą zapowiedzianego na przyszły rok Half-Life: Alyx od Valve, ale wcale nie ma gwarancji, że się to uda.

Co ciekawe, całkiem dobrze radzą sobie jednak w medycynie czy handlu nieruchomościami, a najnowsze wieści prosto z Rosji sugerują, że mogą zrewolucjonizować także rolnictwo. A mówiąc całkiem serio moskiewscy rolnicy postanowili przeprowadzić eksperyment z udziałem krów, żeby przekonać się, czy odpowiednie obrazy w wirtualnej rzeczywistości są w stanie poprawić nastrój ich bydła. W tym celu podjęli się współpracy z deweloperami VR i weterynarzami, żeby stworzyć oprogramowanie symulujące letnią łąkę, które będzie przekonujące dla zwierząt.

Rezultaty okazały się być całkiem obiecujące, bo krowy faktycznie wydawały się lepiej zachowywać i przejawiały mniej niespokojnych zachowań. To jednak dopiero pierwszy krok, bo rolnicy chcą następnie sprawdzić, czy długotrwałe działanie headsetów VR jest w stanie wpłynąć na ilość mleka produkowanego przez krowy. Niestety nie wiemy, na kiedy planują testy, ale kiedy tylko pojawią się nowe wieści w temacie, z pewnością Was o tym poinformujemy.

Oczywiście można się spierać o etyczność tego eksperymentu, ale dopóki mówimy o poprawie jakości życia zwierząt hodowlanych, większość osób pewnie nie będzie się czepiać. Szczególnie że większość bydła nie żyje w najlepszych warunkach, a tu rolnicy starają się poprawić ich samopoczucie, nawet jeśli mają z tyłu głowy własny cel, czyli większe zyski z produkcji mleka. Poza tym, eksperyment był też w pewnym sensie pouczający, bo okazało się, że wirtualna rzeczywistość działa nie tylko na ludzi, ale i na zwierzęta.

Źródło: GeekWeek.pl/techspot

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: