NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
PATRIOTYCZNA TV I REDAKTORZY - OSADOWSKI OLSZAŃSKI - ŻYCZĄ DZIECKU - ŻEBYŚ ZDECHŁ MAŁY SKURWYSYNU - FRAGMENT PROGRAMU Z Y.T
CO MÓWIŁ O III R.P MINISTER Mieczysław Wilczek ZANIM "ZDECYDOWAŁ SIĘ " WYSKOCZYĆ Z 12 PIETRA HOTELU W WARSZAWIE ?
BARDZO MĄDRY FACET !- O PRZYCZYNACH I SKUTKACH SKURWIENIA SIĘ OJCZYZNY !
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
Są oficjalne zalecenia ws. szczepień. Duże zmiany! ☀Autor Gabi☀
OGÓLNOPOLSKI LICZNIK ZGONÓW W POLSCE W WYNIKU POWIKŁAŃ POSZCZEPIENNYCH COVID-19
POLACY NARÓD PRZEKLĘTY ? dziwne zbiegi okolicznosci - rzecz o opiece NMP nad Polską!
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

HIPERSONICZNY POCISK JĄDROWY – PREZENTACJA .

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

MILITARIA

Rosja pokazała USA hipersoniczny pocisk jądrowy o nazwie Avangard

Prezydent Putin pierwszy raz wspomniał o tej potężnej broni w trakcie swojego orędzia do narodu w 2018 roku. Teraz dowiadujemy się, że Avangard jest już gotowy do akcji i zostanie wprowadzony do służby w przyszłym miesiącu.

Avangard to „największy technologiczny przełom od czasu Sputnika” – powiedział prezydent Rosji i zaznaczył, że nie jest to broń, którą zbudował jego kraj po to, by w najbliższym czasie jej użyć przeciwko jakiemuś państwu. Może to wydać się dziwne, ale Rosji zależy na kontynuacji traktatu o nazwie New Start, w myśl którego zobowiązują się do dalszej redukcji i ograniczenia zbrojeń strategicznych, w tym broni jądrowej.

Tymczasem, zarówno Stany Zjednoczone, jak i Rosja, od jakiegoś czasu w najlepsze zbroją się na potęgę, tworząc coraz to potężniejsze bronie globalnego rażenia. Taką bronią jest właśnie Avangard. Jest to hipersoniczny pocisk wyposażony w głowicę jądrową zdolny do lotu z prędkością hipersoniczną, a mianowicie przekraczającą 20 tysięcy km/h. Jego najważniejszym atrybutem jest możliwość pełnego manewrowania w trakcie lotu.

Według Ministerstwa Obrony Rosji, nową, potężną broń zobaczyli już z bliska przedstawiciele Pentagonu. W ten sposób Putin chciał zachęcić Amerykanów do rozważenia propozycji przedłużenia traktatu New Start. Oczywiście, oprócz tego, celem prezydenta było również pokazanie potęgi armii Rosji.

Amerykanie obecnie pracują nad swoją bronią hipersoniczną. Pierwsze takie pociski będą oparte na powstałej w latach 80. ubiegłego wieku technologii SVERWE. Uzupełnią je technologie powstałe w trakcie testów AHW. Pociski nie będą miały żadnych silników, przez co manewrowanie nimi będzie bardzo ograniczone. Jednak dużym plusem jest tutaj osiąganie prędkości na poziomie nawet 25 tysięcy km/h, zasięg dochodzący do 6000 kilometrów, czas lotu do 35 minut i dokładność uderzenia do 30 metrów.

Pentagon chce zbudować trzy wersje takich hipersonicznych pocisków, które będą zdolne do wynoszenia ich z lądu, statków i samolotów. Na orbitę mają być wynoszone z pomocą zwykłej rakiety. W pierwszej połowie lat 20. armia ma mieć do dyspozycji kilka pojazdów, które w trakcie lotu z prędkością nawet 30 tysięcy km/h, będą mogły dowolnie manewrować w powietrzu.

Jednocześnie trwają prace nad doskonalszymi technologiami opartymi na HTV-2, czyli silnikach SCRAMJET, które będą w stanie pobierać tlen bezpośrednio z powietrza i latać po świecie z bronią jądrową w nieskończoność. Amerykanie pracują również nad materiałami przyszłości, które będą wytrzymywać temperatury rządu 2200 stopni Celsjusza, skutecznie rozpraszać ciepło i odprowadzać je z efektownością aż 1500 W na centymetr kwadratowy.

Źródło: GeekWeek.pl/CNN / Fot. RT

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: