NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
PATRIOTYCZNA TV I REDAKTORZY - OSADOWSKI OLSZAŃSKI - ŻYCZĄ DZIECKU - ŻEBYŚ ZDECHŁ MAŁY SKURWYSYNU - FRAGMENT PROGRAMU Z Y.T
CO MÓWIŁ O III R.P MINISTER Mieczysław Wilczek ZANIM "ZDECYDOWAŁ SIĘ " WYSKOCZYĆ Z 12 PIETRA HOTELU W WARSZAWIE ?
BARDZO MĄDRY FACET !- O PRZYCZYNACH I SKUTKACH SKURWIENIA SIĘ OJCZYZNY !
Są oficjalne zalecenia ws. szczepień. Duże zmiany! ☀Autor Gabi☀
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
OGÓLNOPOLSKI LICZNIK ZGONÓW W POLSCE W WYNIKU POWIKŁAŃ POSZCZEPIENNYCH COVID-19
POLACY NARÓD PRZEKLĘTY ? dziwne zbiegi okolicznosci - rzecz o opiece NMP nad Polską!
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Grzegorz Braun zdecydowanie o mrocznych stronach Podkarpacia. Inne państwa mają tam decydujący głos? [VIDEO]

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
Grzegorz Braun. / foto: YouTube
Grzegorz Braun. / foto: YouTube

Grzegorz Braun powiedział kilka słów prawdy na rocznicowym spotkaniu samorządowców z Podkarpacia. Jego słowa nie spodobały się na pewno obecnemu na sali marszałkowi Marek Kuchcińskiemu. Przypomniał też skandaliczną sytuację, do której dochodzi corocznie na rzeszowskim lotnisku.

Grzegorz Braun, który do Sejmu dostał się startując w Rzeszowie zastrzegł, że jego celem nie jest zakłócanie podniosłej atmosfery rocznicowych uroczystości, ale wypowiedzenie kilku zdań odnoszących się do podkarpackiej rzeczywistości.

Przyznał, że do zabrania głosu „zdopingował go szczególnie” marszałek Kuchciński, którego arogancja i hipokryzja przekroczyła wszelkie granice.

Z czego ma słynąć Podkarpacie? – skierował pytanie do polityka PiS

W ostatnich latach, dekadach nawet, zdążyło zasłynąć nie z tych rzeczy pięknych, którymi radzi bylibyśmy się szczycić, ale zasłynęło z afer „od Burego do Kuchcińskiego” – przypomniał.

Poseł Konfederacji zwrócił uwagę na problemy z którymi boryka się region. Stwierdził, że Podkarpacie jest „osierocone” przy podziale środków europejskich.

Przypomniał także, że zlikwidowano delegaturę ABW w Rzeszowie pozbawiając region skutecznej ochrony kontrwywiadowczej i zadał w związku z tym pytanie o suwerenność RP na Podkarpaciu.

Czy Rzeczpospolita będzie suwerenna na Podkarpaciu, czy też Podkarpacie będzie dryfować w jakieś bliżej dzisiaj, jasno nieokreślonej stronie? – pytał dodając, że są tego pewne zwiastuny.

Przypomniał w tym kontekście sprawę lotniska w Rzeszowie, które na czas uroczystości związanych z pielgrzymkami do grobu cadyka Elimelecha zostaje przejęte przez służby izraelskie.

Nie można abstrahować od tych rzeczy, bo nie będzie prosperowania, nie będzie dobrych interesów na Podkarpaciu, Podkarpacie nie będzie mogło czerpać ze swoich najgłębszych korzeni i kultywować swoich tradycji, jeśli to nie Rzeczpospolita Najjaśniejsza ale jakieś inne państwa będą tutaj miały decydujący głos – powiedział.

Braun zwrócił też uwagę na zagrożenia jakie dla suwerenności rodzi działanie na terenie województwa ponadpartyjnych układów.

Żyjmy tutaj zdrowo i dostatnio, ale nie będzie żadnego życia polskiego w tym regionie jeżeli nie będziemy sobie tutaj szczerze i prosto w oczy mówić prawdy o tym co się tutaj rzeczywiście dzieje – zakończył.

n.czas.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: