NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1169 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Największa Norymberga wszechczasów jest w drodze (uwaga: przetłumaczone z języka niemieckiego)  ☀Autor Gabi☀
Izrael znalazł nowy kij na niezaszczepionych. „Drakońska ustawa, która łamie etykę lekarską i prawa pacjenta”☀Autor Gabi☀
Odważny! Były fan szczepień koronowych przyznaje: „Mam szkody spowodowane szczepieniami”  ☀Autor Gabi☀
OGÓLNOPOLSKI LICZNIK ZGONÓW W POLSCE W WYNIKU POWIKŁAŃ POSZCZEPIENNYCH COVID-19
MATERIAŁ NADESŁANY - ZBRODNICZY PLAN PRZECIW LUDZKOŚCI
Brzeg: Zmarła 49-letnia nauczycielka..☀Autor Gabi☀
Reptilianie – czyli ludzie JASZCZURY. Czy naprawdę rządzą światem?
Wybuch w centrum testowania na Covid-19! „Musiał zostać podłożony ładunek” [VIDEO] ☀Autor Gabi☀
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Będzie wojna? Kryzys? Nowy pomnik? Po co PiS ściągnął 100 ton złota z Londynu: są różne teorie.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Do tej pory nikt z rządzących w racjonalny sposób nie wyjaśnił po co z Anglii do Polski wróciło 100 ton złota. Jak jeszcze 5 lat temu przekonywał Przemysław Kuk z Narodowego Banku Polskiego na świecie są trzy główne centra, gdzie banki centralne deponują złoto.

To Londyn, Fort Knox w USA oraz Japonia; czyli dwie wyspy i najsilniejsze państwo na świecie – to dlatego, że te miejsca są uznawane za bezpieczne – dodawał w wywiadzie dla Polskiego Radia Przemysław Kuk. Za przechowywaniem kruszcu w tych miejscach przemawiają względy finansowe, ponieważ jeśli złoto znajduje się w takim centrum finansowym, to można na nim zarabiać.

Przemysław Kuk w 2014 roku mówił także, iż decyzja o sprowadzeniu złota do kraju oznacza wydatki związane z jego transportem i przechowywaniem. Dziś Kuk, choć nadal pracuje w NBP milczy w tej sprawie.

Tymczasem internauci mają swoje teorie dotyczące sprowadzenia do Polski 100 ton złota.

Aneta Patrycja Hammami@AnetaPatrycja

Po co oni to złoto sprowadzili?

– do rozdania

– będzie wojna

– Kaczyński ze świtą po puczu opozycji będzie uciekał ze złotem rządowym Gulfstreamem do Argentyny?

Zobacz obraz na Twitterze

Cztery Wersy #SilniRazem@CzteryW

Miraże rzucane z ochotą
A pusta chyba PiS kasa
Do Londynu rękę po złoto
Wyciąga kłamliwa „władza” https://twitter.com/Cicho_Szaa/status/1199045580556767232 

Sylvia 🏴󠁧󠁢󠁳󠁣󠁴󠁿@Cicho_Szaa

Było sobie złoto … Teraz chyba nikt z was nie będzie miał złudzeń co się stanie ….. #Banaś #Złodzieje

Osadzony film

Ralph Green Ⓛ@Raf_Green

Najlepszy komentarz jaki czytałem na temat złota.
– Po co Kaczyńskiemu tyle złota?
– Będzie sobie zęby wystawiał.
🤣🤣🤣*BA DAM TSS*🤣🤣🤣

Boris@Boris_Zee_Blade

Podobno znaleziono już zastosowanie dla sprowadzonego złota. Pomnik naczelnika .ego , ozdobi plac Piłsudskiego i uzupełni koncepcje pomnika “Nikomu nieznanego urzednika średniego szczebla” z vis a vis.

Zobacz obraz na Twitterze

13🐗🌲@funpuff1

Tymczasem na Nowogrodzkiej 🙂

Osadzony film

Zobacz pozostałe Tweety użytkownika 13🐗🌲
Twitter

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

3 thoughts on “Będzie wojna? Kryzys? Nowy pomnik? Po co PiS ściągnął 100 ton złota z Londynu: są różne teorie.

  1. Chciałbym zobaczyć na własne oczy …. te 100 TON AURUM SPROWADZONE OD ANGOLI …. i ”odpoczywające” sobie spokojnie pod ”jurysdykcją” tego ober-penisiora GLAPIŃSKIEGO i jego DWÓCH MEWEK …. wolne żarty …. tylko DEBIL uwierzy , że ANGOLE oddali cokolwiek , co ma żółty kolor

  2. Będą stawiać pomnik złotego Lecha Kaczyńskiego. Jak zostanie to się da żydom, którzy wystąpią o zwrot złotych zębów ich przodków. Podobno każdy żyd ma przodka, który miał złote zęby. Tak się złożyło, że wszystkim tym złotozębnym żydom wypadły zęby na terytorium Rzeczpospolitej. Dlatego jest ryzyko że Polacy będą musieli dorzucić swoje małżeńskie obrączki.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: