NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Poland matters
1156 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB BEZ BLOKADY
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀
MARCIN BUSTOWSKI - JEGO PARTIA POLITYCZNA - CZYLI O CO WALCZYMY I Z KIM WALCZYMY
MINISTERSTWO SPRAW WEWNĘTRZNYCH I ADMINISTRACJI - Z DNIA 18.02.2021 -DECYZJA W SPRAWIE JANA ZBIGNIEWA POTOCKIEGO
DZIŚ O 24.00 - POLSKA ZAMYKA SIĘ GRANICE ZAMKNIETE DLA NIE ZASZCZEPIONYCH OBCOKRAJOWCÓW
Policjanci przerażeni widmem odszkodowań, które mogą być zmuszeni wyrokami sądowymi wypłacić !!  ☀Autor Gabi☀
MACIEJ MACIAK - NOWA SIŁA POLITYCZNA "RUCH MACIAKA" - SZCZEGÓŁY PROJEKTU
GRANICA POL-DE - CZY DO PRZEKROCZENIA POTRZEBNE JEST ŚWIADECTWO ZASZCZEPIENIA
Gdy książę Filip umrze, rozpocznie się operacja „Forth Bridge” ☀Autor Gabi☀
CZERWONE

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Ukraina i Izrael odnawiają współpracę w zakresie badań naukowych

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Po ponad 20-letniej przerwie ukraińscy i izraelscy naukowcy ponownie rozpoczynają wspólne badania w ramach dwustronnych projektów naukowych.

4 takie projekty zostaną uruchomione w 2020 r., listę których zatwierdzono 25 listopada podczas pierwszego spotkania Wspólnego Ukraińsko-Izraelskiego Komitetu Współpracy Naukowej i Technologicznej – donosi służba prasowa Ministerstwa Edukacji i Nauki.

Ukraina i Izrael odnawiają współpracę w zakresie badań naukowych

„Bardzo ważne jest dla nas dzisiaj wznowienie dwustronnej współpracy naukowej z Izraelem, która niestety została przerwana w 2008 roku. Do tego, dzięki ponad 10-letniej aktywnej współpracy nasi naukowcy zrealizowali razem 29 projektów. Teraz rozpoczynamy nową stronę. Na razie zostaną na niej „napisane” 4 wspólne projekty – powiedział pierwszy wiceminister Ministerstwa Edukacji i Nauki Jurij Poluchowycz.

Wspólne projekty są zaplanowane na 2 lata. Naukowcy przeprowadzą badania w dziedzinie fizyki teoretycznej i problemów wspólnego dziedzictwa kulturowego i historycznego. Od strony ukraińskiej wezmą w nich udział naukowcy z 3 uniwersytetów – z Charkowa, Lwowa i Dniepru, a także 1 instytut naukowy (Bogolyubov Institute of Theoretical Physics, Kijów).

Konkurs na te projekty został ogłoszony przez Ministerstwo Edukacji i Nauki Ukrainy oraz Ministerstwo Nauki i Technologii Państwa Izrael 1 listopada 2018 roku. Przyjmowanie wniosków trwało do 31 stycznia 2019 r. Priorytetami były matematyka i fizyka teoretyczna oraz dziedzictwo żydowskie. W sumie do konkursu zgłoszono 15 projektów.

 

 

zrodlo:ukrinform.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: