NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Poland matters
1159 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB BEZ BLOKADY
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Dlaczego Prezydent, Premier, Sejm, Senat, ZUS, Urząd Skarbowy, Policja, Wojsko, służby zarejestrowane są jako firmy? ☀Autor Gabi☀
PIOTR RYBAK OCENIA SZANSE KANDYDATÓW NA POLITYKÓW
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀
BARDZO WAŻNE: Andy Choinski "Zgadnij, co jest w szczepionkach" | Polski lektor oraz polskie napisy Cz. 1 do 3 ☀ OSTATNIE  VIDEO SZOKUJĄCE!! Autor Gabi☀
Złe wieści dla milionów Polaków.. ☀Autor Gabi☀
Wiadomo, kim był pracownik z Polski, któremu wycięto organy w Meksyku. Nowe fakty ☀Autor Gabi☀
Wirusolog: Jeśli to się stanie, to w zasadzie mamy koniec epidemii  ☀Autor Gabi☀
MARCIN BUSTOWSKI - JEGO PARTIA POLITYCZNA - CZYLI O CO WALCZYMY I Z KIM WALCZYMY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Szokujące dane Patriarchy! 245 milionów prześladowanych chrześcijan na świecie

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
Konferencja na temat prześladowania chrześcijan odbywająca się w Budapeszcie fot. Twitter @EduardHabsburg
Konferencja na temat prześladowania chrześcijan odbywająca się w Budapeszcie fot. Twitter @EduardHabsburg

Patriarchowie, kardynałowie, politycy i chrześcijanie z całego świata zjechali w tym tygodniu do Budapesztu na II Międzynarodową Konferencję na temat Prześladowań Chrześcijan. W Europie tylko Węgry i Polska mówią głośno o istnieniu tego problemu. Amerykanie obiecali pomoc.

Konferencja na temat prześladowań chrześcijan, która odbywa się od 26 do 28 listopada została zorganizowana po raz drugi. Liczba uczestników od czasu zwołania przez węgierski rząd pierwszej konferencji w 2017 roku podwoiła się. Bierze w niej udział 650 uczestników z ponad 40 krajów.

Mamy 245 milionów powodów, aby tu być. Tak wielu ludzi jest prześladowanych codziennie z powodu ich chrześcijańskiej wiary – powiedział węgierski sekretarz stanu ds. Pomocy prześladowanym chrześcijanom Tristan Azbel, 26 listopada, otwierając konferencję.

Azbel jest siłą napędową Węgierskiej Pomocy, inicjatywy rządowej polegającej na udzielaniu pomocy międzynarodowej szczególnie prześladowanym wspólnotom chrześcijańskim na Bliskim Wschodzie, co odróżnia Węgry od większości europejskich rządów.

Arcybiskup Bashar Warda z Erbilu w Iraku powiedział agencji CNA, że ma nadzieję, że więcej europejskich przywódców uzna i zareaguje na to, że chrześcijanie są prześladowani na Bliskim Wschodzie.

Prosiłbym europejskich przywódców, aby zdali sobie sprawę z faktu, że chrześcijanie są prześladowani, ponieważ do tej pory ten głos jest wciąż słaby – powiedział Warda.

Węgry i Polska postąpiły słusznie, mówiąc jasno i głośno: chrześcijanie są prześladowani – podkreślił.

To, co nas łączy, to przyczyna prześladowań chrześcijan na Bliskim Wschodzie i nasze poszukiwanie elementów, które powodują te straszne sytuacje w najstarszych chrześcijańskich wspólnotach Wschodu – powiedział Gewargis III, Patriarcha Asyryjskiego Kościoła Wschodu.

W konferencji uczestniczy wielu przywódców chrześcijańskich z Syrii, Iraku i Libanu, w tym Patriarcha Syryjskiego Kościoła Ortodoksyjnego w Antiochii Ignacy Efrem II, Chaldejski Arcybiskup Katolickiego Mosulu Najeeb Michaeel oraz wielebnego Joseph Kassab, szef Wspólnoty Ewangelickiej Syrii i Libanu.

Ignacy Efrem II, powiedział w trakcie konferencji, że liczba chrześcijan w Iraku zmniejszyła się o 90%, a w Syrii spadła o połowę. Jako przyczyny wskazał ucieczkę przed prześladowaniami, zmuszanie do przejścia na islam lub śmierć.

Na konferencji obecni są także politycy. Jako jeden z mówców wystąpił premier Węgier Viktor Orban.

Węgrzy wierzą, że wartości chrześcijańskie prowadzą do pokoju i szczęścia i dlatego nasza Konstytucja stanowi, że ochrona chrześcijaństwa jest obowiązkiem państwa węgierskiego, zobowiązuje nas do ochrony wspólnot chrześcijańskich na całym świecie cierpiących prześladowania – powiedział.

Węgierski premier zwrócił także uwagę, że z krajów Europy Zachodniej wyjechało na Bliski Wschód tysiące bojowników, którzy zasilili szeregi Państwa Islamskiego, które zwalczało chrześcijan.

Na konferencji odczytano także list prezydenta Donalda Trumpa, któremu bliska jest idea ochrony chrześcijan na Bliskim Wschodzie.

Rządy Węgier i USA zgodziły się w listopadzie na wspólne finansowanie projektów odbudowy w Qaraqosh, największym mieście w Iraku z chrześcijańską większością.

Źródło: Catholic News Agency

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: