NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1164 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
"Nie daj się dźgnąć szczepionką COVID-19!!!!!, dopóki tego nie przeczytasz!!!!!!
POSEŁ MAJKA UJAWNIA - KULISY SEJMOWE R.P III - SZANTAŻE , KORUPCJA , KARIERY
Posłuchaj tego doktora i byłego profesora szkoły medycznej o spisku kryminalnym i eksperymentalnych szczepionkach ☀Autor Gabi☀
"Polska rżnie lasy. Puste place widać z kosmosu!!!!" ☀Autor Gabi☀
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
Lotnisko w Denver zapisem nadchodzącego ludobójstwa i schronieniem dla elit w czasie depopulacji. ☀Autor Gabi☀
To oni zniechęcają Polki i Polaków do szczepień! ☀Autor Gabi☀
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Rynki azjatyckie mieszały się po tym, jak amerykańskie akcje osiągnęły nowe maksima

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

PEKIN (AP) – Akcje były w środę głównie wyższe w Azji po świeżym rekordowym rekordu na Wall Street, pobudzonym zachęcającymi sygnałami w rozmowach handlowych między USA i Chinami.

Japoński Nikkei 225 awansował o 0,3% do 23 437,77, podczas gdy S&P ASX 200 w Australii wzrósł o 0,9% do 68 850,60. Kospi z Korei Południowej zyskał 0,3% do 2 127,85. Hang Seng w Hongkongu prawie nie zmienił się na 26 961 84. Indeks Shanghai Composite stracił 0,2% do 2 900,47.

Akcje spadły w Malezji, ale wzrosły na Tajwanie i gdzie indziej w Azji Południowo-Wschodniej.

Inwestorzy mają więcej nadziei na negocjacje handlowe, ponieważ dwie największe gospodarki świata nadal kontrolują swoją retorykę. To wyraźna różnica w porównaniu z początkiem tego roku, kiedy ostry komentarz z każdej strony pozornie uciszyłby wszelkie toczące się rozmowy i pogorszył relacje.

Najnowsze sygnały wskazujące, że Chiny i USA robią postępy w kierunku porozumienia w sprawie handlu, są szczególnie zachęcające, ponieważ nowe taryfy amerykańskie mają trafić do 15 grudnia na wiele chińskich produktów na listach kontrolnych zakupów świątecznych, takich jak smartfony i laptopy.

Inwestorzy mają nadzieję, że Waszyngton i Pekin uzgodnią warunki umowy, która wstrzymuje ich spór handlowy lub przynajmniej powstrzymuje jego eskalację.

Prezydent Donald Trump powiedział we wtorek, że „Jesteśmy w bardzo trudnej sytuacji. Wydaje mi się, że można powiedzieć o jednej z najważniejszych okazji w handlu.

To było po komentarzach w Pekinie, gdzie Ministerstwo Handlu powiedziało, że negocjatorzy obu stron rozmawiali przez telefon i zgodzili się na więcej rozmów mających na celu osiągnięcie porozumienia. Najnowszy rozwój nastąpił dzień po tym, jak Chiny ogłosiły nowe wytyczne dotyczące ochrony patentów i praw autorskich, co było kluczową kwestią w sporze.

Podczas gdy większość wiadomości na temat napięć handlowych między Waszyngtonem a Pekinem wskazywała na postęp, Departament Handlu ogłosił plan rozpoczęcia indywidualnego zatwierdzania wszystkich zakupów przez firmy telekomunikacyjne sprzętu, który może stanowić zagrożenie dla bezpieczeństwa.

Posunięcie to jest zgodne z rozkazem prezydenta Donalda Trumpa z maja, ogłaszającym stan wyjątkowy na szczeblu krajowym jako pierwszy krok w kierunku zablokowania takich umów. Największy hit to prawdopodobnie główni dostawcy sprzętu telekomunikacyjnego, tacy jak chińskie Huawei Technologies i ZTE Corp. Propozycja Departamentu Handlu może skomplikować wysiłki w celu osiągnięcia wstępnego porozumienia, które zdaniem obu stron jest bliskie ukończenia.

Noc na Wall Street, detaliści i inne firmy, które polegają na wydatkach konsumenckich, pomogły w utrzymaniu skromnego wzrostu, co zwiększa solidny początek tygodnia. Tylko zasoby energii, banków i sektora opieki zdrowotnej zakończyły się stratami. Ceny obligacji wzrosły, a rentowności spadły.

„Ogólnie rzecz biorąc, można spojrzeć na nadchodzący komentarz i powiedziałbym, że pochyla się w kierunku postępów, choć w dość wolnym tempie”, powiedział Jason Pride, dyrektor ds. Inwestycji prywatnych dóbr w Glenmede Trust.

Indeks S&P 500 wzrósł o 0,2% do 3 140,52. Indeks porównawczy ma trzydniowe zwycięskie pasmo. Średnia przemysłowa Dow Jones zyskała 0,2% do 28 121,68.

Kompozyt Nasdaq dodał 0,2% do 8 647,93. Indeks Russell 2000 akcji mniejszych spółek wzrósł o 0,1% do 1 624,23.

Główne indeksy giełdowe są na dobrej drodze do osiągnięcia w tym roku dobrych wyników. S&P 500 wzrósł o ponad 25%, a Dow o ponad 20%. Tymczasem Nasdaq zyskał ponad 30%.

Zaskakująco dobre wyniki przedsiębiorstw, solidne dane gospodarcze, obniżki stóp procentowych przez Rezerwę Federalną i większy optymizm inwestorów odnośnie perspektyw umowy handlowej USA-Chiny pomogły podnieść rynek od końca października.

Handlowcy otrzymali również nową lekturę we wtorek w USA. Zarząd Konferencji powiedział, że jego uważnie obserwowany wskaźnik zaufania konsumentów spadł nieznacznie czwarty miesiąc z rzędu do 125,5. Mimo to odczyt pozostaje wysoki przed sezonem świątecznych zakupów.

Inwestorzy otrzymają w środę kilka innych raportów ekonomicznych, w tym dane dotyczące sprzedaży domów, kluczową miarę inflacji oraz najnowsze kwartalne szacunki wzrostu gospodarczego rządu.

W handlu energią ropa referencyjna straciła 19 centów do 58,22 USD za baryłkę w handlu elektronicznym na giełdzie Mercantile w Nowym Jorku. Wzrosła o 40 centów, aby osiągnąć 58,41 USD za baryłkę. Międzynarodowa ropa naftowa Brent straciła 18 centów do 63,03 USD za baryłkę.

Dolar wzrósł do 109,13 jena japońskiego z 109,03 jena we wtorek. Euro spadło do 1,1017 USD z 1,1021 USD.

___

Autorzy AP AP Alex Veiga i Damian J. Troise wnieśli swój wkład.

 

zrodlo:apnews.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: