NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
PATRIOTYCZNA TV I REDAKTORZY - OSADOWSKI OLSZAŃSKI - ŻYCZĄ DZIECKU - ŻEBYŚ ZDECHŁ MAŁY SKURWYSYNU - FRAGMENT PROGRAMU Z Y.T
CO MÓWIŁ O III R.P MINISTER Mieczysław Wilczek ZANIM "ZDECYDOWAŁ SIĘ " WYSKOCZYĆ Z 12 PIETRA HOTELU W WARSZAWIE ?
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
BARDZO MĄDRY FACET !- O PRZYCZYNACH I SKUTKACH SKURWIENIA SIĘ OJCZYZNY !
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
Są oficjalne zalecenia ws. szczepień. Duże zmiany! ☀Autor Gabi☀
OGÓLNOPOLSKI LICZNIK ZGONÓW W POLSCE W WYNIKU POWIKŁAŃ POSZCZEPIENNYCH COVID-19
MOTORYZACJA -polskie projekty już nie polskie - TO IDZIE DO PRODUKCJI W NIEMCZECH - ZARAZ PO EPIDEMII
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Polska znów w ogniu krytyki. PE zajęło się patologiami „stref wolnych od LGBT”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

W Parlamencie Europejskim przeprowadzono pierwsze czytanie projektu rezolucji na temat mowy nienawiści w Polsce oraz „stref wolnych od LGBT”. Komisarz Cecilia Malmström, zanim jeszcze rozpoczęła się dyskusja zaznaczyła, że żadna forma dyskryminacji ze względu na orientację seksualną nie jest dopuszczalna w Unii Europejskiej.

Prace nad rezolucją koordynowała europosłanka Malin Anna Björk ze szwedzkiej Partii Lewicy. Zaprosiła ona do Strasburga (tam mieści się Parlament Europejski) m.in. Jakuba Gawrona – aktywistę, który stworzył mapę jednostek samorządowych zajmujących się aktywnie „ideologią LGBT”. Chodzi o gminy, powiaty, miasta, a nawet województwa, które przyjęły, odrzuciły lub debatują nad niesławną rezolucją sprzeciwiającą się rozpowszechnianiu tej „ideologii”. Portal STRAJK wielokrotnie poruszał ten temat.

Do tej pory rezolucje takie przegłosowało i przyjęło ponad 80 samorządów, w tym cztery województwa – lubelskie, małopolskie, podkarpackie i świętokrzyskie, oraz takie miasta jak Puławy, Biała Podlaska, Nowy Sącz, Świdnik czy Zamość. Uchwały odrzuciły nieliczne jednostki, m. in. Hel, Ciechanów, Rzeszów, Cieszyn czy Lublin.

Wtorkową (26 listopada) debatę w Parlamencie Europejskim otworzyła unijna komisarz Cecilia Malmström przedstawiając stanowisko Komisji Europejskiej. KE jest zaniepokojona doniesieniami z Polski.

„W lipcu marsz równości zorganizowany w Białymstoku spotkał się z falą mowy nienawiści, ukierunkowanej w jego uczestników. Również naklejki ‚strefa wolna od LGBT’ były rozdawane w wielu miastach” – mówiła.

Jak zaznaczyła, wydarzenia te odbywały się „w atmosferze wyborów do polskiego parlamentu”. „KE potępia te wydarzenia” – powiedziała komisarz, dodając, że każda forma dyskryminacji ze względu na orientację jest sprzeczna z unijnymi zasadami. Malmström zapowiedziała ponadto, że KE będzie przyglądać się sytuacji w Polsce i zaangażuje się we współpracę z polskimi władzami, aby nie dochodziło do takich ataków. Skrytykowała też termin „ideologia LGBT”.

„To bardzo smutne, ze po raz kolejny musimy odbyć tę debatę. Że w jednym z krajów UE kiełkuje homofobia. Rząd Polski musi przestać podsycać tę mowę nienawiści przeciwko LGBT” – mówił jeden z europosłów. Przypomniano także, że Polska nie jest jedynym krajem, gdzie pojawiają się tego typu problemy. Ataki o podłożu homofobicznym odnotowano także na Węgrzech, w Wielkiej Brytanii czy na Litwie. „Nie ma czegoś takiego jak ideologia LGBT” – padło kilka razy w czasie całej debaty. Niektórzy mówili wręcz, że to co się dzieje w Polsce, to nie jest już mowa nienawiści, a dyskryminacja i regularne prześladowania ze względu na orientację seksualną.

Nie zabrakło też szurystowskiej riposty w stylu, do którego przyzwyczaiła nas już rodzima prawica.

Maximilian Krah z Grupy Tożsamość i Demokracja uznał z kolei, że zamiast mówić o mowie nienawiści w Polsce, w PE stosuje się mowę nienawiści wobec Polski. „Polski naród jest wielki. Mowa nienawiści nie jest problemem władz polski, a niewydolnych organów ścigania. Stoimy za Polską. Niech Bóg ma Polskę w opiece” – mówił. Kto mu napisał to przemówienie?

Za wcale sensowne uznać należy wystąpienie Roberta Biedronia, europosła, szefa Wiosny.

„Jestem Polakiem i w 2019 roku w sercu Europy, w Polsce, są miejsca do których nie mogę wejść. Są sklepy, są restauracje, hotele, do których nie mogę wejść. Od 43 lat żyję w kraju, w którym na określenie takich ludzi, jak ja używa się słów typu: homoterror, promocja homoseksualizmu, ideologia LGBT” – konstatował ze smutkiem.

„Promować to można jabłka w supermarkecie, a nie homoseksualizm. Jeżeli cokolwiek możemy promować w tej izbie, jeżeli cokolwiek możemy jako politycy promować, to tolerancję, akceptację i szacunek dla drugiego człowieka” – stwierdził i apelował o wdrożenie dyrektywy antydyskryminacyjnej.

Głos zabrał także Patryk Jaki. Łamaną angielszczyzną opowiadał o tym jak to Polska ma prawo bronić tradycyjnych i katolickich wartości, powtarzał też głupstwa o „ideologii LGBT”, twierdził, że Polska jest jednym z najbardziej tolerancyjnych i otwartych krajów.

 

zrodlo:strajk.eu

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: