NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Poland matters
1156 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB BEZ BLOKADY
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
MARCIN BUSTOWSKI - JEGO PARTIA POLITYCZNA - CZYLI O CO WALCZYMY I Z KIM WALCZYMY
MINISTERSTWO SPRAW WEWNĘTRZNYCH I ADMINISTRACJI - Z DNIA 18.02.2021 -DECYZJA W SPRAWIE JANA ZBIGNIEWA POTOCKIEGO
DZIŚ O 24.00 - POLSKA ZAMYKA SIĘ GRANICE ZAMKNIETE DLA NIE ZASZCZEPIONYCH OBCOKRAJOWCÓW
Policjanci przerażeni widmem odszkodowań, które mogą być zmuszeni wyrokami sądowymi wypłacić !!  ☀Autor Gabi☀
MACIEJ MACIAK - NOWA SIŁA POLITYCZNA "RUCH MACIAKA" - SZCZEGÓŁY PROJEKTU
GRANICA POL-DE - CZY DO PRZEKROCZENIA POTRZEBNE JEST ŚWIADECTWO ZASZCZEPIENIA
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀
To jak „bomba” w żołądku: kiedy ziemniaki zamieniają się w truciznę?  ☀Autor Gabi☀
CZERWONE

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Jutro pogrzeb 14 żołnierzy Armii Czerwonej odnalezionych przez IPN w Modlinie

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

28 listopada 2019 r. (czwartek), o godz. 12:00,  na Cmentarzu Mauzoleum Żołnierzy Radzieckich przy ul. Żwirki i Wigury w Warszawie odbędzie się  czternastu żołnierzy Armii Czerwonej zmarłych w niewoli niemieckiej, którzy zostali odnalezieni w marcu 2019 r. podczas prac ekshumacyjnych na terenie dawnej stoczni rzecznej w Modlinie, informuje  na swojej stronie internetowej.

fot: poglądowe

Prace archeologiczno-ekshumacyjne zostały przeprowadzone na zlecenie Biura Upamiętniania Walk i Męczeństwa IPN. Żołnierze, zmarli w latach 1941–1942 w Modlinie, pochowani byli przy Pomniku Marynarzy  r., obok żołnierzy polskich z kampanii wrześniowej  r.

W uroczystości udział wezmą władze Ambasady Federacji Rosyjskiej w Polsce.  reprezentować będzie dyrektor Biura Upamiętniania Walk i Męczeństwa IPN Adam Siwek

Na podstawie odnalezionych nieśmiertelników udało się ustalić 10 nazwisk żołnierzy.

 Aleksandr Trofimowicz
GAWRIN Iwan Nikołajewicz,
KORSZUNOW Siergiej Iwanowicz,
TOROPOW Aleksandr Tichonowicz,
ŁOMAKIN Iłłarion Jemieljanowicz,
ZOŁOTARIEW Andriej Nikiticz,
SAWIN Iwan Jakowlewicz,
ZUJEW Grigorij Iwanowicz
MAKAROW Iwan Pietrowicz,
KURNOSOW Aleksiej Jakowlewicz.

Instytut Pamięci Narodowej, prowadząc  żołnierzy Armii Czerwonej, realizuje zapisy ustawy z 28  1933 r. o grobach i cmentarzach wojennych, przez co potwierdza, że Państwo Polskie z należytym szacunkiem i powagą traktuje szczątki żołnierzy poległych na terenie naszego kraju – niezależnie od ich  czy wyznania.

oprac ba.za ipn.gov.pl

 

zrodlo:kresy24.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: