NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
KOMENDA GŁÓWNA POLICJI INFORMACJA - 05.02.2021 - W SPRAWIE ZBIGNIEWA JANA POTOCKIEGO
Za granicą ustawiają się w kolejkach za jednym polskim produktem. Cała branża może liczyć zyski ☀Autor Gabi☀
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
OGÓLNOPOLSKI LICZNIK ZGONÓW W POLSCE W WYNIKU POWIKŁAŃ POSZCZEPIENNYCH COVID-19
"DGP": Rząd próbuje stłumić lekarski bunt  ☀Autor Gabi☀
Izrael znalazł nowy kij na niezaszczepionych. „Drakońska ustawa, która łamie etykę lekarską i prawa pacjenta”☀Autor Gabi☀
Reptilianie – czyli ludzie JASZCZURY. Czy naprawdę rządzą światem?
TAK WIDZĄ ŚWIAT PO PANDEMII I TAKĄ RZECZYWISTOŚĆ ZAPOWIADAJĄ JAKO NOWĄ NORMALNOŚĆ
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Części Anglii „z większą umieralnością niż Turcja czy Polska”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Niektóre części Anglii mają wyższe wskaźniki umieralności niż regiony w Turcji, Rumunii czy Polsce, a Wielka Brytania jest krajem, gdzie nierówności społeczne są jednymi z największych wśród państw rozwiniętych gospodarczo – informuje 'The Guardian'.

Części Anglii "z większą umieralnością niż Turcja czy Polska"Wielka Brytania jest „podzielona bardziej niż jakikolwiek inny porównywalny kraj”. (Fot. Getty Images)

Analiza ośrodka badawczego IPPR North wykazała, że Wielka Brytania jest „podzielona bardziej niż jakikolwiek inny porównywalny kraj” pod względem takich kryteriów jak zdrowie, zatrudnienie, produktywność czy dochód.

W raporcie podkreślono, że wskaźniki umieralności w Blackpool, Manchesterze i Hull były wyższe niż w tureckich miastach Tunceli, Mardin i Muğla, rumuńskim regionie Vâlcea, a także w Krakowie i Wrocławiu.

„Wcale mnie to nie dziwi. Władza polityczna i ekonomiczna jest w rękach garstki ludzi z Londynu południowego wschodu, co zniszczyło wszystkie części kraju – od Newcastle po Newham” – twierdzi Luke Raikes z IPPR North, cytowany przez „The Guardian”.

Zdaniem eksperta, „władza polityczna i ekonomiczna jest w rękach garstki ludzi z Londynu”. (Fot. Getty Images)

Z raportu ośrodka badawczego wynika, że ​​kwestia nierówności społecznych w Wielkiej Brytanii jest znacznie bardziej złożona niż podział na północ – południe lub „miasta kontra miasta”. IPPR North wskazał m.in. na wysoki poziom ubóstwa w niektórych częściach Londynu Wewnętrznego (Inner London).

Zdaniem ekspertów, tak duże nierówności społeczne mogły być jedną z głównych przyczyn, dla których brytyjskie społeczeństwo opowiedziało za Brexitem.

zrodlo:londynek.net
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

One thought on “Części Anglii „z większą umieralnością niż Turcja czy Polska”

  1. z breksitem to jest glebsza historia . partia ukip (partia niepodleglosc wielkiej brytani) powstala ok. 25 lat temu glownym celem jej programu bylo wyciagniecie uk z eu czego skutkiem bylo referendum . z przewaga 1%glosow osiagnela swoj cel . ale ten cel osiagnela glosami muzulman . najwieksze poparcie bylo w okregach londyn liverpool , manchester – najwieksze skupiska muzulman w uk . w innych rejonach bardzuej brytyjskich glosowano za zostaniem w unii . nadmienic trzeba ze muzulmanie uprawnieni na wybory ida zawsze wszyscy co do jednego bo imami kaza . inni uprawnieni w tym brytyjczycy chodza srednio ok.60 -70 %……..i tu najwazniejsze partia ukip powstawala z ukrytej inicjatywy jusa . jusa juz wtedy kombinowala jak rozwalic unie europejska . teraz do tego planu dodali wymyslone przez nich wielomorze ktore bedzie druga szczenka imadla utrudniajacego istnienie unii europejskiej ….ot i cala prawda o breksit . teraz obserwujmy dalszy ciag tej historii bo zdarzenia nabieraja przyspieszenia . bo pewna nacja wie ze to jest jej ostatnia szansa i okazjaa w historii na rozszerzenie w swiecie jej ,,wplywow” . oni doskonale wiedza ze ich czas sie konczy …..kto przeczytal dziekuje i pozdrawiam …

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: