NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1160 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
POSEŁ MAJKA UJAWNIA - KULISY SEJMOWE R.P III - SZANTAŻE , KORUPCJA , KARIERY
Dlaczego Prezydent, Premier, Sejm, Senat, ZUS, Urząd Skarbowy, Policja, Wojsko, służby zarejestrowane są jako firmy? ☀Autor Gabi☀
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀
PIOTR RYBAK OCENIA SZANSE KANDYDATÓW NA POLITYKÓW
BARDZO WAŻNE: Andy Choinski "Zgadnij, co jest w szczepionkach" | Polski lektor oraz polskie napisy Cz. 1 do 3 ☀ OSTATNIE  VIDEO SZOKUJĄCE!! Autor Gabi☀
Złe wieści dla milionów Polaków.. ☀Autor Gabi☀
Jest zgoda na przywóz z Niemiec do Mirska 54 000 ton odpadów ☀Autor Gabi☀
Wiadomo, kim był pracownik z Polski, któremu wycięto organy w Meksyku. Nowe fakty ☀Autor Gabi☀

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Zełenski o „spotkaniu formacie normandzkim” – jesteśmy przygotowani, ale trzeba jeszcze trochę popracować

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Prezydent Wołodymyr Zełenski zapewnił, że w zasadzie strona ukraińska jest gotowa uczestniczyć w spotkaniu w formacie normandzkim, zaplanowanym na 9 grudnia w Paryżu.

Powiedział to w wiadomości wideo na Facebooku .

Zełenski o „spotkaniu formacie normandzkim” - jesteśmy przygotowani, ale trzeba jeszcze trochę popracować

„Otrzymaliśmy datę spotkania w formacie normandzkim, co zostało potwierdzone przez cztery kraje – Ukrainę, Niemcy, Francję, Rosję. Docisnęliśmy, super. Bardzo ważne jest, aby odblokować tę możliwość, by porozmawiać o zwrocie naszych terytoriów i naszych ludzi, przywróceniu naszej ukraińskiej suwerenności i integralności terytorialnej. Spotkanie było potwierdzone w zeszłym tygodni. 9 grudnia ono się odbędzie. Zaczęliśmy przygotowania do tego spotkania. Szczerze mówiąc, jesteśmy gotowi, ale wciąż mamy trochę do zrobienia. Niestety, tracimy naszych bohaterów … i dlatego, im szybciej możemy porozmawiać o zawieszeniu ognia, tym mniej stracimy ludzi” – powiedział Zełenski.

Przypomnijmy, szczyt z udziałem liderów Ukrainy, Francji, Niemiec i Rosji (tzw. „Czwórki Normandzkiej”) zaplanowano na 9 grudnia w Paryżu.

Prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski oświadczył, że podczas tego spotkania zamierza poruszyć kwestię szczegółowych warunków de-okupacji Donbasu, powrotu zakładników, rozwiązania sytuacji bezpieczeństwa i wyborów lokalnych.

Zełenski obiecał również, że nowa ustawa o szczególnym statusie Donbasu zostanie opracowana w ramach „współpracy i publicznej dyskusji z całym ukraińskim społeczeństwem”.

 

 

zrodlo:ukrinform.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: