NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Izrael znalazł nowy kij na niezaszczepionych. „Drakońska ustawa, która łamie etykę lekarską i prawa pacjenta”☀Autor Gabi☀
Największa Norymberga wszechczasów jest w drodze (uwaga: przetłumaczone z języka niemieckiego)  ☀Autor Gabi☀
OGÓLNOPOLSKI LICZNIK ZGONÓW W POLSCE W WYNIKU POWIKŁAŃ POSZCZEPIENNYCH COVID-19
MATERIAŁ NADESŁANY - ZBRODNICZY PLAN PRZECIW LUDZKOŚCI
Reptilianie – czyli ludzie JASZCZURY. Czy naprawdę rządzą światem?
Odważny! Były fan szczepień koronowych przyznaje: „Mam szkody spowodowane szczepieniami”  ☀Autor Gabi☀
"DGP": Rząd próbuje stłumić lekarski bunt  ☀Autor Gabi☀
Brzeg: Zmarła 49-letnia nauczycielka..☀Autor Gabi☀
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

W polskim Parlamencie chcą zorganizować spotkanie z byłymi więźniami Kremla

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

W polskim parlamencie powinna się odbyć duża konferencja z udziałem byłych kremlowskich więźniów politycznych, aby omówić zbrodnie rosyjskiego systemu totalitarnego i działania Rosji we wschodniej Ukrainie – powiedział wicemarszałek Senatu RP Mariusz Kamiński podczas spotkania z byłym kremlowskim więźniem politycznym Romanem Suszczenko i ambasadorem Ukrainy w Polsce Andrijem Deszczycą – donosi korespondent Ukrinform.

W polskim Parlamencie chcą zorganizować spotkanie z byłymi więźniami Kremla

„Konieczne jest zorganizowanie konferencji, na której więźniowie polityczni Kremla mogliby opowiedzieć swoje historie” – powiedział Kamiński.

Dodał, że jedną z misji polskiego Senatu jest właśnie ochrona praw człowieka.

Ze swojej strony Suszczenko w imieniu wszystkich więźniów politycznych Kremla – zarówno zwolnionych, jak i przebywających w rosyjskich więzieniach – podziękował Kamińskiemu za wsparcie i starania polskiego parlamentu na rzecz europejskiego i euroatlantyckiego kursu Ukrainy.

Suszczenko podziękował także Polakom, którzy pisali listy do niego i innych więźniów Kremla.

Były więzień polityczny wezwał do „kontynuacji polityki wsparcia dla Ukrainy”.

Wcześniej, w poniedziałek 25 listopada, Roman Suszczenko i ambasador Ukrainy Andrij Deszczyca wzięli udział w symbolicznym demontażu wystawy „Sztuka zza krat” z fasady budynku Ambasady Ukrainy w Warszawie.

Przypomnijmy, korespondent Ukrinform we Francji, Roman Suszczenko, z naruszeniem zasad międzynarodowych, został zatrzymany w Moskwie 30 września 2016 roku, dokąd przyjechał prywatnie z Paryża. 7 października 2016 roku został oskarżony o szpiegostwo.

4 czerwca 2018 roku Sąd miejski w Moskwie skazał Suszczenko na 12 lat pozbawienia wolności w kolonii karnej o zaostrzonym rygorze. 12 września, Sąd Najwyższy Rosji potwierdził prawomocność tej decyzji. Suszczenko wysłano do kolonii numer 11 w obwodzie kirowskim (miasto Kirowo-Czepieck, wieś Utrobino).

7 września odbyła się wymiana jeńców w formacie 35-35 między Ukrainą a Rosją. 35 osób powróciło na Ukrainę, w tym 11 bezprawnie skazanych Ukraińców, w tym Suszczenko, a także 24 marynarzy schwytanych w Cieśninie Kerczeńskiej w listopadzie 2018 roku.

zrodlo:ukrinform.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

One thought on “W polskim Parlamencie chcą zorganizować spotkanie z byłymi więźniami Kremla

  1. jesli senat ma misje ochrony praw czlowieka to niech sie zajmie polakami w polsce przez zydostwo przesladowanymi a nie jatrzeniem stosunkow polsko-rosyjskich . bo i tak sa bardzo zle . bo przez zydow torpedowane , dla zydow interesow a nie dla polakow interesow .interesy polakow sa w calkowitej sprzecznosci z interesami polskiego zydostwa . zyd nigdy polakiem nie byl i nie bedzie . zyd to zyd chocby i wieki w polsce jego przodkowie zyli/pasozydowali . nikt nie zmienia swojego nazwiska tylko ta ,,nacja” pod wieloma nazwiskami sie kryje bo wie ze jest grabiezca i bandyta o swiatowym zasiegu .

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: