NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1159 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Dlaczego Prezydent, Premier, Sejm, Senat, ZUS, Urząd Skarbowy, Policja, Wojsko, służby zarejestrowane są jako firmy? ☀Autor Gabi☀
PIOTR RYBAK OCENIA SZANSE KANDYDATÓW NA POLITYKÓW
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀
BARDZO WAŻNE: Andy Choinski "Zgadnij, co jest w szczepionkach" | Polski lektor oraz polskie napisy Cz. 1 do 3 ☀ OSTATNIE  VIDEO SZOKUJĄCE!! Autor Gabi☀
POSEŁ MAJKA UJAWNIA - KULISY SEJMOWE R.P III - SZANTAŻE , KORUPCJA , KARIERY
Złe wieści dla milionów Polaków.. ☀Autor Gabi☀
Wiadomo, kim był pracownik z Polski, któremu wycięto organy w Meksyku. Nowe fakty ☀Autor Gabi☀
Jest zgoda na przywóz z Niemiec do Mirska 54 000 ton odpadów ☀Autor Gabi☀

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

UKRAIŃSKI MINISTER CHCE KONTRAKTU Z GAZPROMEM ALE LICZY NA NISKĄ CENĘ

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Minister energetyki i ochrony środowiska Ukrainy Ołeksij Orżel zadeklarował, że podpisanie nowego kontraktu z Gazpromem jest dla jego resortu „absolutnym priorytetem”.

Minister Orżel zaprezentował plan prac swojego ministerstwa. Jak powiedział priorytetowym jest dla niego podpisanie nowego kontraktu na tranzyt rosyjskiego gazu z koncernem Gazprom. Jednocześnie zaznaczył, że o podpisaniu wszelkich kontraktów dotyczących surowców energetycznych decydować będą względy ekonomiczne, a nie polityczne, jak relacjonuje portal Ukrainśka Prawda.

„Jeśli my podpiszemy umowę o transporcie [gazu] z Gazpromem, uwzględniając te zapasy, zebrane w ukraińskich i europejskich magazynach gazu możemy być tej zimy świadkami, historycznej, jednej z najniższych cen za gaz” – portal cytuje Orżeła. Ukraiński minister oszacował też wpływy jakie budżetowi jego państwa mogą zapewnić rosyjskie opłaty za tranzyt gazu na 3 mld dol.

Jak już informowaliśmy w poniedziałek, prezydenci Ukrainy i Rosji przeprowadzili rozmowę telefoniczną właśnie na temat tranzytu rosyjskiego gazu do Europy przez sieć ukraińskich rurociągów.Termin ważności obecnej umowy określającej warunki tranzytu rosyjskiego gazu przez system ukraińskich rurociągów upływa z końcem bieżącego roku. 18 listopada Gazprom przesłał do Naftogazu Ukraini pismo z ofertą przedłużenia umowy na kolejny rok. Jednak przedstawił warunek by Ukraińcy wycofali swoje skargi wobec rosyjskiego koncernu jakie złożyli w trybunale arbitrażowym oraz wniosku do Komisji Europejskiej również wymierzonego w jego interesy.

Jednak już 20 listopada premier Ukrainy Ołeksij Honczaruk zapowiedział, że jego państwo nie jest zainteresowane żadnymi tymczasowymi kontraktami na dostawy gazu lecz umowami długoterminowymi. Dyrektor wykonawczy Naftohazu, Jurij Witrenko także powtórzył roszczenia do wypłaty przez Rosjan 3 mld dol. jednocześnie deklarując, że Gazprom może złożyć wniosek o uregulowanie tego rachunku poprzez dostawy określonej objętości surowca.

epravda.com.ua/kresy.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: