NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Poland matters
1159 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB BEZ BLOKADY
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀
PIOTR RYBAK OCENIA SZANSE KANDYDATÓW NA POLITYKÓW
BARDZO WAŻNE: Andy Choinski "Zgadnij, co jest w szczepionkach" | Polski lektor oraz polskie napisy Cz. 1 do 3 ☀ OSTATNIE  VIDEO SZOKUJĄCE!! Autor Gabi☀
MARCIN BUSTOWSKI - JEGO PARTIA POLITYCZNA - CZYLI O CO WALCZYMY I Z KIM WALCZYMY
Dlaczego Prezydent, Premier, Sejm, Senat, ZUS, Urząd Skarbowy, Policja, Wojsko, służby zarejestrowane są jako firmy? ☀Autor Gabi☀
Mam to w d...! Tak lekarz skomentował szpitalny skandal. Chodzi o..  ☀Autor Gabi☀
Policjanci przerażeni widmem odszkodowań, które mogą być zmuszeni wyrokami sądowymi wypłacić !!  ☀Autor Gabi☀
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Policja zdradza szczegóły zuchwałej kradzieży z królewskiego skarbca w Dreźnie. Jest polski trop

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Niemiecka policja wciąż szuka sprawców zuchwałego włamania do królewskiego skarbca na zamku w Dreźnie. Złodzieje skradli klejnoty, które mogą być warte nawet miliard euro. Jaka się okazuje, jeden z tropów może wieść do Polski.

Akcja odbyła się pod nosem muzealnej ochrony. Na udostępnionych przez niemiecką policję nagraniu widać dwóch mężczyzn, ale funkcjonariusze podejrzewają, że w kradzież zaangażowanych było więcej osób.

>>> Tak wyglądało włamanie do królewskiego skarbca w Dreźnie

20 kryminologów szuka sprawców. Jest też informacja o aucie na polskich numerach rejestracyjnych

Jak wynika z informacji przekazanych przez saksońską policję, przestępcy, aby dostać się do pomieszczeń skarbca, wyłamali kratę okienną oraz wybili okno. Następnie przy użyciu siekiery rozbili gablotę i wykradli wartościowe klejnoty królewskie. Wszystko trwało kilka minut.

Sprawcy mieli uciec samochodem marki Audi A6. Jakiś czas później taki sam pojazd spłonął na jednym z parkingów podziemnych w mieście – na tym samym parkingu spłonął też jeszcze inny pojazd. Jak donosi Polsat News, jedna z mieszkanek miasta powiedziała policji, że w garażu od kilku dni, blisko miejsca pożaru, parkował tajemniczy samochód z polskimi tablicami rejestracyjnymi. Co ciekawe, w pobliżu garażu znajduje się wjazd na autostradę m.in w kierunku Polski.

Zresztą pożar w garażu nie był jedynym, który wiąże się z włamaniem do skarbca. Przed kradzieżą klejnotów spłonęła także skrzynka rozdzielcza w pobliżu mostu Augusta. W efekcie nie działało oświetlenie uliczne w pobliżu drezdeńskiego zamku. Jak informuje jednak Polsat News, kamery obserwacyjne pracowały dalej dzięki niezależnemu zasilaniu.

Saksońska policja opublikowała także zdjęcia skradzionych klejnotów. Kilka z nich publikujemy poniżej.

.. źródło: Polizei Sachsen

.. źródło: Polizei Sachsen

.. źródło: Polizei Sachsen

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: