NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1166 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Decyzja zapadła, będą masowe kontrole. Policja zainteresować się może także i tobą  ☀Autor Gabi☀
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
NOWE PRAWO DLA PIS - POLAK JUZ NIE DOWIE SIĘ CO KNUJE PIS W UMOWACH Z OBCYMI PAŃSTWAMI - NAWET JAK PODPISZĄ ROZBIÓR !
Posłuchaj tego doktora i byłego profesora szkoły medycznej o spisku kryminalnym i eksperymentalnych szczepionkach ☀Autor Gabi☀
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
"Nie daj się dźgnąć szczepionką COVID-19!!!!!, dopóki tego nie przeczytasz!!!!!!
Stanisław Michalkiewicz zamknięty! „W ten oto sposób zostałem osobą podejrzaną”☀Autor Gabi☀
POLSKA - wykupują całe bloki mieszkalne tysiące mieszkań - KTO REALIZUJE TEN SKUP ?
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Pierwsza demokracja w Izraelu usuwa personel organizacji Human Rights Watch

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Organ nadzorczy HRW na Izrael i terytoria palestyńskie zostanie deportowany z Izraela w poniedziałek za rzekome poparcie dla ruchu BDS

Ken Roth, po lewej, dyrektor wykonawczy HRW i Omar Shakir, dyrektor ds. Izraela i Terytoriów Palestyńskich, w Jerozolimie w niedzielę (AFP)

Obywatel USA Omar Shakir, dyrektor grupy praw człowieka z Izraela i terytoriów palestyńskich z Nowego Jorku, zostanie deportowany z Izraela w poniedziałek za rzekome poparcie dla bojkotu tego kraju, powiedział AFP.

Izrael oskarża go o to, że jest zwolennikiem zakazanego ruchu bojkotu, zbycia i sankcji (BDS), który wzywa do szeroko zakrojonego bojkotu, aby naciskał na Izrael, aby położył kres naruszeniom praw wobec Palestyńczyków.

Wydalenie, podtrzymane przez izraelski sąd najwyższy, sprawiłoby, że Shakir byłby pierwszym urzędnikiem HRW, który został wydalony z kraju na podstawie kontrowersyjnej ustawy z 2017 r. Zezwalającej na deportację cudzoziemców popierających bojkot, według władz.

Sąd Najwyższy Izraela zarządza wydalenie działacza Human Rights Watch

Czytaj więcej „

Shakir powiedział Associated Press w niedzielę, że pozostanie na swoim stanowisku i będzie nadal wykonywać „ważną, pilną pracę” polegającą na dokumentowaniu naruszeń w Izraelu i na terytoriach palestyńskich z zagranicy.

„Mówimy o trwającym pół wieku zawodzie, określonym przez systematyczne represje i dyskryminację instytucjonalną”, powiedział Shakir AP. „To wymaga ważnej, pilnej pracy i szkoda, że nie będę w stanie tego zrobić na ziemi, ale nie przestaniemy tego robić”.

HRW zaprzecza, że Shakir popiera ruch BDS i oskarża Izrael o próbę stłumienia krytyki polityki wobec Palestyńczyków.

„Nie mogę myśleć o innej demokracji, która uniemożliwiła badaczowi Human Rights Watch”, powiedział Roth w AFP w Jerozolimie.

Roth powiedział, że kraje, w tym Korea Północna, Wenezuela i Iran, wydaliły badaczy HRW, ale żadna działająca demokracja nie podjęła takich działań.

„Myślę, że pokazuje to coraz bardziej ograniczoną naturę demokracji izraelskiej” – dodał Roth.

Powiedział, że Izrael, pomimo wyborów i wolnej prasy, stara się „w miarę możliwości” uciszyć wysiłki, podkreślając przypadki łamania praw człowieka w centrum uciskającej, dyskryminującej okupacji (ziemi palestyńskiej).

Shakir prowadzi długą kampanię prawną przeciwko wydaleniu, ale wcześniej w tym miesiącu sąd najwyższy Izraela podtrzymał decyzję rządu o jego deportacji.

Izrael postrzega ruch BDS jako strategiczne zagrożenie i oskarża go o antysemityzm – aktywistów twierdzących, że zdecydowanie zaprzeczają.

Zwolennicy porównują to z izolacją ekonomiczną, która pomogła obalić apartheid Południowej Afryki.

Krytyczny dla osad

„Wszyscy, którzy działają przeciwko Izraelowi, muszą wiedzieć, że nie pozwolimy im tu mieszkać ani pracować” – powiedział izraelski minister spraw wewnętrznych Aryeh Deri na początku tego miesiąca.

Sprawa przeciwko Shakirowi początkowo opierała się na oświadczeniach, które poparł bojkot, zanim objął stanowisko w HRW.

Sprawa rządowa podkreśliła także pracę, którą wykonał od czasu dołączenia do HRW, w tym krytykę izraelskich osiedli na okupowanym Zachodnim Brzegu.

„Ani Human Rights Watch, ani ja jako jej przedstawiciel nigdy nie wzywaliśmy do bojkotu Izraela”, powiedział Shakir AFP.

Mimo to powiedział, że organizacja nie ogranicza wolności słowa, w tym prawa do wezwania do bojkotu.

„Jest niezaprzeczalne, że bojkoty na całym świecie doprowadziły do zmiany niesprawiedliwych systemów, ale Human Rights Watch nie zajmuje ich stanowiska” – dodał.

zrodlo:.middleeasteye.net

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: