NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Poland matters
1155 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB BEZ BLOKADY
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
MACIEJ MACIAK - NOWA SIŁA POLITYCZNA "RUCH MACIAKA" - SZCZEGÓŁY PROJEKTU
MACIEJ MACIAK & JACK CALEIB - WYSYP WODZÓW NARODU W CZASIE PANDEMII - O CO CHODZI ?
Wstrząsający raport z Wielkiej Brytanii:  szczepionka mRNA powoduje 978 nowych zachorowań na choroby oczu!9 osob straciło wzrok!!!
Policjanci przerażeni widmem odszkodowań, które mogą być zmuszeni wyrokami sądowymi wypłacić !!  ☀Autor Gabi☀
DZIŚ O 24.00 - POLSKA ZAMYKA SIĘ GRANICE ZAMKNIETE DLA NIE ZASZCZEPIONYCH OBCOKRAJOWCÓW
MARCIN BUSTOWSKI - JEGO PARTIA POLITYCZNA - CZYLI O CO WALCZYMY I Z KIM WALCZYMY
BANDEROWSKA RODZINA PATLEWICZÓW - IPN NIE ROZLICZONE ZBRODNIE POWOJENNE
Guru Covidian przyłapany. Co robi gdy kamery nie patrzą? ☀Autor Gabi☀
CZERWONE

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Nieoficjalnie: Jeden z rosyjskich najemników, którzy bestialsko torturowali więźnia w Syrii, uczy dziś dzieci patriotyzmu

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Portal z Sankt Petersburga Fontanka podał, że zidentyfikował kolejnego z rosyjskich najemników uwiecznionych na filmie wideo, który niedawno wyciekł do sieci, a na którym bestialskie widać bestialskie torturowane więźnia.

Mężczyzna to, według ustaleń Fontanki, 39-letni emerytowany żołnierz z Briańska o imieniu Rusłan, który ma związki z Grupą Wagnera, firmą najemniczą powiązaną z Kremlem i rosyjskim wojskiem. Źródła, na które powołuje się Fontanka twierdzą, że rozpoznały go na wspomnianym filmie w momencie, gdy pozował koło okaleczonego, powieszonego ciała.

Jak pisze Fontanka, ów Rusłan wcześniej służył w Czeczenii. Cytowani ludzie, którzy go znają, mówią że oficjalnie wyjechał do Syrii w interesach w 2017 roku. Fontanka prześledziła ślady paszportu Rusłana w systemie i odkryła, że odleciał do Syrii czarterowym lotem z Rostowa nad Donem. Portal twierdzi też, że mężczyzna obecnie pracuje z dziećmi jako „instruktor patriotyzmu”. W portalach społecznościowych są jego zdjęcia w kozackim mundurze.

Fontanka zdołała skontaktować się z Rusłanem. Twierdzi, że nigdy nie był w Syrii, nigdy nie był najemnikiem firmy militarnej, w 2017 roku ani razu nie opuścił Briańska. Obiecał, że wyśle kopię swojego paszportu na potwierdzenie swoich słów, ale tego nie zrobił. Mówił też, że pracuje jako wolontariusz w Pałacu Kreatywności Dzieci i Młodzieży w Briańsku. Instytucja podlega miejscowemu gubernatorowi. Powiedział również, że bierze udział z dziećmi w różnych szkolnych zawodach na orientację.

Oprac. MaH, meduza.io, fontanka.ru

fot. Bernard Gagnon, CC BY-SA 3.0

 

zrodlo:kresy24.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: