NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1164 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
"Nie daj się dźgnąć szczepionką COVID-19!!!!!, dopóki tego nie przeczytasz!!!!!!
POSEŁ MAJKA UJAWNIA - KULISY SEJMOWE R.P III - SZANTAŻE , KORUPCJA , KARIERY
"Polska rżnie lasy. Puste place widać z kosmosu!!!!" ☀Autor Gabi☀
Posłuchaj tego doktora i byłego profesora szkoły medycznej o spisku kryminalnym i eksperymentalnych szczepionkach ☀Autor Gabi☀
To oni zniechęcają Polki i Polaków do szczepień! ☀Autor Gabi☀
SPORE ZMIANY!  RZĄD ZMIENIA KOLEJNOŚĆ SZCZEPIEŃ! ZASKAKUJĄCA DECYZJA ☀Autor Gabi☀
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Litwa nie chce trójstronnego spotkania w sprawie „białoruskiej bomby atomowej z opóźnionym zapłonem”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

 nie zamierza uczestniczyć w trójstronnym spotkaniu ekspertów w sprawie budowanej w Ostrowcu pierwszej na Białorusi (50 km od Wilna) elektrowni atomowej, które wczoraj w Mińsku, po spotkaniu z Łukaszenką zaproponował  Finlandii Pekka Haaviste.

Propozycję szefa fińskiej dyplomacji skomentowała na antenie litewskiego radia doradczyni prezydenta Litwy Asta Skaisgirite, informuje Delfi.

Powiedziała, że Litwa nie zamierza uczestniczyć w trójstronnym spotkaniu ekspertów ws. elektrowni atomowej, budowanej pod litewską granicą, ponieważ ​​takie konsultacje powinny się odbywać na szczeblu Unii Europejskiej, a nie w formacie dwustronnym lub trójstronnym.

„To jest problem całej UE, problem regionu i Europy. Chcielibyśmy, aby wszystkie unijne organy regulujące były zaangażowane w jego rozwiązanie” – powiedziała Skaisgirite.

Doradczyni prezydenta Litwy zauważyła również, że białoruska  nie jest dwustronną sprawą Białorusi i Litwy ani Białorusi i Finlandii.

Przypomnijmy, że budowana pod Ostrowcem na Grodzieńszczyźnie przez rosyjski koncern „” elektrownia, zostanie uruchomiona już w styczniu przyszłego roku.

Należy zauważyć, że w Finlandii trwają przygotowania do budowy elektrowni jądrowych według tego samego rosyjskiego projektu, który stanowi bazę elektrowni w Ostrowcu.

W opublikowanym niedawno raporcie   została opisana jako zagrożenie hybrydowe ze strony Rosji.

Elektrownia jądrowa w Ostrowcu powstaje 200 kilometrów od polskiej granicy i od samego początku inwestycja budziła zaniepokojenie Litwy.  Były  Valdas Adamkus ocenił, że budowana jest jako narzędzie polityczne, a nie jako źródło energii elektrycznej. Jego zdaniem Kreml buduje w ten sposób ognisko napięcia i zagrożenia.

zrodlo:kresy24.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: