NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
PATRIOTYCZNA TV I REDAKTORZY - OSADOWSKI OLSZAŃSKI - ŻYCZĄ DZIECKU - ŻEBYŚ ZDECHŁ MAŁY SKURWYSYNU - FRAGMENT PROGRAMU Z Y.T
Pfizer szantażował Kraje, aby utajniły umowy i domagał się od rządów Państw, by oddali  majątki państwowe.. ☀Autor Gabi☀
ALARM!!! Rozsyłać!!!! MOSSAD mobilizuje Wojsko Polskie...
Dlaczego Billa Gatesa nie można aresztować w Szwajcarii ☀Autor Gabi☀
Wartości rodziny Schwab. Czy prawdziwy Klaus Schwab to uprzejma postać starego wujka.. ☀Autor Gabi☀
Niemcy szykują się do wielkiej ofensywy. Będą szczepić nawet po 10 mln ludzi tygodniowo ☀Autor Gabi☀
Podatek katastralny wchodzi do gry? Ministerstwo odpowiada w sprawie nowego pomysłu ☀Autor Gabi☀
OGÓLNOPOLSKI LICZNIK ZGONÓW W POLSCE W WYNIKU POWIKŁAŃ POSZCZEPIENNYCH COVID-19
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Facebook zakazuje wszelkiej zawartości wiedzy o szczepionkach, w tym faktów na temat składników szczepionek

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Tak jak ostrzegaliśmy, giganci technologiczni  działają teraz agresywnie, aby zakazać wszelkiej mowy, która jest sprzeczna z jakimkolwiek „oficjalnym” stanowiskiem, które skorumpowany establishment uzna  za „prawdę”. W tym tygodniu Facebook ogłosił, że zablokuje wszystkie treści na Facebooku, które kwestionują oficjalny dogmat  o szczepionkach , który fałszywie twierdzi, że szczepionki nigdy nikomu nie zaszkodziły (zabawne kłamstwo), że szczepionki zawierają tylko bezpieczne składniki (rażące oszustwo) i że szczepionki zawsze pracować nad wszystkimi (kolejne zabawne kłamstwo).

Facebook osiąga to poprzez oznaczanie informacji o świadomości szczepionki „dezinformacją” lub „mistyfikacją”. Na szczycie listy znajduje się stwierdzenie, że szczepionki są powiązane z autyzmem – coś, co  nawet najlepszy naukowiec z CDC ujawnia, że jest prawdą , ale szczepionka przemysł twierdzi, że to wszystko mistyfikacja (w celu pokrycia przestępstw związanych z przemocą medyczną wobec dzieci popełnianych przez popychaczy szczepionek).

W szczególności giganci technologiczni zakazują teraz informacji o prawdzie szczepionki, oznaczając ją „dezinformacją” w dokładnie taki sam sposób, jak zakazują konserwatywnych treści, oznaczając je jako „mowę nienawiści”. Po prostu wymyślają fałszywą kategorię, aby uzasadnić zakaz, a wszystko to przy jednoczesnym zmiażdżeniu wolności słowa. użytkowników (co ostatecznie prowadzi do okaleczenia szczepionek milionów niewinnych dzieci). W tym pokręconym systemie kontroli mowy mogą zakazać wszelkich treści, które im się nie podobają, po prostu oznaczając je jako „fałszywe” lub „nienawistne”, nawet jeśli jest to prawdziwe i ważne.

Nie lubisz dzieciobójstwa i zabijania ludzkich dzieci po ich urodzeniu? To „mowa nienawiści wobec kobiet”, Facebook wkrótce ogłosi. I zabronione będzie mówienie o aborcji.

Martwisz się fluorem i tym, jak szkodzi rozwijającym się mózgom i obniża iloraz inteligencji dzieci? Zostanie to nazwane przez Facebooka „mistyfikacją”, nawet jeśli zostało  potwierdzone naukowo na podstawie wielu badań .

Sztuczka cenzury: ograniczenie treści do „autorytatywnych informacji”

„Monika Bickert, wiceprezes Facebooka ds. Globalnego zarządzania polityką, powiedziała, że sieć społecznościowa ograniczy dystrybucję fałszywych danych i zapewni użytkownikom wiarygodne informacje o szczepieniach”,  informuje AFP za pośrednictwem Breitbart .

Oczywiście, „wiarygodne informacje” oznaczają wszelką propagandę, którą obecnie popycha głęboki stan szczepionki. Przemysł szczepionek jest przesiąknięty konfliktami interesów i długą historią tłumienia naukowców i informatorów, którzy próbują ostrzec społeczeństwo przed toksycznym działaniem składników szczepionki, takich jak Thimerosal (zawierający rtęć), adiuwanty glinu, MSG, formaldehyd i inne neurotoksyny, które są  otwarcie przyznany przez CDC jako składniki stosowane w szczepionkach podawanych dzieciom .

Niedawno  Stowarzyszenie Amerykańskich Lekarzy i Chirurgów potępiło obowiązkowe szczepionki , powołując się na „brak rygorystycznych badań bezpieczeństwa” i ostrzegając przed korupcją nauki przez przemysł szczepionek. Ich oświadczenie obejmuje:

  • Producenci są praktycznie odporni na odpowiedzialność za produkt, dlatego zachęta do opracowywania bezpieczniejszych produktów jest znacznie zmniejszona. Producenci mogą nawet odmówić udostępnienia produktu uważanego za bezpieczniejszy, takiego jak szczepionka monowalentna przeciwko odrze zamiast MMR (odra-świnka-różyczka). Odmowa konsumenta jest jedyną zachętą do czynienia lepszych.
  • Istnieją ogromne konflikty interesów obejmujące intratne relacje z dostawcami szczepionek.
  • Badania nad możliwymi skutkami ubocznymi szczepionek są stłumione, podobnie jak fachowcy.
  • Szczepionki nie są w 100% bezpieczne ani w 100% skuteczne. Nie są też jedynym dostępnym sposobem kontrolowania rozprzestrzeniania się chorób.

Jednak Facebook, pod naciskiem radykalnego, obłąkanego demokraty Adama Schiffa, jest obecnie zastraszany w celu zakazania rozmów na temat szczepionek, aby uspokoić przemysł szczepionek i ukryć jego zbrodnie.

To dopiero początek: Facebook wkrótce zakazuje ludzkich opinii na temat raka, GMO, pestycydów, fluoru, aborcji i polityki

Oczywiście większy obraz wykracza poza kwestię szczepionek. Dzięki tej decyzji Facebook sygnalizuje teraz, że zakazuje wszelkich rozmów lub treści, które są sprzeczne z „oficjalnymi stanowiskami” na dowolny temat. Tematy te zostaną bardzo szybko poszerzone o GMO, leczenie raka,  fluoryzację wody , politykę, wybory,  aborcje , pestycydy i odżywianie.

Nie jest już trudno wyobrazić sobie Facebook  zakazujący wszelkich rozmów na temat żywienia , powołując się na absurdalne stanowisko FDA, że nie ma czegoś takiego jak składnik odżywczy, który mógłby zapobiec, wyleczyć lub wyleczyć każdą chorobę lub stan zdrowia. To jest rzeczywiste „autorytatywne” stanowisko FDA, więc zgodnie z tą samą logiką, którą Facebook zastosował w debacie na temat szczepionek, mogli po prostu zakazać wszystkich postów na temat witaminy D, witaminy D, resweratrolu, astaksantyny lub jakiegokolwiek innego suplementu.

Wyobraź sobie, że zostałeś zbanowany na Facebooku za powiedzenie, że witamina C poprawia twoją odporność. Właśnie to nadchodzi.

Co gorsza, Facebook mógłby oświadczyć, że „wiarygodne źródła” doprowadziły do porozumienia Prezydenta Trumpa z Rosjanami. Wszelkie opinie ludzkie, które zaprzeczają temu „autorytatywnemu źródłu”, zostaną zakazane na Facebooku.

Źródła „autorytatywne” są często najbardziej skorumpowanymi i mylącymi źródłami prowadzonymi przez globalistyczny ośrodek farmaceutyczny

Problem z Facebookiem polegającym na tak zwanych „autorytatywnych źródłach” cenzury polega na tym, że takie źródła prawie zawsze reprezentują skorumpowany globalistyczny, pro-farmaceutyczny, pro-establishmentowy punkt widzenia, który jest przesiąknięty oszustwem, oszustwem i kłamstwem. Na przykład szczepionki są tak niebezpieczne, że rząd USA wypłacił obecnie prawie 4 miliardy dolarów nagrodom rodzinom dzieci uszkodzonych przez szczepionki, jednak wszelkie wzmianki o tych statystykach rządowych, które są jawnie publikowane przez HHS ( VAERS.HHS.gov ), będą być fałszywie oznaczone przez Facebooka „mistyfikacją”, ponieważ przemysł szczepionek fałszywie twierdzi, że szczepionki nigdy nikomu nie zaszkodziły.

Tak więc prawda staje się „mistyfikacją”, ale kłamstwa stają się „oficjalną prawdą”. Facebook staje się Ministerstwem Prawdy (a ściślej Ministerstwem Kłamstw), a wszystkie głosy prawdy i rozumu są uciszane w imię chronienia skorumpowanego , szkodliwe branże, które poświęcają dzieci dla zysku.

Do tego właśnie doszło, dlatego  ludzie opuszczają Facebook  w ogromnej liczbie.

Wkrótce Facebook nawet nie pozwoli na jakiekolwiek ludzkie opinie, a strona „mediów społecznościowych” będzie niczym innym, jak robotami AI wyrzucającymi oficjalną propagandę, która spełnia definicję „autorytatywnych” informacji od globalistycznego establishmentu.

 

zrodlo:zerohedge.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: