NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Poland matters
1159 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB BEZ BLOKADY
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀
PIOTR RYBAK OCENIA SZANSE KANDYDATÓW NA POLITYKÓW
BARDZO WAŻNE: Andy Choinski "Zgadnij, co jest w szczepionkach" | Polski lektor oraz polskie napisy Cz. 1 do 3 ☀ OSTATNIE  VIDEO SZOKUJĄCE!! Autor Gabi☀
MARCIN BUSTOWSKI - JEGO PARTIA POLITYCZNA - CZYLI O CO WALCZYMY I Z KIM WALCZYMY
Dlaczego Prezydent, Premier, Sejm, Senat, ZUS, Urząd Skarbowy, Policja, Wojsko, służby zarejestrowane są jako firmy? ☀Autor Gabi☀
Mam to w d...! Tak lekarz skomentował szpitalny skandal. Chodzi o..  ☀Autor Gabi☀
Policjanci przerażeni widmem odszkodowań, które mogą być zmuszeni wyrokami sądowymi wypłacić !!  ☀Autor Gabi☀
Polecieli do Meksyku, wycięto im organy? Jeden Polak zmarł, drugi jest w śpiączce  ☀Autor Gabi☀

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

CHINY SZYKUJĄ POLITYCZNĄ OFENSYWĘ W EUROPIE – TESTEM KWESTIA SIECI 5G

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Według dziennika „South China Morning Post” wobec coraz większych problemów z USA w przyszłym roku władze Chin chcą skoncentrować swoją politykę zagraniczną na relacjach z Europą.

„Chiny przygotowują się do zwrócenia w przyszłym roku swojej uwagi bardziej w kierunku Europy, zintensyfikowania swojego zaangażowania w Unii Europejskiej nawet jeśli wymusi to warunki tymczasowej umowy handlowej ze Stanami Zjednoczonymi” – napisał w najnowszym wydaniu chiński dziennik.

Gazeta zwraca uwagę, że relacje Chin z Unią Europejską już zostały wzmocnione wraz z podpisaniem w tym miesiącu umowy o ochronie znaków towarowych produktów regionalnych. USA naciskały na Chińczyków by nie podpisywali tej umowy z Unią. Jednak według „South China Morning Post”, cytującego anonimowe źródło urzędowe, niedawna wizyta w Pekinie prezydenta Francji Emmanuela Macrona została tam odebrana jako zachęcający sygnał do zwiększenia współpracy. W czasie tej wizyty, przeprowadzonej 5 listopada, Chińska Republika Ludowa wyemitowała w Paryżu obligacje skarbowe na łączną kwotę 4 mld euro. To pierwsza taka emisja od 15 lat i największa emisja obligacji w obcej walucie w historii ChRL.

Według gazety Chińczycy obawiają się, że państwa unijne mogłyby dołączyć do nacisków Waszyngtonu na szersze otwarcie chińskiego rynku. Drażliwa dla europejczyków jest także kwestia ochrony własności intelektualnej. Jednocześnie jednak pozostają oni zdystansowani wobec metod wojny handlowej, jakich przeciw ChRL używa administracja Donalda Trumpa. Chińska gazeta wspomina także o coraz większych różnicach po obu stronach Atlantyku w poglądach na kwestie bezpieczeństwa i zmian klimatycznych.

Cytowany anonimowy chiński dyplomata twierdzi, że Pekin jest gotowy do rozpoczęcia z państwami UE rozmów na temat reformy Światowej Organizacji Handlu (WTO) „gdzie Stany Zjednoczone są nieobecne”.

„Chiny muszą powiększyć swoje pole manewru w stosunkach międzynarodowych, na przykład poprzez związki z UE, Rosją i Indiami. Nie dopuścimy by mieć ręce wykręcone przez napięcia z USA” – skomentował Feng Zhongping, wiceprezes Chińskiego Instytutu Współczesnych Stosunków Międzynarodowych na sobotnim forum w Pekinie. Jak podkreślił istotnym elementem testującym gotowość partnerów europejskich do współpracy ma być kwestia budowy sieci 5G – „to kamień węgielny dla relacji Chiny-UE i UE-USA”. Gazeta zwraca uwagę, że USA wywierają naciski na wiele państw by zablokować Chińczykom dostęp do takich zleceń na rynkach.

Na kwiecień zaplanowane jest forum ChRL-UE w Pekinie, w którym weźmie udział chiński premier Li Keqiang. Natomiast przewodniczący ChRL Xi Jingping uda się we wrześniu przyszłego roku do Lipska, gdzie weźmie udział w szczycie 27+1, gromadzącym wraz z nim przywódców wszystkich państw członkowskich UE.

Także we wrześniu ma zostać podpisane porozumienie w sprawie inwestycji – Comprehensive Investment Agreement. Wkrótce potem Chińczycy chcą rozpocząć negocjacje w sprawie stworzenia strefy wolnego handlu. Jednak niezadowolenie w Brukseli wywołuje realizowany przez Chińczyków format 16+1 czyli format szczytów z państwami Europy Środkowo-Wschodniej i Południowej na której omawiane są kwestie Pasa i Drogi czyli wielkich magistrali transportowych przez Eurazję. „Przyszły rok będzie rokiem Chin w Europie” – uważa Feng Zhongping.

Czytaj także: Po szantażu Trumpa Korea Południowa podpisała umowę w sprawie bezpieczeństwa z Chinami

scmp.com/kresy.pl

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: