NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Poland matters
1158 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB BEZ BLOKADY
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀
PIOTR RYBAK OCENIA SZANSE KANDYDATÓW NA POLITYKÓW
BARDZO WAŻNE: Andy Choinski "Zgadnij, co jest w szczepionkach" | Polski lektor oraz polskie napisy Cz. 1 do 3 ☀ OSTATNIE  VIDEO SZOKUJĄCE!! Autor Gabi☀
MARCIN BUSTOWSKI - JEGO PARTIA POLITYCZNA - CZYLI O CO WALCZYMY I Z KIM WALCZYMY
Mam to w d...! Tak lekarz skomentował szpitalny skandal. Chodzi o..  ☀Autor Gabi☀
Policjanci przerażeni widmem odszkodowań, które mogą być zmuszeni wyrokami sądowymi wypłacić !!  ☀Autor Gabi☀
Polecieli do Meksyku, wycięto im organy? Jeden Polak zmarł, drugi jest w śpiączce  ☀Autor Gabi☀
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Austria: Rozbito gang okradający bankomaty m.in. w Polsce

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Austriacka policja poinformowała wczoraj o rozbiciu gangu dokonującego włamań do bankomatów – między innymi w Polsce – oraz kradzieży samochodów, co przyniosło szkody w kwocie 4,6 mln euro.

Szef Krajowego Urzędu Kryminalnego (LKA) Dolnej Austrii przekazał, że aresztowani zostali dwaj członkowie gangu, obywatele Słowacji w wieku 44 i 36 lat.

Austria: Rozbito gang okradający bankomaty m.in. w PolsceOd marca do listopada br. zatrzymani dokonali lub usiłowali dokonać 13 włamań do bankomatów. (Fot. Getty Images)

Starszego mężczyznę zatrzymano 12 listopada br. w Wiedniu, a młodszego dwa dni później na Słowacji na podstawie europejskiego nakazu aresztowania (ENA). 36-latek przebywa obecnie w słowackim areszcie ekstradycyjnym.

Według szefa LKA, od marca do listopada br. zatrzymani dokonali lub usiłowali dokonać 13 włamań do bankomatów, z tego 11 na terenie Austrii i dwóch w Polsce. Ostatni taki czyn miał miejsce 7 listopada br. w Warszawie.

Wszystkie rozbite bankomaty znajdowały się w pobliżu autostrad. (Fot. Getty Images)

Obu Słowakom zarzuca się też dokonanie 11 kradzieży samochodów (jednej w Niemczech, a pozostałych w Austrii) oraz czterech ataków z użyciem kolczatek na sznurku, w tym trzech w Austrii i jednego w Niemczech.

Sprawcy kradli samochody z silnikami dużej mocy, by wykorzystywać je przy obrabowywaniu bankomatów, oblewanych następnie łatwopalnym płynem i podpalanych. Taki sam los spotykał użyte przez przestępców pojazdy.

Wszystkie rozbite bankomaty znajdowały się w pobliżu autostrad, którymi sprawcy uciekali niejednokrotnie z prędkością 200 kilometrów na godzinę, rozrzucając przy tym na jezdni kolczatki.

Praktykowali też wcześniejsze przecinanie opon w samochodach policyjnych na okolicznych komisariatach. Jak zaznacza policja, na konkretne informacje o innych członkach gangu jest na razie zbyt wcześnie.

zrodlo:londynek.net
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: