NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1169 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Największa Norymberga wszechczasów jest w drodze (uwaga: przetłumaczone z języka niemieckiego)  ☀Autor Gabi☀
Izrael znalazł nowy kij na niezaszczepionych. „Drakońska ustawa, która łamie etykę lekarską i prawa pacjenta”☀Autor Gabi☀
Odważny! Były fan szczepień koronowych przyznaje: „Mam szkody spowodowane szczepieniami”  ☀Autor Gabi☀
OGÓLNOPOLSKI LICZNIK ZGONÓW W POLSCE W WYNIKU POWIKŁAŃ POSZCZEPIENNYCH COVID-19
Brzeg: Zmarła 49-letnia nauczycielka..☀Autor Gabi☀
MATERIAŁ NADESŁANY - ZBRODNICZY PLAN PRZECIW LUDZKOŚCI
Reptilianie – czyli ludzie JASZCZURY. Czy naprawdę rządzą światem?
Wybuch w centrum testowania na Covid-19! „Musiał zostać podłożony ładunek” [VIDEO] ☀Autor Gabi☀
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

ZIOBRO NACISKA, LEWICA MUREM ZA BIEJAT

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Jarosław Kaczyński zasugerował, że w najbliższym czasie sejmowa komisja polityki społecznej i rodziny zmieni przewodniczącą. – Najpierw będziemy próbowali rozmawiać z klubem parlamentarnym SLD, aby to oni zmienili swojego kandydata – tłumaczy wicemarszałek Małgorzata Gosiewska z PiS. Z informacji Interii wynika, że na odwołanie Magdaleny Biejat naciska środowisko Zbigniewa Ziobry. – Stoimy murem za naszą przewodniczącą – mówi nam Adrian Zandberg z Lewicy.

W rozmowie z „Gazetą Polską” prezes PiS nie przebierał w słowach. Zapytany o poparcie własnych posłów dla kandydatury Magdaleny Biejat, wyraził się jasno. „Ta sprawa wkrótce zostanie rozwiązana” – oświadczył Kaczyński. O wymianie przewodniczącej w radiowej Trójce mówiła z kolei Gosiewska. „Odbiór (Biejat – red.) jest bardzo negatywny” – powiedziała wicemarszałek Sejmu.

Jak usłyszeliśmy, wymiana przewodniczącej to jeden z warunków, jakie podczas rozmów negocjacyjnych dotyczących nowej umowy koalicyjnej Zjednoczonej Prawicy, stawia środowisko Zbigniewa Ziobry.

– W czasie negocjacji postawiono twarde postulaty programowe dotyczące rodziny. W związku z tym jednym z warunków stała się zmiana szefowej sejmowej komisji rodziny – mówi nam źródło zbliżone do ministra sprawiedliwości.

Warto pamiętać, że odwołania lewicowej posłanki chcą także posłowie Konfederacji.

Murem za Biejat

Politycy Lewicy przyznają, że nie dostali jeszcze żadnych dokumentów, który miałyby dotyczyć odwołania Magdaleny Biejat z funkcji szefowej sejmowej komisji rodziny. – Przypominam, że jeśli chodzi o tę komisję do tej pory odbyło się tylko jedno spotkanie, na którym wybrano władze. Nie widzę powodów, które wskazywałyby na konieczność odwołania pani Magdaleny Biejat, bo nie poruszano żadnych merytorycznych tematów – podnosi w rozmowie z Interią Krzysztof Gawkowski, szef klubu parlamentarnego Lewicy.

– Obecnie byłaby to tylko gra polityczna. Mam nadzieję, że rozmowy o odwołaniu Biejat to tylko plotki albo pogróżki medialne – dodaje.

Murem za koleżanką stoi nie tylko cały klub Lewicy, ale i jej koledzy oraz koleżanki z partii Razem. – Jest świetną przewodniczącą komisji. Zna się na polityce społecznej, walce z bezdomnością, wspiera osoby z niepełnosprawnością. Magda gwarantuje dialog społeczny, to, że głos wszystkich związków zawodowych i organizacji społecznych będzie wysłuchany. Być może to właśnie to przeszkadza tak naprawdę prawicy? – zastanawia się Adrian Zandberg, jeden z liderów lewicowej koalicji w Sejmie.

„Dealowanie” komisjami

Liderzy Lewicy podchodzą bez kompleksów do ewentualnych zmian w składzie komisji sejmowych. W rozmowie z Interią sama Magdalena Biejat przyznała, że posłowie z jej klubu zadowoliliby się także komisją ochrony środowiska, komisją infrastruktury lub komisją gospodarki i rozwoju. Czy to wysokie wymagania?

– Z parytetu komisji dotyczących tego, jak duża jest wielkość klubu Lewicy, przysługuje nam, jak każdemu innemu dużemu blokowi politycznemu, jedna z dużych komisji. Jednak na pewno nie będziemy „dealowali komisjami”. Magda jest przewodnicząca komisji i powinna nią pozostać – uważa Gawkowski.

Włodzimierz Czarzasty, wicemarszałek Sejmu z SLD stara się zachować dystans. – Przyjdzie czas na rozmowy, będziemy rozmawiali. Jako Lewica będziemy pokazywać racjonalność, dystans i spokój. Czy rozmowy dadzą coś rozsądnego, to się okaże. Pamiętajmy tylko, że w tej kadencji to PiS rozdaje karty – podkreśla polityk.

– Osoby wybierane w Sejmie na stanowiska są wybierane tylko i wyłącznie dzięki głosom ugrupowania rządzącego. W sprawach kadrowych ta partia zrobi to, co zechce – dodaje Czarzasty. Zapewnia, że jeśli dojdzie do rozmów z PiS, Lewica poinformuje o ich efekcie.

Jakub Szczepański

INTERIA.PL
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: