NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Poland matters
1156 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB BEZ BLOKADY
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
MACIEJ MACIAK - NOWA SIŁA POLITYCZNA "RUCH MACIAKA" - SZCZEGÓŁY PROJEKTU
MACIEJ MACIAK & JACK CALEIB - WYSYP WODZÓW NARODU W CZASIE PANDEMII - O CO CHODZI ?
Wstrząsający raport z Wielkiej Brytanii:  szczepionka mRNA powoduje 978 nowych zachorowań na choroby oczu!9 osob straciło wzrok!!!
MARCIN BUSTOWSKI - JEGO PARTIA POLITYCZNA - CZYLI O CO WALCZYMY I Z KIM WALCZYMY
Policjanci przerażeni widmem odszkodowań, które mogą być zmuszeni wyrokami sądowymi wypłacić !!  ☀Autor Gabi☀
DZIŚ O 24.00 - POLSKA ZAMYKA SIĘ GRANICE ZAMKNIETE DLA NIE ZASZCZEPIONYCH OBCOKRAJOWCÓW
BANDEROWSKA RODZINA PATLEWICZÓW - IPN NIE ROZLICZONE ZBRODNIE POWOJENNE
MINISTERSTWO SPRAW WEWNĘTRZNYCH I ADMINISTRACJI - Z DNIA 18.02.2021 -DECYZJA W SPRAWIE JANA ZBIGNIEWA POTOCKIEGO
CZERWONE

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Zidentyfikowano rosyjskich agentów podejrzanych o udział w zamachu na bułgarskiego biznesmena w 2015 roku

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Międzynarodowa grupa dziennikarzy śledczych  opublikowała informacje o rosyjskich funkcjonariuszach, którzy, zdaniem , mają związek z zamachem w Bułgarii w 2015 roku.

Jak czytamy, co najmniej 8 oficerów rosyjskiego wywiadu wojskowego podróżowało do Bułgarii w okresie, gdy doszło do tajemniczej śmierci handlarza bronią Emilina Gebrewa. Przeżył próbę otrucia, do której doszło w Sofii 28 kwietnia 2015 roku.

Bellingcat już wcześniej natrafił na ten „bułgarski ślad” badając również nieudany zamach bronią chemiczną w Wielkiej Brytanii na byłego rosyjskiego agenta Siergieja Skripala i jego córkę. Potem bułgarski prokurator generalny potwierdził, że trzech podejrzanych w sprawie ataku na Skripala również odwiedzało Bułgarię w 2015 roku, byli też w Bułgarii w dniu, gdy Gebrew został otruty. Ucierpiał też jego syn.

Jak niedawno podawaliśmy za hiszpańską prasą, niedawno zatrzymany został obywatel Rosji podejrzewany o próby wpływania na kryzys kataloński. Denis Siergiejew miał też nadzorować atak na Skripali. Wszyscy więc prawdopodobnie należą do tajnej jednostki rosyjskiego wywiadu, której celem ma być destabilizacja w krajach Europy, a o której pisał „New York Times”.

Siergiejew miał też używać nazwiska Siergiej . Drugi mężczyzna, który miał być w Wielkiej Brytanii w okresie zamachu na Skripali, używał nazwiska Siergiej . I „Fiedotow”, i ów  (też prawdopodobnie przykrywkowe nazwisko) podróżowali do Bułgarii na 2 miesiące przed zamachem na wspomnianego handlarza bronią.

Inny zidentyfikowany przez Bellingcat mężczyzna to Władimir Mojsiejew alias Władimir . Skazany został zaocznie w Czarnogórze za próbę zorganizowania  zbrojnego przewrotu w 2016 roku.

Jak podaje Bellingcat, agentów można było łatwiej zidentyfikować dzięki temu, że zmieniano im nazwiska w dokumentach, ale nie zmieniano daty urodzenia.

Gebrew i jego syna zgłosili podobne objawy zatrucia w maju 2015 roku, miesiąc po kontakcie z trującą substancją. Jak pisze Bellingcat, firma Gebrewa była też celem wielu dyskredytujących ataków medialnych. Według Bellingcat Gebrew ma hipotezę, że mogło to mieć związek z faszywymi informacjami przekazywanymi jego konkurentom Kremlowi. Innego wytłumaczenia nie znajduje.

Oprac. MaH, themoscowtimes.com, bellingcat.com, reuters.com

fot. Pixabay License

zrodlo:kresy24.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: