NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1164 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
"Nie daj się dźgnąć szczepionką COVID-19!!!!!, dopóki tego nie przeczytasz!!!!!!
POSEŁ MAJKA UJAWNIA - KULISY SEJMOWE R.P III - SZANTAŻE , KORUPCJA , KARIERY
Posłuchaj tego doktora i byłego profesora szkoły medycznej o spisku kryminalnym i eksperymentalnych szczepionkach ☀Autor Gabi☀
"Polska rżnie lasy. Puste place widać z kosmosu!!!!" ☀Autor Gabi☀
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
Lotnisko w Denver zapisem nadchodzącego ludobójstwa i schronieniem dla elit w czasie depopulacji. ☀Autor Gabi☀
To oni zniechęcają Polki i Polaków do szczepień! ☀Autor Gabi☀
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Z jego domku wyrzucono Polaków, więc na złość wszystkim urządził tam dom schadzek. „To dyskryminacja”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Jedna ze wspólnot mieszkaniowych w holenderskim Reutum postanowiła wyrzucić polskich migrantów zarobkowych z domku 62-letniego Wolthuisa. Ten, w ramach sprzeciwu, otworzył w budynku dom schadzek.

W domku letnim należącym do Josa Wolthuisa mieszkali pracownicy sezonowi z Polski. Jednak komitet właścicieli domków przegłosował, że nie wolno ich tutaj przyjmować, ponieważ są kłopotliwi i brudzą. Innego zdania jest 62-letni właściciel, który na złość wszystkim założył w swoim domku w Reutum dom schadzek. Wywiesił również transparent: „Witamy w „parku nie dla gości”, niestety tu Polakom wstęp wzbroniony”.

AD.nl

@ADnl

In de bungalow van Jos mogen geen Polen. Dus maakte hij er een sekshut van
– (Premium) http://ad.nl/binnenland/in-de-bungalow-van-jos-mogen-geen-polen-dus-maakte-hij-er-een-sekshut-van~a77ac211/ 

Zobacz obraz na Twitterze

Sprawę opisał holenderski dziennik „Algemeen Dagblad„. Wolthuisowi nie wolno już przyjmować Polaków, którzy przyjeżdżają do Holandii do pracy, ponieważ narusza to zasady, które ustalił komitet. Jak powiedział 62-latek, gdyby Polaków nie wyrzucono, nigdy nie założyłby domu schadzek. Mężczyzna twierdzi, że byli oni „świetnymi lokatorami”, którzy nie robili żadnych problemów. Nie bez znaczenia są również kwestie finansowe. Za wynajem domku dostawał od nich 1200 euro miesięcznie.

Natomiast wspólnota mieszkaniowa uważa inaczej. Prowadzi nawet „dziennik uciążliwości”, w którym odnotowuje przypadki naruszenia zasad. Twierdzi, że przez odpady drobiowe wyrzucane przez Polaków mają plagę szczurów. Nie ma jednak na to dowodów.

Wolthuis mówi, że w wielu miejscach w Twente mieszkają migranci zarobkowi, dlatego uważa, że wyrzucenie ich z jego domku było niesprawiedliwe. „Tylko dlatego, że są Polakami. To dyskryminacja„. Twierdzi, że z Polakami w Holandii jest jak w wiatrakami – wszyscy widzą ich przydatność, ale nikt nie chce, aby stały na jego podwórku.

Są tu setki Polaków, tylko w Dinkelland i Tubbergen. Chcemy, żeby tu pracowali, potrzebujemy ich. Gdzie mają mieszkać?

– mówi 62-latek. Komitet właścicieli domków odpowiada krótko na to pytanie: gdzie indziej, ale nie tutaj. Podkreśla również, że nie ma to nic wspólnego z dyskryminacją.

Raport: 25 proc. Polaków w Holandii czuje się dyskryminowanych

Raport Holenderskiego Instytutu Badań Społecznych SCP „Budując przyszłość w Holandii” powstał w 2018 roku na zlecenie Ministerstwa Spraw Społecznych i Zatrudnienia. Jak podaje, przebywa tam ćwierć miliona Polaków.

Małgorzata Bos-Karczewska, redaktor naczelna portalu polonia.nl, zauważa, że w raporcie nie została ujęta liczna grupa Polaków niezameldowanych, którzy w Holandii przebywają tymczasowo. Kłopoty, o których piszą media, wpływają na stereotypowe postrzeganie Polaków. Nawet tych, którzy chcą uczciwie pracować i żyć na obczyźnie.

Z raportu wynika, że trzy czwarte Polaków, którzy wyjechali do Holandii, chce w niej zostać. Większość z nich to ludzi między 25 i 35 rokiem życia. Coraz więcej z nich decyduje się na dziecko i kupuje mieszkanie.

25 proc. Polaków czuje się dyskryminowanych.

gazeta.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: