NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
PATRIOTYCZNA TV I REDAKTORZY - OSADOWSKI OLSZAŃSKI - ŻYCZĄ DZIECKU - ŻEBYŚ ZDECHŁ MAŁY SKURWYSYNU - FRAGMENT PROGRAMU Z Y.T
CO MÓWIŁ O III R.P MINISTER Mieczysław Wilczek ZANIM "ZDECYDOWAŁ SIĘ " WYSKOCZYĆ Z 12 PIETRA HOTELU W WARSZAWIE ?
BARDZO MĄDRY FACET !- O PRZYCZYNACH I SKUTKACH SKURWIENIA SIĘ OJCZYZNY !
Są oficjalne zalecenia ws. szczepień. Duże zmiany! ☀Autor Gabi☀
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
OGÓLNOPOLSKI LICZNIK ZGONÓW W POLSCE W WYNIKU POWIKŁAŃ POSZCZEPIENNYCH COVID-19
POLACY NARÓD PRZEKLĘTY ? dziwne zbiegi okolicznosci - rzecz o opiece NMP nad Polską!
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

„Wyborcza” ujawnia, co Jarosław Kaczyński powiedział prokuraturze. Chodzi o aferę Srebrnej

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Jarosław Kaczyński nie miał wpływu na spółkę Srebrna. A do inwestycji w tak zwane „dwie wieże” namówił go austriacki biznesmen – tak prokuratura tłumaczy, dlaczego nie podjęła śledztwa, po zawiadomieniu złożonym przez Geralda Birgfellnera. – Jarosław Kaczyński był bardzo łagodnie dopytywany i to tylko o rzeczy, wygodne do wyjaśnienia – ocenił Wojciech Czuchnowski, współautor publikacji.

Do tych dokumentów – i do zeznań prezesa PiS – dotarli dziennikarze „Gazety Wyborczej”. Skąd prokuratura ma zeznania Jarosława Kaczyńskiego, skoro nie wzywała go do siebie w tej konkretnej sprawie?

Według „Wyborczej” śledczy zastosowali pewien wybieg. Polega on na tym, że po publikacji gazety w sprawie słynnych „dwóch wież”, prezes PiS wytoczył dziennikarzom gazety cywilny pozew. I to właśnie w tej sprawie Jarosław Kaczyński składał zeznania, bez rygoru odpowiedzialności karnej. A prokuratura po prostu do nich sięgnęła.

Prezes PiS-u miał tłumaczyć w nich, że formalnie nie miał żadnego wpływu przedstawicieli Srebrnej – choć  na nagraniach ujawnionych przez „Wyborczą” słychać, że mówił co innego. Prezes PiS mówił też prokuratorom,  że do całej inwestycji miał namówić go Austriak, „wprowadzając prezesa PiS w błąd” i „wykorzystując ich rodzinne powiązania”.

– Jarosław Kaczyński, który jest tam bardzo łagodnie dopytywany, tylko o rzeczy wygodne do wyjaśnienia, potwierdza, że faktycznie mówił, to co mówił na nagraniach, ale Birgfellner go źle zrozumiał – mówił w TOK FM Wojciech Czuchnowski, współautor publikacji.

Według „Wyborczej” prokuratura w ogóle nie podjęła wątku spotkania prezesa PiS z szefem banku Pekao SA, który miał udzielić inwestycji gigantycznego kredytu. Ani wątku „koperty” dla księdza Rafała Sawicza, któremu Gerald Birgfellner – na polecenie Kaczyńskiego – miał wręczyć 50 tysięcy złotych za podpis pod zgodą na budowę wieżowców. Do której – jak wiemy – ostatecznie nie doszło.

– Tam (w zeznaniach – red.) jest ciekawy motyw pokazujący, że… ktoś sobie robi tutaj kpiny. Dlatego że Kaczyński mówi o spotkaniach z Birgfellnerem, ale stwierdza, że rozmawiali w sposób ogólny. A chciałem przypomnieć, że tych spotkań było 20 w przeciągu 14 miesięcy, między 2017 a 2018 rokiem. I, jak się okazuje, prezes, który jest osobą bardzo zajętą, ma czas, żeby na poziomie ogólnym rozmawiać z kimś 20 razy – zwrócił uwagę Czuchnowski.

Kiedy prezes skłamał?

– Kiedy więc pan prezes, przepraszam, kłamał? Na nagraniu, kiedy mówi, że „Srebrna to on” i że zapłaci biznesmenowi czy kłamał przed panią prokurator? – pytał dziennikarza „Wyborczej” Piotr Maślak.

– Fakty wskazują na to, że kłamie na nagraniu, dlatego, że mówił tam, że zapłaci, a jak wiemy, nie zapłacił. I to nie tylko Birgellnerowi. W tym zakresie na pewno kłamał. Chociaż to dziwne kłamstwo, ponieważ przesłuchania stwierdził, że takie rzeczy mówił. Nie wiem więc, czy on z uprzejmości mówił Birgellnerowi, że o wszystkie decyduje ws. Srebrnej – zastanawiał się Wojciech Czuchnowski.

Z dzisiejszej publikacji wynika też, że w zeznaniach prezes Kaczyński miał tłumaczyć, że z planów wycofano się – między innymi po publikacjach „Wyborczej”.

Decyzja o umorzeniu śledztwa w sprawie dwóch wież zapadła w prokuraturze dwa dni przed wyborami do Sejmu. O czym pełnomocnicy austriackiego biznesmena dowiedzieli się dziesięć dni później.

Afera Srebrnej

Pod koniec stycznia „GW” opublikowała zapisy i nagrania rozmowy z lipca 2018 r. – m.in. Kaczyńskiego z austriackim biznesmenem Geraldem Birgfellnerem – dotyczącej planów budowy w Warszawie dwóch wieżowców, miałaby w nich mieć siedzibę Instytut Lecha Kaczyńskiego, przez powiązaną ze środowiskiem PiS spółkę Srebrna.

Austriak Gerald Birgfellner twierdzi, że padł ofiarą oszustwa. Utrzymuje, że prezes PiS odmówił wypłacenia mu pieniędzy za prace, które wykonał na rzecz spółki Srebrna. Biznesmen, od czasu powiadomienia prokuratury, będzie przesłuchiwany po raz siódmy. Jarosław Kaczyński nie został przez śledczych ani razu wezwany.

Szef PiS pozwał w tej sprawie Agorę, czyli wydawcę „Wyborczej”. W marcu Jarosław Kaczyński tłumaczył, że chciał budować wieżowce, bo „chciał zrobić coś bardzo pożytecznego z punktu widzenia, już nawet nie tylko mojego obozu politycznego, ale po prostu Polski”.

tokfm
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: