NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1164 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
POSEŁ MAJKA UJAWNIA - KULISY SEJMOWE R.P III - SZANTAŻE , KORUPCJA , KARIERY
"Nie daj się dźgnąć szczepionką COVID-19!!!!!, dopóki tego nie przeczytasz!!!!!!
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
To oni zniechęcają Polki i Polaków do szczepień! ☀Autor Gabi☀
"Oto, jak możesz uniknąć masek i nakazów szczepień!!!!"
Posłuchaj tego doktora i byłego profesora szkoły medycznej o spisku kryminalnym i eksperymentalnych szczepionkach ☀Autor Gabi☀
Szokujące nagrania z Wuhan! Ten materiał miał nie ujrzeć światła dziennego [VIDEO] Włącz napisy PL ☀Autor Gabi☀
Złe wieści dla milionów Polaków.. ☀Autor Gabi☀

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Ukraiński minister obrony: Ukraina stała się „polem bitwy” i stale odpiera cyberataki

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Poinformował o tym minister obrony Ukrainy Ondrej  podczas Międzynarodowego Forum Bezpieczeństwa w Halifaksie w Kanadzie.

Zwrócił uwagę na to, że dziś  jest krajem, który nie tylko stawia czoła zbrojnej agresji, ale w rzeczywistości stał się „polem bitwy” i stale odpiera ataki – zarówno w przestrzeni informacyjnej, jak i cybernetycznej.

„Ciągle się uczymy, o wielu rzeczach już wiemy i je rozumiemy. Nauczyliśmy się już odpierać takie ataki, ale przestrzeń stale się rozwija, co skłania nas do o wiele bardziej aktywnego działania. Obecnie wiele krajów inwestuje w rozwój obrony cybernetycznej, ale niestety nigdy nie będziemy działać szybciej niż ci, którzy celowo opracowują nowe formy prowadzenia wojen informacyjnych i cybernetycznych. Dlatego jedynym możliwym czynnikiem obrony są wspólne wysiłki krajów, a także ludzi, którzy w nich mieszkają, aby stawić czoła takim wyzwaniom” – powiedział.

Według Zagorodniuka należy o tym uczyć w szkołach, aby od najmłodszych lat uczyć społeczeństwo odróżniania prawdy od kłamstwa, jak sprawdzać informacje i stosować się do „cyfrowej higieny”. Jako przykład przytoczył doświadczenia Belgii, gdzie uczniowie mają takie lekcje i uczą się poruszać w szumie informacyjnym. Minister obrony Ukrainy podkreślił, że takie przykłady powinny być powinny zamienić się we wspólne działanie i być jedną z podstaw ogólnej kultury narodów.

Opr. TB, http://www.mil.gov.ua/

fot. http://www.mil.gov.ua/

zrodlo:kresy24.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: