NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
KOMENDA GŁÓWNA POLICJI INFORMACJA - 05.02.2021 - W SPRAWIE ZBIGNIEWA JANA POTOCKIEGO
Za granicą ustawiają się w kolejkach za jednym polskim produktem. Cała branża może liczyć zyski ☀Autor Gabi☀
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
OGÓLNOPOLSKI LICZNIK ZGONÓW W POLSCE W WYNIKU POWIKŁAŃ POSZCZEPIENNYCH COVID-19
"DGP": Rząd próbuje stłumić lekarski bunt  ☀Autor Gabi☀
Izrael znalazł nowy kij na niezaszczepionych. „Drakońska ustawa, która łamie etykę lekarską i prawa pacjenta”☀Autor Gabi☀
Reptilianie – czyli ludzie JASZCZURY. Czy naprawdę rządzą światem?
Setki Żydów pielgrzymuje do Leżajska. COVID już nie taki straszny? ☀Autor Gabi☀
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Przepis na uzdrawianie serca. Niezwykłe działanie rybozy- czynnika biorącego udział w produkcji energii

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Ryboza ma wybitne działanie w leczeniu chorób serca, ponieważ przywraca produkcję energii w mięśniu sercowym. W jednym z naszych badań, pacjent miał zaburzony rytm serca, nazywany migotaniem przedsionków. Nie byliśmy zaskoczeni, gdy migotanie przedsionków ustało po zastosowaniu leczenia rybozą, a mężczyzna mógł przestać przyjmować leki na serce. Często osoby nawet z wyniszczającą chorobą serca czują się znacznie lepiej już po sześciu tygodniach przyjmowania rybozy. Jeśli znasz kogoś z chorobą serca, zachęć go do wypróbowania poniższego przepisu. Po sześciu tygodniach, prawdopodobnie jego życie wróci do normy!

PRZEPIS NA UZDRAWIANIE SERCA

Choroby serca są powszechną przyczyną zmęczenia. Bez względu na to czy problemem jest niewydolność serca, choroba niedokrwienna czy arytmia, zwiększenie wydajności mięśnia sercowego może przynieść niezwykłą poprawę. Może nawet ocalić życie.

Ryboza — Przyjmuj 5 gramów trzy razy dziennie przez sześć tygodni, następnie dwa razy dziennie.

Koenzym Q10 — Przyjmuj 200 miligramów dziennie.

Proszek witaminowy Energy Revitalization System— od pół do jednej miarki dziennie.

Acetylo-L-karnityna — 500 miligramów trzy razy dziennie przez sześć tygodni, następnie 500 miligramów dziennie

W poważnych przypadkach dodaj głóg z orotanem magnezu – 3 000 miligramów dziennie.

 

Korzystaj z powyższego przepisu po zaakceptowaniu go przez lekarza medycyny holistycznej. Dwa ostrzeżenia: osoby przyjmujące lek przeciwzakrzepowy Coumadin muszą mieć zgodę lekarza, zanim zaczną stosować jakikolwiek suplement czy lek. Magnez powinien być stosowany z zachowaniem szczególnej ostrożności przez osoby z niewydolnością nerek.

 

Badania nad rybozą zaczęły się od studium przypadku, opublikowanego w prestiżowym czasopiśmie Pharmacotherapy w 2004 roku. Przedstawiono w nim historię kobiety pracującej w charakterze weterynarza chirurga, u której zdiagnozowano fibromialgię. Przez wiele miesięcy ta oddana swojej pracy lekarka była coraz bardziej zmęczona, a ból nasilił się tak bardzo, że w końcu nie pozwolił jej stać podczas operacji. W rezultacie została zmuszona do zaprzestania wykonywania pracy, którą uwielbiała.

Gdy usłyszała, że na uniwersytecie, na którym pracowała, prowadzono badanie kliniczne z zastosowaniem rybozy w leczeniu zastoinowej niewydolności serca, zapytała o możliwość sprawdzenia, czy ryboza pomoże jej pokonać otępiające zmęczenie, którego doświadczała w wyniku choroby. Po trzech tygodniach terapii rybozą wróciła na salę operacyjną, praktycznie zdrowa, bez bólu czy sztywnienia mięśni i bez jakichkolwiek oznak zmęczenia, które przykuło ją do łóżka na kilka miesięcy. Ze względu na wykonywany zawód była jednak sceptyczna i nie wierzyła, że prosty cukier może mieć tak ogromny wpływ na jej zdrowie. Po dwóch tygodniach od przerwania terapii rybozą, przestała operować i została ponownie przykuta do łóżka. Zatem, dla eksperymentu, ponownie zaczęła ją przyjmować. Po kilku dniach wróciła do wykonywania operacji. Po trzecim przerwaniu terapii (i powrocie objawów), oraz ponownym jej rozpoczęciu (objawy ustąpiły), uwierzyła w skuteczność rybozy i do dzisiaj ją stosuje. Od tamtej pory, dzięki jej przypadkowi, życie niezliczonej liczby ludzi na całym świecie mogło zacząć wracać do normy.

 

Więcej na temat przywracania prawidłowej produkcji energii w ciele przeczytasz w książce dr Jacoba Teitelbauma pt Przewlekłe zmęczenie- chroniczny ból. Znajdziesz ją TU

zrodlo:dobrewiadomosci.net.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: