NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Poland matters
1156 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB BEZ BLOKADY
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
MARCIN BUSTOWSKI - JEGO PARTIA POLITYCZNA - CZYLI O CO WALCZYMY I Z KIM WALCZYMY
MINISTERSTWO SPRAW WEWNĘTRZNYCH I ADMINISTRACJI - Z DNIA 18.02.2021 -DECYZJA W SPRAWIE JANA ZBIGNIEWA POTOCKIEGO
DZIŚ O 24.00 - POLSKA ZAMYKA SIĘ GRANICE ZAMKNIETE DLA NIE ZASZCZEPIONYCH OBCOKRAJOWCÓW
Policjanci przerażeni widmem odszkodowań, które mogą być zmuszeni wyrokami sądowymi wypłacić !!  ☀Autor Gabi☀
MACIEJ MACIAK - NOWA SIŁA POLITYCZNA "RUCH MACIAKA" - SZCZEGÓŁY PROJEKTU
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀
GRANICA POL-DE - CZY DO PRZEKROCZENIA POTRZEBNE JEST ŚWIADECTWO ZASZCZEPIENIA
Gdy książę Filip umrze, rozpocznie się operacja „Forth Bridge” ☀Autor Gabi☀
CZERWONE

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

PiS zburzy Pałac Kultury? W jego miejscu może stanąć łuk triumfalny Morawieckiego

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Przebudowa stolicy.

Wicerzecznik PiS Radosław Fogiel przyznał, że jest zwolennikiem zburzenia Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie – Coś poszło naprawdę nie tak, jeśli symbolem Warszawy jest Pałac Kultury im. Stalina – stwierdził Fogiel.

Co ciekawe – Pałac Kultury jest de facto realizacją projektu Wieży Niepodległości Juliusza Nagórskiego z 1934 roku.

Wieża Niepodległości miała powstać na prawym brzegu Wisły, przy rondzie Waszyngtona. Po wojnie wieżowiec wzniesiono jednak w centrum miasta i „ozdobiono” w socjalistycznym stylu.

W miejscu zburzonego Pałacu Kultury PiS mogłoby postawić Łuk Triumfalny, jaki chce wznieść premier Mateusz Morawiecki.

Źródło: TVP

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

3 thoughts on “PiS zburzy Pałac Kultury? W jego miejscu może stanąć łuk triumfalny Morawieckiego

  1. Bogate te nasze rzondy ,rozbiórka taaakiego giganta , a potem nowa budowa,bo qrwancka symbole wydumane najważniejsze,choć stare ludziska zdychają nie tylko z głodu. Ten pałac przy tych drapakach chmur nabiera urody.
    Pazury szponiaste won .

  2. rzadzacy 3rp legitymowali swoje prawo do rzadzenia wyciaganiem polsaki z kryzysu . jak to robili karzdy widzi . wiebali nas w najwiekszy kryys w dziejach . kiedy sie wystraszyli swoich ,,dokonan” (ewentualnego buntu polakow) polska armie rozbroili i jusarmy wlazla w nasze granice . jesli katastrofa smolensk byla (a nie byla ) zamachem to tylko mogl byc jeden powod zeby resztki patrotow w polskiej armii zamordowac . teraz juz wszystkie argumenty ich rzadow sie rozlecialy . wiec toczac hienie sluzy ostatkiem plytkooczodoluwytrzeszcza zdziczale mamrocza swe antykomunistyczne mantry i rosja nas strasza . im wiekszy jest dystans od przeszlych zdarzen tym bardziej skowycza by swoje rzady zalegitymizowac . mam nadzieje ze polacy im ta legitymacje odbiora . czym szybciej tym lepiej . jesli nie to ten antypeerlowski skowyt sie bedzie nasilal i trwal az do naszego unicestwienia i jeszcze potem .

  3. chyba tylko fogiel widzi w palau kultury sybol warszawy . normalni wiedza ze symbolem warszawy jest , byla i bedzie warszawska syrenka . to jest atak na prl i jego dokonania . nie na palac kultury. jesli fogiel jest konsekwentny w swoim mysleniu niech sie domaga zburzenia wszystkiego/reszte tego co juz w gruzy zamienili , i niech zostana tylko ,,dokonania' 3rp na widoku . niech domaga sie tez wyburzenia wszystkich kosciolow ktore komunisci zbudowali . .go….go fogiel !

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: