NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Poland matters
1156 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB BEZ BLOKADY
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
MARCIN BUSTOWSKI - JEGO PARTIA POLITYCZNA - CZYLI O CO WALCZYMY I Z KIM WALCZYMY
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀
MINISTERSTWO SPRAW WEWNĘTRZNYCH I ADMINISTRACJI - Z DNIA 18.02.2021 -DECYZJA W SPRAWIE JANA ZBIGNIEWA POTOCKIEGO
DZIŚ O 24.00 - POLSKA ZAMYKA SIĘ GRANICE ZAMKNIETE DLA NIE ZASZCZEPIONYCH OBCOKRAJOWCÓW
Policjanci przerażeni widmem odszkodowań, które mogą być zmuszeni wyrokami sądowymi wypłacić !!  ☀Autor Gabi☀
MACIEJ MACIAK - NOWA SIŁA POLITYCZNA "RUCH MACIAKA" - SZCZEGÓŁY PROJEKTU
GRANICA POL-DE - CZY DO PRZEKROCZENIA POTRZEBNE JEST ŚWIADECTWO ZASZCZEPIENIA
Gdy książę Filip umrze, rozpocznie się operacja „Forth Bridge” ☀Autor Gabi☀
CZERWONE

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Nowe badanie szokuje naukowców. Ludzkie emocje fizycznie wpływają na rzeczywistość!

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Trzy różne badania przeprowadzone przez różne grupy naukowców wykazały coś naprawdę zadziwiającego. Jednak dopiero jeszcze inne, nowe badanie pozwoliło połączyć ze sobą te 3 odkrycia, dzięki czemu nastąpił przełom.

Ludzkie emocje dosłownie kształtują świat wokół nas. Nie tylko nasze postrzeganie, ale rzeczywistość samą w sobie.

W pierwszym eksperymencie umieszczono zamknięty pojemnik z ludzkim DNA blisko obiektu testowego. Naukowcy dostarczyli dawcy bodziec emocjonalny, i co fascynujące, jego uczucia wpłynęły na materiał genetyczny znajdujący się w drugim pomieszczeniu.

W obecności negatywnych emocji wspomniane DNA naprężyło się, natomiast pod wpływem pozytywnych uczuć, zwoje materiału genetycznego rozluźniły się.

Jak wywnioskowali naukowcy – “Ludzkie uczucia wywołują skutki, które przeciwstawiają się konwencjonalnym prawom fizyki.”

W drugim, podobnym, jednak niepowiązanym badaniu, inna grupa naukowców pozyskała leukocyty (białe krwinki) od dawców, i umieściła je w odosobnionych komorach, aby móc obserwować zachodzące w nich zmiany elektryczne.

Również i w tym eksperymencie dawca znajdował się w osobnym pomieszczeniu. Za bodziec emocjonalny posłużyły klipy wideo, wywołując u osoby badanej różnego rodzaju emocje.

Materiał genetyczny i jego dawca wykazali identyczne reakcje w tym samym czasie.

Nie było żadnego opóźnienia ani czasu na przekazywanie danych. Każda zmiana elektryczna w próbce DNA dokładnie odpowiadała temu, co działo się w tym czasie u dawcy.

Co najdziwniejsze, odległość, w jakiej znajdował się materiał genetyczny, zdawała się nie mieć znaczenia – naukowcy zaczęli eksperymentować także z dystansem dzielącym DNA od jego dawcy, i nawet gdy sięgnął on 80 kilometrów, otrzymano TEN SAM rezultat. Bez żadnego opóźnienia.

Materiał genetyczny i jego dawca reagowali jednocześnie w ten sam sposób. Wywnioskowano zatem, że przekaz informacji między nimi jest niezależny od czasoprzestrzeni.

Trzeci eksperyment dowiódł czegoś równie szokującego! Naukowcy badali bowiem wpływ DNA na świat materialny.

Fotony światła, które tworzą otaczający nas świat, zostały poddane obserwacji w próżni. Ich naturalne położenie było zupełnie przypadkowe.

Następnie do próżni, w której znajdowały się fotony, wprowadzono ludzki materiał genetyczny. Co zadziwiające, fotony światła już nie zachowywały się przypadkowo – dokładnie odwzorowały geometrię wprowadzonego DNA.

Badacze stwierdzili, że fotony zachowywały się “zaskakująco i wbrew przewidywaniom”. Dodali także – “Jesteśmy zmuszeni wziąć pod uwagę możliwość występowania nowego rodzaju pola energetycznego!”

Wywnioskowano, że ludzki materiał genetyczny dosłownie kształtuje zachowanie fotonów światła, które stanowią otaczający nas świat.

Dlatego gdy przeprowadzono nowe badanie, i połączono ze sobą te 3 naukowe twierdzenia, wynik zaszokował wszystkich.

Naukowcy uświadomili sobie coś zadziwiającego – skoro nasze emocje wpływają na materiał genetyczny, a materiał genetyczny kształtuje świat dookoła nas, to ludzkie uczucia są w stanie fizycznie zmienić otaczający nas świat.

Ale to nie wszystko – jak się okazuje, jesteśmy połączeni ze swoim DNA bez względu na czasoprzestrzeń.

Tworzymy swoją rzeczywistość poprzez nasze uczucia.

Nauka udowodniła już pewne szokujące fakty na temat naszego wszechświata. Pozostaje nam jedynie tę wiedzę wykorzystać.

Źródło: lifecoachcode.com

Źródła artykułu

– https://www.youtube.com/watch?v=pq1q58wTolk;
– Science Alert;
– Heart Math;
– Above Top Secret;
– http://www.bibliotecapleyades.net/mistic/esp_greggbraden_11.htm;

Tłumaczenie: Aleksandra Kotlęga

zrodlo:dobrewiadomosci.net.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: