NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1159 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Dlaczego Prezydent, Premier, Sejm, Senat, ZUS, Urząd Skarbowy, Policja, Wojsko, służby zarejestrowane są jako firmy? ☀Autor Gabi☀
PIOTR RYBAK OCENIA SZANSE KANDYDATÓW NA POLITYKÓW
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀
BARDZO WAŻNE: Andy Choinski "Zgadnij, co jest w szczepionkach" | Polski lektor oraz polskie napisy Cz. 1 do 3 ☀ OSTATNIE  VIDEO SZOKUJĄCE!! Autor Gabi☀
POSEŁ MAJKA UJAWNIA - KULISY SEJMOWE R.P III - SZANTAŻE , KORUPCJA , KARIERY
Złe wieści dla milionów Polaków.. ☀Autor Gabi☀
Wiadomo, kim był pracownik z Polski, któremu wycięto organy w Meksyku. Nowe fakty ☀Autor Gabi☀
Jest zgoda na przywóz z Niemiec do Mirska 54 000 ton odpadów ☀Autor Gabi☀

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

„Metoda Maltańska” rozwiązuje kwestię przyjmowania uchodźców

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Po raz pierwszy Włochy, Francja, Niemcy i Malta użyły nowego klucza rozdziału uchodźców uratowanych na Morzu Śródziemnym. Chodzi o przyjęcie 213 migrantów ze statku 'Ocean Viking'.

"Metoda Maltańska" rozwiązuje kwestię przyjmowania uchodźcówDo Europy wciąż przybywa wielu migrantów. (Fot. Getty Images)

Włoskie ministerstwo spraw zagranicznych poinformowało, że Włochy, Francja, Niemcy i Malta zwróciły się wspólnie z wnioskiem do Komisji Europejskiej o uruchomienie mechanizmu rozdziału uchodźców, przyjętego tymczasowo we wrześniu na Malcie. „To pierwszy raz, gdy go zastosowano” – wskazano.

Włoskie MSZ wskazuje na „znaczący krok w naprawdę solidarnym uregulowaniu kwestii przyjmowania migrantów”.

W ten sposób utorowano drogę do przyjęcia przez Włochy, Francję, Niemcy i Maltę 213 migrantów, uratowanych w ubiegłych dniach na Morzu Śródziemnym przez załogę statku „Ocean Viking”. Rozbitkowie, przebywający w tej chwili wciąż na jego pokładzie, będą mogli zejść na ląd w Mesynie na Sycylii.

„Rozwiązanie maltańskie” zastosowano po raz pierwszy. (Fot. Getty Images)

„Ocean Viking”, który pływa pod banderą Norwegii, został sfinansowany przy udziale „Lekarzy bez Granic”. Ma 31-osobową załogę, a ponadto znajdują się na nim klinika oraz cztery łodzie ratunkowe. Z wody może podjąć do 200 ratowanych ludzi. Jednostka ma 69 metrów długości, powstała jako holownik i jednostka dostawcza dla platform wiertniczych na Morzu Północnym.

Włoska straż ochrony wybrzeża tymczasem dostarczyła kolejnych 143 migrantów na wyspę Lampedusę, o czym poinformowała jej centrala w Rzymie. Jeden z mieszkańców wyspy dostrzegł łódź z uchodźcami w odległości niespełna jednej mili morskiej od brzegu. Gdy jednostka straży przybrzeżnej była blisko, licząca około 10 metrów łódź już się wywróciła. W poszukiwaniu rozbitków z łodzi uczestniczyły także samoloty agencji Frontex.

zrodlo:londynek.net
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: