NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Poland matters
1155 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB BEZ BLOKADY
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
MACIEJ MACIAK - NOWA SIŁA POLITYCZNA "RUCH MACIAKA" - SZCZEGÓŁY PROJEKTU
MACIEJ MACIAK & JACK CALEIB - WYSYP WODZÓW NARODU W CZASIE PANDEMII - O CO CHODZI ?
Wstrząsający raport z Wielkiej Brytanii:  szczepionka mRNA powoduje 978 nowych zachorowań na choroby oczu!9 osob straciło wzrok!!!
Policjanci przerażeni widmem odszkodowań, które mogą być zmuszeni wyrokami sądowymi wypłacić !!  ☀Autor Gabi☀
DZIŚ O 24.00 - POLSKA ZAMYKA SIĘ GRANICE ZAMKNIETE DLA NIE ZASZCZEPIONYCH OBCOKRAJOWCÓW
MARCIN BUSTOWSKI - JEGO PARTIA POLITYCZNA - CZYLI O CO WALCZYMY I Z KIM WALCZYMY
BANDEROWSKA RODZINA PATLEWICZÓW - IPN NIE ROZLICZONE ZBRODNIE POWOJENNE
Guru Covidian przyłapany. Co robi gdy kamery nie patrzą? ☀Autor Gabi☀
CZERWONE

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Mer dużego miasta w DRL okazał się ukraińskim szpiegiem

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

 Gorłówki, drugiego co do wielkości miasta kontrolowanego przez samozwańczą Doniecką Republikę Ludową okazał się ukraińskim oficerem wywiadu, donoszą tamtejsze media.

Były mer Górłówki, drugiego co do wielkości miasta w samozwańczej „Donieckiej Republice Ludowej” Eduard Matiucha jest pracownikiem Zarządu Głównego Wywiadu Ministerstwa Obrony Ukrainy.

Po pięciu latach tajnej pracy na terytorium Donbasu przybył do Kijowa, gdzie rozmawiał z dziennikarzami, informuje TSN.Tiżden.

„Jestem oficerem Zarządu Głównego Wywiadu Ministerstwa Obrony Ukrainy” – powiedział o sobie Eduard Matiucha.

„Eduard jest osobą, która dostarczyła niezbędnych informacji o rzeczywistej sytuacji na okupowanych terytoriach” – powiedział Wadim Skibickij, oficjalny przedstawiciel ukraińskiego wywiadu.

W maju 2014 r. Matiucha został wybrany w Gorłówce na „pełniącego obowiązki burmistrza”, ale pozostał na stanowisku krótko.

Sam Matiucha podkreślił, że zrezygnował z funkcji z powodu sztucznie wywołanego – (przez niego) konfliktu między grupami separatystycznymi. Twierdzi, że skonfliktowanie się z nimi było pierwszym zadaniem jakie otrzymał od swoich mocodawców z Kijowa.

 oficer powiedział w telewizyjnym wywiadzie, że po rezygnacji ze stanowiska mera jako pierwszy sekretarz komitetu miejskiego partii komunistycznej, zbierał informacje o działaniach Rosji i nawiązywał kontakty z rosyjskimi komunistami.

Według Matiuchi, Kreml koordynuje swoje działania w Abchazji, Naddniestrzu, Osetii Południowej, a także samozwańczej  i LPR poprzez struktury partii komunistycznej, a odpowiedzialnym za tę koordynację z ramienia Dumy Państwowej Federacji Rosyjskiej jest Kazbek Tajsajew.

Eduard Matiucha powiedział też, że w 2018 roku  rozpatrywali plany reanimowania projektu .

„To były plany wojskowe, które uzyskałem, o zajęciu obwodu charkowskiego, odeskiego i utworzeniu korytarza lądowego na półwyspie krymskim” – wyjaśnił.

Według oficera wywiadu Rosja rozważa również możliwość przeprowadzenia kolejnego  w sprawie włączenia niektórych powiatów obwodów donieckiego i ługańskiego do Federacji Rosyjskiej.

Autorzy materiału w TSN.Tiżden poinformowali, że żona Matiuchy nie widziała męża przez  wszystkie te lata, i sądziła, że pracuje na rzecz donbaskich separatystów.

 

zrodlo:kresy24.pl

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: