NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Poland matters
1158 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB BEZ BLOKADY
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀
MARCIN BUSTOWSKI - JEGO PARTIA POLITYCZNA - CZYLI O CO WALCZYMY I Z KIM WALCZYMY
MINISTERSTWO SPRAW WEWNĘTRZNYCH I ADMINISTRACJI - Z DNIA 18.02.2021 -DECYZJA W SPRAWIE JANA ZBIGNIEWA POTOCKIEGO
DZIŚ O 24.00 - POLSKA ZAMYKA SIĘ GRANICE ZAMKNIETE DLA NIE ZASZCZEPIONYCH OBCOKRAJOWCÓW
Policjanci przerażeni widmem odszkodowań, które mogą być zmuszeni wyrokami sądowymi wypłacić !!  ☀Autor Gabi☀
MACIEJ MACIAK - NOWA SIŁA POLITYCZNA "RUCH MACIAKA" - SZCZEGÓŁY PROJEKTU
GRANICA POL-DE - CZY DO PRZEKROCZENIA POTRZEBNE JEST ŚWIADECTWO ZASZCZEPIENIA
PIOTR RYBAK OCENIA SZANSE KANDYDATÓW NA POLITYKÓW
CZERWONE

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Konfederacja pisze uchwałę Sejmu ale nikt nie chce jej poprzeć. Robert Biedroń uznany za zdrajcę [VIDEO]

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
Dobromir Sośnierz i Krzysztof Bosak / Fot. YouTube/NCzasTV
Dobromir Sośnierz i Krzysztof Bosak / Fot. YouTube/NCzasTV

Posłowie Konfederacji szukają poparcia dla projektu oświadczenia, w którym Sejm sprzeciwiłby się rezolucji Parlamentu Europejskiego ws. edukacji seksualnej w Polsce. Dobromir Sośnierz ocenił, że Robert Biedroń (Wiosna), współautor rezolucji jest „zdrajcą, który szkaluje własny kraj”.

Parlament Europejski przyjął 14 listopada w Brukseli rezolucję krytykującą Polskę za projekt ustawy dotyczący edukacji seksualnej. Wezwał w tym dokumencie, aby polski parlament wstrzymał się od przyjęcia proponowanego projektu ustawy oraz „zapewnił młodzieży dostęp do kompleksowej edukacji seksualnej”.

Według wiceszefa koła Konfederacja Krzysztofa Bosaka, w odpowiedzi na naciski zewnętrzne państwo polskie i polska klasa polityczna „powinna reagować asertywnie i pokazywać ludziom z PE, gdzie jest granica”. Bosak podkreślił, że kiedy wdrażano w Polsce traktaty europejskie, zapowiadano, że Unia Europejska „nie będzie ingerować w naszą kulturę, w nasze obyczaje, czy sporawy społeczne”. – Tak jak wiele winnych zapewnień, okazało się to nieprawdą – ocenił.

Nikt nie chce poprzeć oświadczenia Konfederacji

Podczas konferencji prasowej w Sejmie posłowie Dobromir Sośnierz i Krzysztof Bosak poinformowali, że do tej pory nie udało im się przekonać ani jednego posła spoza ich 11-osobowego koła, do poparcia projektu oświadczenia Sejmu. W projekcie zapisano, że PE „wywiera przez swoją rezolucję nieuprawnioną presję na Sejm RP, naruszając zasadę subsydiarności UE względem państw członkowskich”.

– Przez cały tydzień, jako koło Konfederacji próbowaliśmy nakłonić inne siły polityczne do poparcia tej inicjatywy. Proponowaliśmy przedstawienie jej jako wspólnej, żeby to było łatwiejsze do zaakceptowania dla wszystkich, dlatego wcześniej nie ujawnialiśmy jej publicznie. Niestety nie znalazło się w naszym Sejmie nawet „czterech sprawiedliwych”, którzy by odważyli się to poprzeć. Jeśli jacyś jeszcze się znajdą, bo nie do każdego posła indywidualnie mogliśmy dotrzeć, to oczywiście zapraszamy do poparcia tego projektu – oświadczył Sośnierz.

Sośnierz zaapelował do wyborców, przede wszystkim PiS i Kukiz’15, aby zapoznali się z przygotowanym przez Konfederację dokumentem i spróbowali odpowiedzieć sobie na pytanie, dlaczego posłowie PiS i Kukiz’15 nie chcieli go poprzeć.

Pod projektem uchwały Sejmu musi się podpisać co najmniej 15 posłów.

Zdrada Biedronia

Podczas konferencji dwa posłowie Konfederacji przypomnieli pokrótce o co chodzi z projektem ustawy „Stop pedofilii”, pod którą podpisy złożyło ćwierć miliona Polaków. Inicjatywa przewiduje zaostrzenie kar względem osób propagujących lub pochwalających podejmowanie przez dzieci obcowania płciowego.

W październiku europosłowie PiS, PO i Wiosny starli się w PE w Strasburgu w debacie na temat projektu „Stop pedofilii”. Europosłowie PiS przekonywali, że to projekt obywatelski, który penalizuje pedofilię, a opozycja, że uderza on w edukację seksualną. 8 listopada biuro europosła Roberta Biedronia (Wiosna) poinformowało, że w PE przygotowano rezolucję „krytykującą Polskę za projekt dotyczący edukacji seksualnej”.

Odnosząc się do rozpowszechniania informacji o tym, że w projekcie „Stop pedofilii” jest propozycja karania za edukację seksualną, Sośnierz podkreślił, że jest to oparte na „nieporozumieniu, niezrozumieniu, albo na jednostronnej wykładni pana Roberta Biedronia, który poleciał na skargę, i który powinien być w Polsce napiętnowany, jako kolejny zdrajca, który nad wspólny interes, przedkłada jakieś swoje partyjne interesy i szkalowanie własnego kraju”.

Według Sośnierza inicjatywa „Stop pedofilii” powinna być ponadpartyjna.

n.czas.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: