NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Poland matters
1156 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB BEZ BLOKADY
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀
MARCIN BUSTOWSKI - JEGO PARTIA POLITYCZNA - CZYLI O CO WALCZYMY I Z KIM WALCZYMY
MINISTERSTWO SPRAW WEWNĘTRZNYCH I ADMINISTRACJI - Z DNIA 18.02.2021 -DECYZJA W SPRAWIE JANA ZBIGNIEWA POTOCKIEGO
DZIŚ O 24.00 - POLSKA ZAMYKA SIĘ GRANICE ZAMKNIETE DLA NIE ZASZCZEPIONYCH OBCOKRAJOWCÓW
Policjanci przerażeni widmem odszkodowań, które mogą być zmuszeni wyrokami sądowymi wypłacić !!  ☀Autor Gabi☀
MACIEJ MACIAK - NOWA SIŁA POLITYCZNA "RUCH MACIAKA" - SZCZEGÓŁY PROJEKTU
GRANICA POL-DE - CZY DO PRZEKROCZENIA POTRZEBNE JEST ŚWIADECTWO ZASZCZEPIENIA
Gdy książę Filip umrze, rozpocznie się operacja „Forth Bridge” ☀Autor Gabi☀
CZERWONE

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

KILKUDZIESIĘCIU LEKARZY OSTRZEGŁO, ŻE ASSANGE MOŻE UMRZEĆ W BRYTYJSKIM ARESZCIE

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Współzałożycielowi Wikileaks Julianowi Assange’owi grozi w brytyjskim areszcie śmierć – ostrzegło kilkudziesięciu lekarzy z wielu krajów w liście wysłanym do brytyjskiego ministra spraw wewnętrznych.

Assange przebywa w areszcie tymczasowym w więzieniu Belmarsh w południowo-wschodnim Londynie oczekując na zaplanowaną na luty rozprawę ekstradycyjną. Jego wydania domagają się władze USA zarzucając założycielowi Wikileaks szpiegostwo.

„Z medycznego punktu widzenia na podstawie dostępnych dowodów mamy poważne obawy, czy pan Assange jest zdolny wytrzymać proces w lutym 2020 roku” – napisało ponad 60 lekarzy, m.in. z Wielkiej Brytanii i Australii.

W opinii sygnatariuszy listu Assange wymaga pilnego specjalistycznego badania lekarskiego odnośnie jego zdrowia fizycznego i psychicznego a ewentualne leczenie powinno odbyć się w wyspecjalizowanej uniwersyteckiej klinice. „Jeśli takie pilne badanie i leczenie nie zostaną przeprowadzone, biorąc pod uwagę aktualnie dostępne dowody mamy realne obawy, że pan Assange może umrzeć w więzieniu” – napisano w liście dodając, iż sytuacja jest pilna i „nie ma czasu do stracenia”.

Na początku listopada br. krótko po widzeniu z synem o możliwości jego śmierci ostrzegał ojciec Assange’a. „Julian może umrzeć w więzieniu po dziewięciu latach prześladowań za ujawnienie prawdy o zbrodniach wojennych” – mówił ojciec założyciela Wikileaks.

Jak pisaliśmy, w USA współzałożycielowi Wikileaks postanowiono aż 18 zarzutów kryminalnym w tym tak ciężki jak szpiegostwo. Amerykańskie władze chcą ukarać Assange’a za aktywność w ramach inicjatywy Wikileaks. Portal ten rozpoczął działalność w 2006 roku. Jego założyciele w 2007 r. ogłosili, by publikować na nim wszelkie tajne dokumenty instytucji państwowych i prywatnych potwierdzających niezgodną z prawem działalność tych instytucji. Witryna gwarantuje anonimowość wszystkim publikującym na niej tajne materiały. Od tego czasu Wikileaks ujawniły między innymi setki tysięcy raportów z amerykańskich interwencji zbrojnych w Iraku i Afganistanie, depesz amerykańskich ambasad z całego świata, informacji o uwięzionych w obozie internowania w Guantanamo. Dzięki ujawnieniu przez Wikileaks zawartości poczty elektronicznej Hillary Clinton opinia publiczna dowiedziała się, że francuski wywiad odegrał rolę w wybuchu rebelii przeciwko pułkownikowi Muammarowi Kaddafiemu w Libii.

Assange był już celem postępowania szwedzkiego wymiaru sprawiedliwości, przed którym został oskarżony o gwałt. Uznając oskarżenie za motywowane politycznie Assange schronił się w 2012 r. w ambasadzie Ekwadoru, gdzie uzyskał azyl. Szwedzkie postępowanie zostało umorzone z podwody braku podstaw w 2017 r. ale Assange pozostał na terenie placówki dyplomatycznej, obawiając się właśnie ekstradycji do USA. Jednak po tym gdy władze Ekwadoru cofnęły mu prawo azylu, aktywista został w kwietniu br. wyciągnięty z ambasady i trafił do brytyjskiego aresztu.

Śledztwo w Szwecji zostało ponownie wszczęte w maju br., jednak szwedzkim śledczym nie udało się znaleźć nowych dowodów przeciw Assange’owi i zostało ono niedawno ponownie umorzone.

Kresy.pl / The Independent / Interfax

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: